Maturitní zkoušky více
MENU více

Liga škol v orientačním běhu

Publikováno: 16. 4. 2022

V letošním školním roce proběhl již 52. ročník Ligy škol v orientačním běhu. Jedná se o jednu z nejstarších sportovních soutěží pro ZŠ v Pardubicích. A my jsme byli úspěšní!

Celkově jsme za čtyři letošní kola (dvě byla na podzim a dvě nyní na jaře) obsadili třetí místo v hodnocení všech zúčastněných škol a to i přes to, že jsme z šesti vypisovaných kategorií nemohli obsadit nejmladší dvě. Započítávají se nám tedy pouze výsledky ze čtyř zbylých kategorií.

Soutěže se zúčastnilo cca 40 žáků naší školy a téměř všichni přispěli určitým bodovým ziskem k celkovému bronzovému umístění. Tímto jim všem patří velký dík. Dokonce máme i vítěze v jednotlivých kategoriích. Kategorii D12 vyhrála Hanička Fenclová z 1. A a v H14 byl rovněž první Adam Štichhauer ze 4. B.

Všem našim borcům děkuji za skvělou reprezentaci naší školy. Můžeme se těšit na další ročník, který by měl mít první kolo 21. 9. 2022.