Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Informace pro účastníky lyžařského kurzu v Nassfeldu – Rakousko

aktuální informace viz Pokyny pro účastníky…

Termín: 

8. – 13. 3. 2020

Místo konání:

Nassfeld/Hermagor, Rakousko

Platební podmínky:

 • číslo účtu: 41638561/0100;
 • variabilní symbol: evidenční číslo žáka (totožné s platbou za obědy ve školní jídelně);
 • do kolonky zpráva pro příjemce uveďte jméno, příjmení a třídu žáka;
 • platba 10 900 Kč;
 • platba proběhne bezhotovostně v plné výši na účet školy v termínu do 30. 11. 2019, cena zahrnuje ubytování, dopravu a rozšířenou polopenzi, nezahrnuje cestovní pojištění, které si zařizuje každý sám, bez cestovního pojištění se nebude možné zájezdu zúčastnit.
 • Pozor – plaťte na účet školy a ne na účet školní jídelny.

Cena:

za ubytování, stravování, dopravu a skipas = cca 10 900 Kč, vyúčtování proběhne po návratu z lyžařského kurzu – přesná cena závisí na kurzu eura a počtu žáků v autobusu

Cestovní pojištění:

cestovní pojištění je povinné pro všechny a zajišťuje si ho každý sám. Pojišťovnu si můžete sami vybrat, doporučujeme pojištění, které pojišťovny nabízejí na dobu pobytu i včetně cesty – úraz, odpovědnost za škody a storno zájezdu – bez cestovního pojištění není možné se kurzu zúčastnit!

Ubytování:

Jugendsporthotel Leitner (hotel je cca 500 m od dolní stanice lanovky Millenium Expres – cca 5 min chůze).

Stravování:

snídaně formou „švédských stolů“, polední občerstvení přímo u sjezdovky ve vytápěné místnosti, večeře: polévka, hlavní jídlo, salát, dezert.

Doprava: 

doprava zajišťována autobusy CK, během cesty se po 3 až 4 hodinách jízdy konají cca 20minutové přestávky, doba přepravy je 9 až 11 hod., jídlo a pití na cestu s sebou.

Doklady:

občanský průkaz nebo cestovní pas (platnost min. 3 měsíce), kartička zdravotní pojišťovny a kartička cestovního pojištění, před odjezdem u autobusu všichni odevzdají potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti absolvovat sportovní kurz a potvrzení o bezinfekčnosti k datu odjezdu podepsané rodiči, plnoletí studenti podepisují sami. Kdo nebude mít, nemůže se kurzu zúčastnit. Oba formuláře si stáhněte na stránkách školy.

Výbava:

povinnou výbavou je lyžařská nebo snowboardová přilba, doporučené vybavení – oblečení na lyže a snowboard (lyže a snowboard budou uloženy ve vaku), lyžařské rukavice, čepice, lyžařské brýle, sluneční brýle, opalovací krém, léky (v případě pravidelného užívání), domácí oblečení, přezůvky, nedoporučujeme brát s sebou šperky, notebooky a další cenné věci, součástí hotelu je tělocvična – možnost sportovních her a stolního tenisu – sportovní oblečení, tenisky.

Přesná hodina odjezdu a návratu:

bude oznámeno přibližně jeden týden před konáním kurzu.

Středisko Nassfeld/Hermagor:

středisko je nejmodernější ski aréna Korutan zahrnující 4 údolí, kde je možné využívat 110 km propojených sjezdových tratí s 5 kabinovými, 8 sedačkovými lanovkami a 17 vleky. Je zde nejdelší kabinová lanovka v Alpách „Millenium Expres“. Toto středisko je řazeno mezi „top 10″ rakouských zimních středisek. Nassfeld leží na slunečném jihozápadě Korutan, na hranicích s Itálií. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány.

Upozornění:

vedení školy si vyhrazuje právo nepovolit účast žákům se studijními či kázeňskými problémy. V průběhu kurzu platí školní řád a studenti jsou před odjezdem poučeni o bezpečnosti, chování a organizaci kurzu. V případě podezření na požití alkoholu či návykové látky účastníka kurzu může pedagogický dozor provést test. V případě, že zletilý žák či zákonný zástupce nezletilého žáka nesouhlasí s použitím alkohol testeru, žák se nemůže kurzu zúčastnit

Veškeré dotazy směřujte na vedoucího kurzu.

Jaroslav Holešínský, vedoucí kurzu

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
 • Josef Rak (webmaster)
 • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
 • telefon: 466 650 715
 • e-mail: info@gypce.cz
 • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.