Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

O pardubický pramínek

Ve středu 20. května 2015 proběhlo v Domě hudby v Pardubicích slavnostní vyhlášení 21. ročníku literární soutěže O pardubický pramínek, tentokrát na téma Štěstí nečeká. Předání cen bylo oživeno hudebním vystoupením studentů Konzervatoře Pardubice. S důkladně připraveným recitačním pásmem se představily i děti z prvních tříd Základní školy Heřmanův Městec.

Přestože odborná komise v čele s pardubickým spisovatelem a psychologem Lubomírem Macháčkem posuzovala přes sto padesát soutěžních textů, žáci a studenti naší školy zaujali tradičně čelní místa.

Ve druhé kategorii (6. – 7. tř. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) získala čestné uznání Nela Habětínková z 2. B. V III. kategorii (8. – 9. tř. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) reprezentovala naši školu i Barbora Dejdarová z 3. B a obsadila krásné 3. místo.

Čtvrtá kategorie (1. a 2. roč. SŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) byla studenty zastoupena v hojné míře, a proto je velkým úspěchem čestné uznání pro Míšu Kockovou z 6. A, a zvláště pak 1. místo, které vybojoval Jakub Seidl z 1. F.

V páté kategorii (3. a 4. roč. SŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) zaujaly porotu texty našich maturantek. Práce Petry Staňková z 8. B byla oceněna čestným uznáním a Regina Bornová (rovněž 8. B) obsadila 2. místo. Vítězkou této kategorie se stala Anna Musilová (4. H).

Všem žákům a studentům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Michaela Kocková, 6. A

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.