Maturitní zkoušky více
MENU více

Adaptační kurz 1.A, 1.B

Publikováno: 11. 9. 2014

Od 5. do 9. září 2014 se letošní primáni zúčastnili tradičního adaptačního kurzu na chatě Relaxa v Jeseníkách. V rámci těchto pěti dnů si žáci mohli vyzkoušet nevšední adrenalinové disciplíny, jako bylo lezení na nízkých i vysokých lanech, slaňování na horolezecké stěně, skok volným pádem z 9 metrů nebo například “Army game“. Samozřejmě nechyběly společné hry v přírodě i soutěžení v areálu chaty.

Hlavním účelem tohoto kurzu bylo seznámení a navození nových kontaktů s novými spolužáky, což se určitě povedlo. K tomu napomohla také závěrečná diskotéka a vymýšlení společných her. Během těchto programů se o žáky starali zkušení instruktoři, proto kurz probíhal v přátelské atmosféře.

Celou dobu pobytu nám přálo počasí. Žáci i učitelé se tak stihli ještě začátkem září opálit. Všichni si pochutnávali na vynikajícím jídle, takže o dodání spotřebované energie nebyla nouze.

Žáci se vzájemně poznali a mohou tak zahájit prvním rokem stadium na našem gymnáziu. Přejeme jim mnoho úspěchů a věříme, že na společný adaptační kurz budou ještě dlouho vzpomínat.

Mgr. Radka Janyšková, Mgr. Dita Fajfrová, Mgr.Alice Rychlíková

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.