Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Reportáž z Gargana: úterý, středa, čtvrtek

úterý

V úterý začal den k našemu zklamání deštivě.  Sluníčka jsme se  nedočkali. Zprávou dne tedy je jen to, že první skupinka studentů ze 7.B vyrazila na výlet do Forresta Umbra.

středa

Středeční ráno nebylo k naší radosti deštivé, ale zato foukal vítr rychlostí 100 km/h, dle slov pana učitele Holešínského.

 

Zvětšit mapu

Moře bylo velmi rozbouřené, paní učitelka Pačovská “vyvěsila“ černou vlajku, která nám zakazovala se koupat.

V 8:30 vyrazila druhá skupina studentů na výlet do Forresta Umbra na jeepu.

Celou dobu nás provázel česky mluvící Ital Gianni. Byla s ním neskutečná zábava a výlet nám přišel naprosto perfektní i přesto, že nás v průběhu zasáhly dešťové přeháňky a my jsme jako parta odvážlivců vezoucí se na střeše zmokli. Zdejší příroda nás uchvátila.

Po našem návratu se o polední siestě konala narozeninová párty dvou našich spolužaček – Adély Brachtlové (18)  a Martiny Hybnerové (19). Všichni účastníci kurzu ze třídy 3.F a pedagogický sbor se sesedli a oslavili jsme narozeniny holek společně a s dobrým pohoštěním. Zbytek dne nám počasí opět nepřálo, a tak jsme měli „volnou zábavu“, večer jela další skupina na noční Forrestu.

 

čtvrtek

Na čtvrtek jsme se mnozí těšili, protože ráno byl v plánu výlet do města lásky Vica na zdejší čtvrteční trhy.

Když jsme vylezli z apartmánů, bylo nám jasné, že se těšíme zbytečně, jelikož nám počasí (nečekaně) nepřálo. Mnozí z nás byli zklamaní, protože spoléhali, že zde nakoupí dárečky pro své blízké.

V poledne přestalo pršet, a tak jsme se rozhodli této vzácné chvilky využít a šli jsme si zahrát softbal. S pár menšími úrazy jsme si odpoledne užili. Poté jsme měli volno až do večera, který trávíme smažením palačinek. Kuchyni jsme nechaly klukům, ale výsledek stojí za to!

PS: Fotografie k tomuto článku jsou někde na cestě, pakety s obrázky zdrželo mizerné wifi připojení kdesi na mořském pobřeží jižní Itálie. Asi moc silný vítr :-).

PPS: V neděli 26. 5. 2013 doplněna i fotogalerie.

text: dívčí část sportovního kurzu

předchozí text z Gargana…

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.