Maturitní zkoušky: sdělení MŠMT + jednotné schéma více
MENU více

Výsledky soutěže Bobřík informatiky 2022

Publikováno: 29. 11. 2022

Bobřík informatiky je mezinárodní soutěž zaměřená na žáky se zájmem o svět technologií. Jedním z cílů organizátorů je poukazovat na to, že informatika není totéž co ovládání počítače. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Nejlepší v kategorii Benjamin (soutěžilo celkem 87 žáků z naší školy):

Ročník Třída Příjmení Jméno Body
6.ZŠ|prima 1.B PAZDERA JOSEF 192
6.ZŠ|prima 1.B VÝBORNÝ FILIP 192
6.ZŠ|prima 1.B MÜLLER JIŘÍ 192
6.ZŠ|prima 1.A MUNZAROVÁ KLÁRA 192
6.ZŠ|prima 1.A BALLOVÁ KRISTÝNA 192
7.ZŠ|sekunda 2.B MAZAL KRYŠTOF 192
6.ZŠ|prima 1.B SVOZILOVÁ LAURA 180
6.ZŠ|prima 1.A VANĚK ONDŘEJ 180
7.ZŠ|sekunda 2.B MULLER FILIP 180
7.ZŠ|sekunda 2.A SUCHÁNEK TOMÁŠ 180
6.ZŠ|prima 1.B ŽIAČIK FILIP 176
6.ZŠ|prima 1.B FORMANEK VIT  176
6.ZŠ|prima 1.A KOHOUTEK JÁCHYM  176
6.ZŠ|prima 1.A VÍŠKOVÁ GABRIELA 172
6.ZŠ|prima 1.B BILEK VOJTECH 171
6.ZŠ|prima 1.A KLEC DAVID  164
7.ZŠ|sekunda 2.B WESZTEROVA VANDA 164
6.ZŠ|prima 1.A SANTLER ADAM 161

Nejlepší v kategorii Kadet (soutěžilo celkem 122 žáků z naší školy):

Ročník Třída Příjmení Jméno Body
9.ZŠ|kvarta 4B Šebek Alexandr 192
9.ZŠ|kvarta 4.B Lantosová Tereza 192
9.ZŠ|kvarta 4.B Mrva Lukáš 192
9.ZŠ|kvarta 4.B Lejsek Hugo 192
8.ZŠ|tercie 3.A Rusinko Mikuláš 172
8.ZŠ|tercie 3.A Kroutil Ondřej 172
8.ZŠ|tercie 3.A Kohoutek Vojtěch 172
8.ZŠ|tercie 3.B Provazník Lukáš 160
8.ZŠ|tercie 3.B Zimová Anna 157
8.ZŠ|tercie 3.B Šourek Kryštof 156
8.ZŠ|tercie 3.A Lim Marek 156
8.ZŠ|tercie 3.A Holčapek David 152
9.ZŠ|kvarta 4.B Hilbert Jan 152
9.ZŠ|kvarta 4.A Sekerák Juraj  151
9.ZŠ|kvarta 4.A Plachý Jonáš  146
8.ZŠ|tercie 3.B Spálenka Dominique 144
9.ZŠ|kvarta 4.A Táborský Martin 141
9.ZŠ|kvarta 4.B Stefan Šimon 140
8.ZŠ|tercie 3.B Pařízková Kristýna 137
8.ZŠ|tercie 3.A Mejstrik Jakub 136
9.ZŠ|kvarta 4.A Mocková Alena 136

Nejlepší v kategorii Junior (soutěžilo celkem 161 žáků z naší školy):

Ročník Jméno Příjmení Body
2.SŠ|sexta Eduard Červinka 177
1.SŠ|kvinta Lukáš Bunček 156
2.SŠ|sexta Jan Čivrný 156
2.SŠ|sexta Šimon  Špilar 142
1.SŠ|kvinta Vojtěch Vávra 137
2.SŠ|sexta Zdeno Sekerák 131
2.SŠ|sexta Matyáš Kment 126
1.SŠ|kvinta Eliška Wandrolová 121
1.SŠ|kvinta Filip Kačírek 121
1.SŠ|kvinta Magdaléna Zvárová 118
2.SŠ|sexta Vít Oprchalský 117
2.SŠ|sexta Patrik  Václavík 117
2.SŠ|sexta Anna Kašparová 116
2.SŠ|sexta Adam Veselý 116
1.SŠ|kvinta Michaela Výborná 114
2.SŠ|sexta Ema Ryšánková 114
2.SŠ|sexta Ivo Nedvěd 113
1.SŠ|kvinta Daniel Toman 110
2.SŠ|sexta Ondřej Derik 110
1.SŠ|kvinta Tomáš Tomšů 109
1.SŠ|kvinta Barbora Vaněčková 109
2.SŠ|sexta Julie  Vanýsková 109
1.SŠ|kvinta Nela  Špásová 107
2.SŠ|sexta Ondřej Šípek 107
1.SŠ|kvinta Eliška Nová 105
2.SŠ|sexta Aneta  Ehrenbergerová 104
2.SŠ|sexta Adam  Hančák 104
2.SŠ|sexta James Boughen 104
1.SŠ|kvinta Bruno Lejsek 101
2.SŠ|sexta Tereza Hrdinová 100
2.SŠ|sexta Ondřej Král 100

Maximální počet dosažitelných bodů v každé kategorii byl 192. Žáci, kteří tento počet dosáhli, jsou na prvním místě v celostátním žebříčku. 

Milan Volejník

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.