Maturitní zkoušky více
MENU více

O pardubický pramínek

Publikováno: 31. 5. 2017

Již tradičně se studenti naší školy zúčastnili literární soutěže O pardubický pramínek vyhlašované každoročně Krajskou knihovnou Pardubice. I v letošním 23. ročníku, jehož téma znělo  Když otevírám knihu, zaznamenalo naše gymnázium úspěch.

Proto se ve čtvrtek 25. května 2017 ocenění studenti v doprovodu paní profesorky Blatné vypravili do Domu hudby na slavnostní vyhlášení. Zahájení se ujala hlavní organizátorka soutěže paní Cihlová, o doprovodný program se postaraly studentky pardubické konzervatoře. Po hudebním vystoupení jsme se konečně dozvěděli, jak naše příspěvky obstály před porotou.

Ve II. kategorii, zahrnující  6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletého gymnázia, získal žák naší školy Martin Kavička (1. A) čestné uznání. Hned tři příčky obsadily studentky soutěžící ve VI.kategorii, určené žákům 2. ročníků středních škol. Čestné uznání získala Pavla Kmoníčková (5. B), třetí místo obsadila Diana Stará (2. F) a druhé místo patřilo Karolíně Horákové (2. F). Všichni ocenění studenti si kromě dobrého pocitu z úspěchu odnášeli diplom a knižní odměnu. Nejen to bude pro nás všechny do budoucna motivací k opětovné účasti.

Diana Stará, 2. F

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.