Maturitní zkoušky více
MENU více

Další skvělý úspěch na poli cizích jazyků

Publikováno: 14. 6. 2022

Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 mělo letos své zastoupení i v Soutěži v ruském jazyce. Naše žákyně Anděla Staňková ze 6.B, soutěžící v kategorii SŠ I, nejprve s přehledem zvítězila v krajském kole, jež proběhlo na domácí půdě koncem března. Tímto skvělým výkonem se zasloužila o postup do celostátního kola, které proběhlo o měsíc později on-line. Tam se musela vypořádat kromě silné konkurence studentů z ostatních krajů i s nelehkým tématem a obsadila konečné 7. místo.

Áně moc gratulujeme k výbornému výsledku a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy. Doufáme, že v takovýchto výkonech bude pokračovat i v budoucnu!

Ivana Kvíderová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.