Přípravné kurzy pro uchazeče více
MENU více

Předávání maturitních vysvědčení

Publikováno: 02. 06. 2015

Dům hudby byl i letos tradičním místem předání vysvědčení našim maturantům.

29. 5. 2015: třídy 8.A 8.B

8.A – třídní učitel Mgr.Pavel Kycl

Vysvědčení převzalo 29 maturantů, 17 vyznamenání a z toho 9x samé 1

Ocenění žáci:

finanční odměna za vyznamenání po celou dobu studia

  • Kristýna Dvořáčková
  • Markéta Hrabánková
  • Simona Karamazovová: jediná dvojka za 8 let
  • Tereza Luňáková

věcný dar

  • Markéta Hrabánková: reprezentace školy v MO a ChO
  • Tereza Luňáková: 2x první místo v celostátním kole Soutěže ve Fj
  • Dominik Němec: za práci ve studentské radě
  • Petr Nešpůrek: Matematický klokan a Genius Logicus
  • Vojtěch Novotný: za reprezentaci v přírodovědných soutěžích
  • Nikola Voráčová: za projekty Příběhy 20. stol., Příběhy bezpráví,

státní MZ z angličtiny: průměr. známka 1,09, celkový průměrný výsledek 96,5%


8.B – třídní učitelka Mgr. Olga Vacková

Vysvědčení převzalo 27 maturantů, 15 vyznamenání, z toho 7x samé 1

Ocenění žáci:

finanční odměna za vyznamenání po celou dobu studia

  • Tomáš Deml
  • Ivo Sýkora

věcný dar

  • Pavel Hladík: sportovní reprezentace po celou dobu studia
  • Martin Kaplan: AMAVET a SOČ v oboru fyzika
  • Vít Pěček: Česko-slovenská Dějepisná soutěž gymnázií

 

1. 6. 2015: třídy 4.F, 4.H

4.F – třídní učitelka Mgr. Soňa Křišťanová

Vysvědčení převzalo 27 maturantů, 14 vyznamenání, z toho 7x samé 1

Ocenění žáci:

finanční odměna za vyznamenání po celou dobu studia

  • Zuzana Blehová
  • Radka Dvořáková

věcný dar

  • Kateřina Janatová: za reprezentaci ve sportovních soutěžích
  • Michal Kalousek: za reprezentaci v přírodovědných soutěžích
  • Jan Pokorný:  za reprezentaci ve sportovních soutěžích
  • Ladislav Roušar: za práci pro třídu
  • Kateřina Smítalová: za reprezentaci v přírodověd. soutěžích
  • Martin Vlk: za reprezentaci ve sportovních soutěžích

4.H – třídní učitelka RNDr. Daniela Pražanová

Vysvědčení převzalo 25 maturantů, 11 vyznamenání, z toho 2x samé 1

Ocenění žáci:

finanční odměna za vyznamenání po celou dobu studia

  • Kateřina Lisková: 3 dvojky za celé studium

věcný dar

  • Anna Doubravová: za sportovní reprezentaci školy
  • Tereza Krejnusová: za sportovní reprezentaci školy
  • Eliška Kubištová: za sportovní reprezentaci školy

Josef Svoboda, zástupce ředitele školy

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.