Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Dašák s VČG oslavily Den Slunce

V úterý 3. května 2016 v rámci festivalu Otevřená muzea a galerie (OMG) předvedlo naše gymnázium ve spolupráci s VČG na nádvoří zámku happening. Žáci 1. A a 1. B pomáhali instalovat netradiční díla z použitých cédéček, která připravili jejich starší spolužáci. Potom předvedli zajímavé taneční vystoupení, při kterém vytvořili proměnlivé obrazy slunce s jeho paprsky. Všichni přítomní nato pod vedením cvičitelky pozdravili slunce jogínským způsobem. Při této příležitosti přijel osobně i autor současné výstavy v galerii Kurt Gebauer, který potom přítomné provedl svou výstavou.

I když se skutečné slunce během akce připomínalo jen velmi nesměle, akci lze hodnotit jako povedenou. Navíc prověřila schopnost spolupráce třídních kolektivů, žáků různých ročníků, pedagogů různých aprobací (vedle vyučujících Ev také Eh – Z. Kmoníčková a I. Hrdinková, Tv – R. Janyšková a D. Žák) a samozřejmě našeho gymnázia s VČG.

 Předmětová komise EV

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.