Přípravné kurzy pro uchazeče více
MENU více

Výborné výsledky našich žáků v olympiádě v německém jazyce

Publikováno: 05. 02. 2014

Ve dnech 4. a 5. února 2014 se uskutečnila okresní kola Olympiády v německém jazyce pro kategorie I A (6. – 7. třídy ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) a kategorie III A (střední školy). V obou soutěžích předvedli naši žáci skvělé výkony jak v poslechu, tak i v ústní části a obsadili přední místa. Gratulujeme a přejem hodně úspěchů v dalším kole.

kategorie I A

Výsledky SCJ  –  NJ 5.2.2014
okresy Pardubice   I.A Kategirie I. A okresním kolem končí
Nejvyšší počet bodů:
Jméno Škola Poslech s porozuměním Rozhovor s porotou Popis obrázku Body Pořadí
Pardubice
Ester Ševčíková Gymnázium  Dašická, Pardubice 10 9 9 28 1
Lukáš Polák ZŠ Závodu Míru, Pardubice 10 8 8 26 2
Jakub Matějka Gymnázium  Dašická, Pardubice 8 9 8,5 25,5 3
Alexandra Jindrová ZŠ Závodu Míru, Pardubice 8 8 8 24 4
Václav Červinka ZŠ Štefánikova, Pardubice 9 8 6 23 5
Klára Černohorská ZŠ Štefánikova, Pardubice 7 7 7 21 6
Adéla Fundová ZŠ Chvaletice 5 4 4 13 7-8
Michaela Chárová ZŠ Chvaletice 7 3 3 13 7-8

kategorie III A

Výsledková listina okresního kola soutěže v německém jazyce kategorie IIIA
okres Pardubice
IIIA poslech max 26 konverzace max.50 celkem max 76 umístění
Voženílková Tereza Gymnázium Dašická, Pardubice 25,5 44 69,5 1.
Blehová Zuzana Gymnázium Dašická, Pardubice 22,5 43 65,5 2.
Spitzerová Zuzana Gymnázium Mozartova Pardubice 17,5 33 50,5 3.
Faltus Aleš SPŠCH Pardubice 21 28 49 4.
Frydrychová Lucie Anglické gymnázium 11,5 32 43,5 5.- 6.
Stratil Petr Delta SŠI Pardubice 8,5 35 43,5 5.- 6.
Hoang Gabriela Gymnázium Přelouč 14,5 27 41,5 7.
Středa Kryštof Gymnázium Mozartova Pardubice 19 18 37 8.
Englicová Anna OA Pardubice 10,5 22 32,5 9.
Juklová Kateřina OA Pardubice 11,5 19 30,5 10.
Kadlecová Anna SOŠ cestovního ruchu, s.r.o. 7,5 22 29,5 11.
Fujdlová Lenka Gymnázium Přelouč 15,5 12 27,5 12.
Zahálková Anna SOŠ cestovního ruchu, s.r.o. 7,5 17 24,5 13.
okres Chrudim
IIIA poslech max 26 konverzace max.50 celkem max 75 umístění
Teplá Stanislava SPŠZ Chrudim 19,5 35 54,5 1.
Zavřel Filip Gymnázium Chrudim 20,5 28 48,5 2.
Kočí Vojtěch Gymnázium Chrudim 19 25 44 3.
Adámková Barbora Gymnázium Hlinsko 11 22 33 4.
okres Ústí nad Orlicí
IIIA poslech max 26 konverzace max.50 celkem max 76 umístění
Martincová Kateřina Gymnázium Ústí nad Orlicí 23,5 45 68,5 1.
Motl Kryštof Gymnázium Vysoké Mýto 19 40 59 2.
Janáková Martina Gymnázium Ústí nad Orlicí 19 34 53 3.
Hejkrlíková Eva Gymnázium Lanškroun 23 27 50 4.
Stejskal Matěj Gymnázium Lanškroun 16 27 43 5.
Černý Jakub Gymnázium Vysoké Mýto 9,5 20 29,5 6.

První tři umístění žáci z každého okresu kategorie III A postupují do krajského kola.

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.