Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Studenti gymnázia v Klicperově divadle v Hradci Králové

Ve čtvrtek 18.4. navštívili studenti Gymnázia Dašická večerní divadelní představení Figarova svatba v Klicperově divadle v Hradci Králové. Hlediště bylo zcela zaplněné, a to nejen díky hvězdnému obsazení, ale i pro skvělé výtvarné zpracování hry.  V rolích hraběnky a hraběte, kteří za ztvárnění svých postav obdrželi na Grand festivalu smíchu v Pardubicích ocenění za nejlepší ženský a mužský herecký výkon, excelovali Pavla Tomicová a Jiří  Zapletal. Představení obdrželo v letošním ročníku festivalu ještě tři další  ceny, a to Cenu studentské poroty, Cenu odborné poroty a konečně cenu za celkové vítězství Komedie roku 2012. Téměř tříhodinový gejzír vtipů, tanečních a pěveckých čísel a narážek na současné společenské i politické dění diváci odměnili zaslouženým a dlouhotrvajícím potleskem na otevřené scéně.

Klicperovo divadlo má tuto hru v repertoáru ještě nějakou dobu, takže pokud budete mít čas a náladu, rozhodně se zajděte podívat a zpříjemnit si tak odpoledne, nebo večer. Určitě se moc pobavíte!

 

Jana Nováková, 2. H

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.