Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Projektový týden Pardubice – naše město

V rámci projektového týdne s tématem Pardubice – naše město měli studenti sekund možnost blíže se seznámit především s historií našeho města. Za tímto účelem jsme navštívili pardubický zámek, kde byla připravena prohlídka exteriérů s přednáškou. Nejstarší dějiny města si poté žáci přiblížili na stezce Viléma z Pernštejna. Nebyly samozřejmě opomenuty ani moderní dějiny. A to prostřednictvím akce Po stopách Silver A. Následně sekundy navštívily Zámeček (za heydrichiády popraviště gestapa).

foto Alena Vlasáková

Tento rok byl projektový týden také zaměřen na osobnosti Pardubic. Portréty osobností s medailonky v anglickém jazyce budou k vidění ve vestibulu školy. Oživením týdne dozajisté také byla návštěva závodiště a natáčení videa s názvem Sightseeing, kde žáci museli použít své dějepisné znalosti v angličtině.

Dita Fajfrová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.