Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Třídy 7.B a 3.F zdraví ze slunečné Itálie

Sportu zdar! Posíláme pár fotek ze slunečného Gargana. Je tu nádherně, a tak nemáme mnoho času na delší psaní. Jdem se koupat a sportovat. Ciao 3.F!
Dolce far niente!

Eliška Horníková, 3.F

Blíží se sobota, poslední den sportovního kurzu tříd 7.B a 3.F, je tedy vhodná doba pro rekapitulaci. Každý den byl nabit pohybovými aktivitami, mnozí si mohli zkusit sporty, které nikdy nehráli, jako například softball. Počasí sice chvílemi zkoušelo naši otužilost a odolnost vůči vichrům, ale většinou jsme byli obdarováni horkým sluncem doprovázeným pouze lehkým větříkem. Moře je zde mělké, snadno se tak ohřálo na teplotu příjemnou ke koupání.

Strava vypadala doopravdy “úžasně”, naštěstí jsem patřil k úzké skupině žáků, jež si vařila sama a jejíž přebytky sytily hladové masy, ale našli se i tací, jimž polopenze chutnala.

Co snad ještě dodat? Zatímco jsme byli pryč, skončily maturity, což značí, že příští na řadě jsme my, i to že tento kurz je poslední rozsáhlý výlet v rámci studií na našem gymnáziu. Proto je dobře, že se tato akce vskutku vydařila a my se můžeme vrátit domů opálení a pozitivně naladění na poslední měsíc výuky tohoto školního roku.

Michal Kubelka

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.