Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Shakespeare se vrací

Dne 29. 4. 2021 proběhla na online hodině českého jazyka třídy 4.B prezentace třídního projektu Romeo a Julie. Projekt se skládal z hereckých scén, obrazových a hudebních doprovodů a hlasů vypravěček, které dokreslily celý děj.

Ve skupinách jsme si rozdělili úkoly a každý přiložil ruku k dílu. Po několika týdnech tvrdé práce jsme se blížili do cíle. Celý projekt byl zpracován jako video, které sestříhal Ondřej Derik. Herci, kteří předvedli skvělé herecké výkony, povznesli atmosféru ještě o něco výš, neboť byli oblečeni do dobových kostýmů.

V hodině jsme se kromě samotného videa podívali také na další náležitosti projektu, mezi které patří plakát, divadelní program nebo krátký článek do fiktivních novin. Společné dílo se nám velmi povedlo, každý odvedl velký kus práce. Projekt pro nás byl v době distanční výuky příjemným zpestřením.

Barbora Němečková a Karolína Florianová (4.B)

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.