Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Dašák na celostátním finále přeboru škol v orientačním běhu

Publikováno: 19. 6. 2024

Dne 12. 6. 2024 se reprezentanti naší školy zúčastnili celostátního finále přeboru škol v orientačním běhu, na které se probojovali jako nejlepší škola pardubického kraje. Závody se konaly v městském lesoparku v Brně. Tratě byly fyzicky i mapově poměrně náročné, ale naši závodníci se s nimi skvěle vypořádali.

V kategoriích D7 a H7 si skvěle vedli Monika Munzarová a Štěpán Kárník, kteří shodně obsadili třetí místo a získali tak pro školu dvě bronzové medaile. Výborně svou trať zvládl také Filip Haas v kategorii středních škol, který vybojoval stříbro. I ostatní ale přispěli svými výkony do celkového pořadí škol, a tak se netrpělivě čekalo na vyhlášení výsledků.

To nakonec pro naši školu dopadlo skvěle, v kategorii základních škol obsadili reprezentanti Dašáku celkové čtvrté místo, v kategorii středních škol jsme se dokonce radovali z bronzové medaile. Příští ročník tak nezbývá už nic jiného, než toto umístění ještě vylepšit.

Pavel Smutný

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.