Celostátní finále přeboru škol
24. 6. 2026
Středeční den začal KRÁSNĚ: vstávání v 5:05 i následný příchod na nádraží v 6:07 jsem si moc užila. Nejprve jsme jeli vagónem 367 do Prahy, kde jsme přestoupili na vlak do Plzně. Po příjezdu jsme vyrazili autobusem a poté i pěšky na shromaždiště, kde nám zbylo spoustu času pro fyzickou i mentální přípravu na závod. Mapa i terén plzeňského lesoparku se mi zdály poměrně jednoduché, i když ti, kteří neběhají OB závodně, by se mnou nejspíš nesouhlasili.




