Maturitní zkoušky více
MENU více

Naše francouzštinářka postupuje do celostátního kola soutěže

Publikováno: 15. 4. 2022

Dne 6. dubna 2022 proběhlo na naší škole prezenční formou krajské kolo Soutěže ve francouzském jazyce. Přihlásilo se do ní 23 kandidátů ze 6 škol Pardubického kraje. Kategorie hodnotily dvě komise složené z učitelů francouzštiny a rodilých mluvčí.

Účastníci museli předvést své jazykové schopnosti ve dvou disciplínách – popis obrázku a konverzace na určité téma. Průběh soutěže byl stanoven časovým harmonogramem a organizačně nevznikly žádné problémy. Komise dbaly na objektivní hodnocení a bezchybné stanovení výsledného bodování.

Veliké poděkování patří účastníkům soutěže a jejich vyučujícím. Moc gratulujeme všem na stupních vítězů a držíme palce do ústředního kola, které proběhne online 10. května. Všichni účastníci obdrželi diplomy a tři nejlepší z každé kategorie získali knižní poukázky od CCV Pardubice (v hodnotě 900, 600, 300 Kč/1., 2., 3. místo).

Úspěšní účastníci z naší školy

ZŠ/VGI

1. Martin Táborský, 3. místo

ZŠ/VGII

1. Nela Ferenčíková, 1.misto, postup do ústředního kola  

2. Barbora Vaněčková, 2. místo, náhradník

SŠII

2. Josef Lustig, 2. místo, náhradník      

  Přemysl Machatý

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.