Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083

Návštěvnost webu www.gypce.cz: jaro 2014

gpr_04

Návštěvnost webu www.gypce.cz: podzim 2013

Více než tisíc návštěvníků každý pracovní den.  Osmdesát pět procent návštěvníků se na naše stránky znovu vrací. Každý návštěvník si prohlédne průměrně dvě stránky na webu naší školy a setrvá na našem webu dvě a půl minuty.

Návštěvníci našeho webu jsou ze všech kontinentů. Nejméně jich je z Afriky. Z oblastí okolo rovníku téměř nikoho náš web nezajímá.

Nejčastějším prohlížečem našich stránek je Google Chrome. Na druhém místě je Mozilla Firefox. MS Internet Explorer na třetím místě používá oproti Google Chrome méně než třetina návštěvníků.

Z mobilních zařízení je mezi našimi návštěvníky nejoblíbenější Samsung těsně následován produkty Apple. Třetí HTC má pouhý zlomek uživatelů oproti předchozím značkám. Kdysi dominantní Nokia je až na sedmém místě s pouhou desetinou uživatelů oproti dvojici na prvních místech.

Mezi mobilními operačními systémy u našich návštěvníků nekompromisně vede OS Android od Google.  Druhý iOS od Apple má polovina návštěvníků.  Na třetím místě je Microsoft Windows Phone. Poměr počtu návštěvníků s OS Andriod a těch s OS od Microsoftu s označením Windows Phone však činí drtivých 2 799 : 86…

Nejčtenějším příspěvkem za poslední měsíc se stal článek věnovaný náhlému odchodu Dagmar.

Mezi portály, které přivádějí našemu webu návštěvníky, vede Google.  Na druhém místě je Seznam, na třetím Facebook. Microsoft Bing je čtvrtý s pouhou čtyřicetinou na naše stránky přivedených návštěvníků oproti vyhledávači od firmy Google.

Nejčastějším OS, který mají nainstalován návštěvníci našeho webu, je MS Windows s necelými 82% podílu mezi čtenáři našeho webu. Výrazný nárůst na úkor dominantního OS, jehož zastoupení vytrvale klesá, má Google Android s více než desetiprocentním zastoupením mezi těmi, kteří na podzim 2013 přistoupili na náš web.

Z verzí na desktopu stále dominantních Microsoft Windows vedou Windows 7 (téměř 35 tisíc návštěvníků našeho webu), na druhém místě jsou od jara 2014 Microsoftem nepodporované Windows XP. Aktuální verze OS od Microsoftu Windows 8 je až na třetím místě. Windows 8 má nainstalováno pouhých 5 tisíc návštěvníků, což je méně než třetina oproti těm, co dosud používají údajně zastaralý OS Windows XP.

Nekomentovaný přehled návštěvnosti 18. 8. 2013 – 17. 9. 2013

Návštěvnost jaro 2013

Přinášíme přehled návštěvnosti webu www.gypce.cz oficiálně auditovaný technologií Google analytics. Výsledky z 30. 5. 2013 za období 29.4.2013 – 29.5.2013 souhrn:

• Návštěvnost webu našeho gymnázia je ve pracovní den obvykle vyšší než 1000 návštěvníků.
  • O víkendech návštěvnost našeho webu klesá. Nejnižší návštěvnost bývá o sobotách, to klesá na polovinu obvyklé návštěvnosti ve všední den.
  • Více než osmdesát procent návštěvníků jsou ti, kteří se na náš web vrací opakovaně. Pouze necelá pětina návštěvníků jsou návštěvníci náhodní.
  • Průměrný návštěvník pobude na našem webu více než tři minuty.
  • Nejoblíbenějším prohlížečem návštěvníka našeho webu je Google Chrome, s velkým odstupem na druhém místě je Firefox. Až na třetím místě je Internet Explorer od Microsoftu.
  • Nejrozšířenějším operačním systémem návštěvníka našeho webu je Windows 7. Druhé místo patří osvědčeným Windows XP. Microsoftem mohutně propagované Windows 8 nestačí ani na Windows Vista a mezi operačními systémy návštěvníků našeho webu končí až na 4.místě. Zajímavý je to, že uživatelů Windows Vista je téměř dvojnásobně více než těch, kteří otevřeli náš web z operačního systému Windows 8.
  • Mezi návštěvníky našeho webu bylo v květnu 2013 přibližně  8x více uživatelů Windows XP než těch, kteří používají Windows 8.
  • V mobilních operačních systémech jasně vede Android od Google s více než 2 tisíci návštěvníky. Drtivě poraženým je mobilní systém od Microsoftu Windows Phone s pouhými 51 návštěvníky za stejné období.

gypce_analytics_01gypce_analytics_02gypce_analytics_03gypce_analytics_04   gypce_analytics_05   gypce_analytics_06   gypce_analytics_07

gypce_Aurorka

banner grafika: Aurora Boštičková 3.A 2012/2013

• Archiv příspěvků:

Prosinec 2017
    « Lis
     123
    45678910
    11121314151617
    25262728293031
Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001