Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Gargano podruhé: První reportáž tříd 7.A a 3.H

Více než 1 600 km kilometrů cesty na jih úspěšně přežili i studenti ze tříd 7. A a 3. H. Letošní sportovní kurz č. 2 začíná. Frekventanti tohoto kurzu také nalezli připojení k těm internetům a díky jejich ochotě můžeme číst jejich zprávičky psané na mořském pobřeží a kochat se fotografiemi prosycenými pískem a slanou vodou…

Pátek- sobota

Cesta vypadala velmi nadějně. Po neskutečných 4-6 hodinách jsme dojeli do Rakouska, kde jsme se při pohledu na sníh ujistili o tom, že jedeme správným směrem na jih. Z bílé Šedivé všichni zešedivěli a těšili se na propršený týden.

gargano_01 May. 29 11.04

Po ubytování jsme nadšeně běželi do moře, které nás při svých 15°C zchladilo. Při večeření „rajské“ omáčky jsme v dobrém zavzpomínali na školní jídelnu. Po večerce jsme na pokojích nebyli sami, společnost nám dělalo hejno much.

Neděle

Po snídani proběhla volba dopoledních aktivit. Během fitness chvilky bylo možno zahlédnout v davu dam také tři pány. V poledne jsme v duchu italské siesty odpočívali u bazénu, kde se nemálo studentů „opálilo“ do podoby spařeného prasete.

V odpoledních hodinách proběhla 2 nevídaná softballová utkání. Po zápasech 10:0 a 1:0 druhý z týmu neměl již chuť na pokračování. Po večeři se studenti vydali do nedalekého města Rodi Garganico.

I. Karafiátová, J. Doleček

předpověď pro Gargano na dny 27. – 30. 5. 2013
zdroj: http://www.accuweather.com

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.