Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Adaptační kurz 1.A, 1.B

Od 5. do 9. září 2014 se letošní primáni zúčastnili tradičního adaptačního kurzu na chatě Relaxa v Jeseníkách. V rámci těchto pěti dnů si žáci mohli vyzkoušet nevšední adrenalinové disciplíny, jako bylo lezení na nízkých i vysokých lanech, slaňování na horolezecké stěně, skok volným pádem z 9 metrů nebo například “Army game“. Samozřejmě nechyběly společné hry v přírodě i soutěžení v areálu chaty.

Hlavním účelem tohoto kurzu bylo seznámení a navození nových kontaktů s novými spolužáky, což se určitě povedlo. K tomu napomohla také závěrečná diskotéka a vymýšlení společných her. Během těchto programů se o žáky starali zkušení instruktoři, proto kurz probíhal v přátelské atmosféře.

Celou dobu pobytu nám přálo počasí. Žáci i učitelé se tak stihli ještě začátkem září opálit. Všichni si pochutnávali na vynikajícím jídle, takže o dodání spotřebované energie nebyla nouze.

Žáci se vzájemně poznali a mohou tak zahájit prvním rokem stadium na našem gymnáziu. Přejeme jim mnoho úspěchů a věříme, že na společný adaptační kurz budou ještě dlouho vzpomínat.

Mgr. Radka Janyšková, Mgr. Dita Fajfrová, Mgr.Alice Rychlíková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.