Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

MŠMT již po osmé vyhlašuje soutěž České hlavičky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR společně s Českou hlavou vyhlašuje již 8. ročník soutěže pro talentovanou mládež v oblasti vědeckých a odborných prací České hlavičky.

V letošním roce opět budou předávat ceny v pěti kategoriích: Sanitas, Merkur, Genus, Ingenium a Futura. Snažíme se, aby tato celostátní soutěž byla otevřená a přístupná všem studentům středních škol. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšířit kategorii “Merkur”, která se od letošního ročníku bude udílet za práce a projekty z oblasti společenských věd. (viz. statut)

Laureátům budou ceny a finanční odměny předány na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 20. října v Brně a Česká televize jej odvysílá dne 17. listopadu.
Zároveň jsou letos České hlavičky opět součástí programu EXCELENCE vyhlašovaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Tento program je určen pro podporu talentovaných žáků a pedagogů. České hlavičky se tak stávají nejprestižnější soutěží pro nadanou středoškolskou mládež v ČR.

Díky opětovné spolupráci s nadací Zdeňka Bakaly, získají naši laureáti možnost v rámci programu Scholarship zažádat o stipendium či finanční podporu na studium v zahraničí na jimi vybraných středních školách.

Věřím, že i Vaší škole naleznete mnoho talentů, jejichž práce si zaslouží ocenění a uznání. Proto prosím, upozorněte je na možnost zúčastnit se soutěže České hlavičky nebo je sami motivujte k nominaci. Pomůžete jim udělat první významný krok v jejich vědecké kariéře.
V příloze si dovoluji zaslat statut soutěže s tím, že uzávěrka nominací je 30. června 2014.

Kompletní znění statutu a náležitosti nutné k podání přihlášky naleznete v příloze tohoto mailu nebo na webových stránkách www.ceskahlava.cz.
V případě dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat mailem (nosek@ceskahlava.cz),
nebo telefonicky na čísle 702 075 916.

Václav Marek
předseda organizačního výboru
České Hlavičky

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.