Pozvánka na oslavy 111. výročí více
MENU více

Harmonogram roku 2012/13

Publikováno: 20. 08. 2012

Rok 2012 – 1. pololetí

Zahájení výuky v 1. pololetí 3. 9.
Schůzka s rodiči žáků 1.A, 1.B a 1.F, 1.H v 17.00 hodin 3. 9.
Opravná maturitní zkouška – podzimní termín 7. 9. – 19. 9.
Zájezd do Velké Británie 8. 9. – 14. 9.
Adaptační pobyt 1.A, 1.B 7. 9. – 12. 9.
Adaptační program 1.F, 1.H 12. 9. – 16. 9
Zájezd do Německa – Buxheim 1. 10. – 9. 10.
Výměnný pobyt – Francie 8. 10. – 15. 10.
Podzimní prázdniny 25. 10. – 28. 10.
Zápis známek za 1. čtvrtletí do počítače do 14,00 hodin 12. 11.
Hodnocení za 1. čtvrtletí od 14,00 hodin
Třídní schůzky rodičů všech tříd
14. 11.
16.30 hodin
Odevzdání přihlášek k maturitní zkoušce pro společnou i profilovou část 15. 11.
1. odpoledne otevřených dveří vždy v 16 a v 18 hodin ve školní jídelně 10. 12.
Vánoční prázdniny – začátek 22. 12.

Rok 2013 – 1. pololetí

Zahájení výuky v roce 2013 3. 1.
LVVZ 2.A, 2.B – Mileta, Velká Úpa 6. 1. – 11. 1.
Oznámení návrhu na DSK (= Dodatečné stanovení klasifikace) řediteli školy do 14.00 hodin 14. 1.
Dodatečné stanovení klasifikace za 1. pololetí 16. 1. – 23. 1.
Maturitní ples tříd 8.A a 8.B 19. 1.
LVVZ 1.H,5.A- Nassfeld 20.1-26.1.
Ukončení klasifikace a docházky za 1. pololetí, zápis do počítače do 14,00 hodin 25. 1.
Hodnocení za 1. pololetí od 14 hodin 29. 1.
Vydání výpisu vysvědčení za 1. pololetí 31. 1.
Pololetní prázdniny 1. 2.

Rok 2013 – 2. pololetí

Jarní prázdniny 4. 2. – 10. 2.
2. odpoledne otevřených dveří vždy v 16 a v 18 hodin ve školní jídelně 14. 2.
Odevzdání přihlášek volitelných předmětů – 6.AB, 2.FH 15. 2.
Maturitní ples tříd 4.F, 4.H a 4.J 23. 2.
LVVZ 5.B a 1.F – Nassfeld 24.2.-2.3.
4.FHJ,8.AB-odevzdání seznamu literárních děl pro MZ 27.3.
Velikonoční prázdniny 28. – 29. 3.
Zápis známek za 3. čtvrtletí do počítače do 14,00 hodin 8. 4.
Hodnocení za 3. čtvrtletí od 14,00
Třídní schůzky rodičů
10. 4.
16.30 hodin
Návrhy na DSK pro 4.FHJ, 8.AB 17.4.
DSK žáků maturitních tříd 18.4.-23.4.
První kolo přijímacího řízení do čtyřletého a osmiletého studia 22.4. a 23.4.
Ukončení klasifikace 4.FHJ,8.AB – zápis známek do 14:00 24.4.
Hodnocení za 2.pololetí pro třídy 4.FHJ,8.AB-9:40 hod. 26.4.
Písemné zkoušky profilové části – přihlášení žáci 4.FHJ,8.AB 29.4.
Vysvědčení za maturitní ročník 30.4
Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky 2.5.-9.5.
Svatý týden pro třídy 8.A,8.B 13.5.-17.5.
Sportovní kurz – Itálie – 7.B a 3.F 17.5.-26.5.
Ústní zkoušky společné i profilové části MZ pro třídy 8.A, 8.B 20.5.-23.5.
Svatý týden pro třídy 4.F,4.H,4.J 20.5.-24.5.
Sportovní kurz – Itálie – 7.A a 3.H 24.5.-2.6.
Ústní zkoušky společné i profilové části MZ pro třídy 4.F,4.H,4.J 27.5.-30.5.
Slavnostní předání maturitních vysvědčení v DH : 8.A,8.B 31.5. – 19:00 hod.
Slavnostní předání maturitních vysvědčení v DH  :   4.F,4.H,4.J 5.6.   –  17:00 hod.
Oznámení návrhu na DSK řediteli školy do 14.00 hodin 13. 6.
Dodatečné stanovení klasifikace za 2. pololetí 17. 6. – 21. 6.
Ukončení klasifikace za 2. pololetí, zápis známek a docházky do počítače do 14.00 hodin 24. 6.
Školní exkurze 24. 6. – 25. 6.
Hodnocení za 2. pololetí ve 12.00 hodin 26. 6.
Burza učebnic, třídnické hodiny, předávání skříněk, úklidové práce 27. 6.
Vydání vysvědčení za 2. pololetí, ukončení školního roku 28. 6.
Závěrečná porada v 9,30 hodin 28. 6.
Hlavní prázdniny 1. 7. – 31. 8.
Nástup do školy v 8.00 hodin 26. 8.
Opravné zkoušky 27. 8. – 28. 8.
 Začátek školního roku 2013/2014 2. 9.
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.