Přeskočit na obsah

Každoroční úspěch našich sportovců

24. 6. 2026

V pondělí 15. 6. proběhlo slavnostní vyhlášení 32. Regionálního šampionátu škol pod záštitou náměstka primátora Statutárního města Pardubice pro sport Jakuba Rychteckého v Automatických mlýnech v Pardubicích, kde dvě naše žákyně převzaly ocenění za 1. místo v kategorii dívčích týmů.

Je to skvělý výsledek a jsme rádi, že se nám podařilo školu úspěšně reprezentovat během celé sezóny. Dobře si vedli i chlapci, kteří ve své kategorii obsadili 4. místo.

Ceny převzaly Hana Fenclová a Jana Kučerová. Těšíme se na další sportovní výzvy a úspěchy v následujícím školním roce.

Jana Kučerová, 5.A

News 1

24. 6. 2026

Každoroční úspěch našich sportovců

Úvod / Aktuality


Naši partneři