Maturitní zkoušky více
MENU více

Krajské kolo Fyzikální olympiády

Publikováno: 25. 1. 2019

Ve středu 23. 1. 2019 se na naší škole konalo krajské kolo Fyzikální olympiády kategorie A. Z domácího kola postoupilo 10 studentů do kola krajského, z toho čtyři jsou z naší školy. Naši studenti si vedli výborně. Lukáš Nejezchleb (7. B) obsadil 1. místo, Matěj Prokop (7. B) 2. místo, Magda Bártová (4. F) 5. místo a Petr Filip (7. A) 7. místo. Výsledky prvních dvou jsou o to cennější, že Lukáš i Matěj soutěžili v kategorii o jednu výše, než odpovídá jejich věku. Děkujeme všem za reprezentaci školy a těm nejlepším popřejeme postup do celostátního kola.

Vladimír Vícha

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.