Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Agang back to school

agang_back_to_school_01Žáci nižšího gymnázia v pátek 12. září 2014 zhlédli v Hale Dašická vystoupení nejlepších českých sportovců v adrenalinových atraktivních disciplínách.

Toto vystoupení bylo doplněné programem v podobě workshopů, soutěží, půjčovny sportovního vybavení. Hvězdou akce byl Jan Valenta, profesionální sportovec a trojnásobný mistr světa ve freestyle BMX. Jan Valenta organizoval vystoupení po celém světě, na většině z nich také vystupoval.

Do Haly Dašická přivezl svůj nejnovější projekt AGANG BACK TO SCHOOL. Tento sportovně vzdělávací program měl za úkol rozšířit informace o letních extrémních sportech, které jsou mezi mladými lidmi v ČR stále více populární a vyhledávané.

Žáci zhlédli na vlastní oči letní extrémní sporty v akci a ty si pak vyzkoušeli na vlastní kůži za dozoru profesionálních sportovců. Žáci byli nenásilnou formou poučeni o důležitosti používání ochranných pomůcek. Mladé diváky velmi zaujaly i motivační proslovy Jana Valenty.

Milan Volejník
s využitím podkladů Jana Valenty

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.