Pozvánka na oslavy 111. výročí více
MENU více

Přehled tříd: archiv

Publikováno: 02. 09. 2014

_archiv_01

Přehled tříd ve školním roce 2018/2019

Třída Délka Třídní učitel Zástupce třídního učitele Počet žáků
1. A 8 Mgr. Iveta Motyčková Mgr. Renáta Plecháčková 30
1. B 8 Mgr. Daniel Žák Mgr. Gabriela Blatná 30
2. A 8 Mgr. Michal Holešínský Mgr. Jana Bílková 30
2. B 8 Mgr. Alena Vlasáková Mgr. Kristýna Soudková 30
3. A 8 Mgr. Šárka Höbeltová, Ph.D. Mgr. Ivana Axmannová 30
3. B 8 Mgr. Lenka Koberová PhDr. Alena Vomlelová 30
4. A 8 Mgr. Martin Štěpánek Ing. Mgr. Nela Střídová 31
4. B 8 Mgr. Olga Vacková Mgr. Zuzana Burianová 31
5. A 8 Mgr. David Bogdanovič Mgr. Alena Dvořáková 28
5. B 8 Mgr. Renata Čermáková RNDr. Vladimír Vícha 32
6. A 8 Mgr. Zuzana Střídová PaedDr. Blanka Břízová 29
6. B 8 Mgr. Renata Málková Mgr. Kateřina Ulbrichová 28
7. A 8 Mgr. Radka Vašíčková Mgr. Silvie Dlouhá 32
7. B 8 Mgr. Ivana Hrdinková PhDr. Marie Matyášová 31
8. A 8 Mgr. Hana Hyhlíková Mgr. Jitka Miletínová 27
8. B 8 Mgr. Dana Kudláčková Mgr. Ivana Kvíderová 27
1. F 4 Mgr. Ondřej Vojtěch Mgr. Dita Fajfrová 31
1. H 4 Ing. Mgr. Marcela Tučková Mgr. Jaroslav Holešínský 31
2. F 4 Mgr. Eva Horáková PaedDr. Luděk Nagy 30
2. H 4 Mgr. Martina Sedláková Mgr. Lenka Blehová 33
3. F 4 Mgr. Pavel Kycl PhDr. Renata Jelínková 29
3. H 4 PaedDr. Ivana Eliášová Mgr. Ludmila Pačovská 29
4. F 4 RNDr. Daniela Pražanová Mgr. Přemysl Machatý 29
4. H 4 Mgr. Soňa Křišťanová Mgr. Linda Sedláková 28
Celkem   716

 

aktualizováno: 2. 9. 2018

Přehled tříd ve školním roce 2017/2018

Třída Délka Třídní učitel Zástupce třídního Počet žáků
1.A 8 Mgr. Michal Holešínský Mgr. Jana Bílková 29
1.B 8 Mgr. Alena Vlasáková Mgr. Kristýna Soudková 30
2.A 8 Mgr. Šárka Höbeltová, Ph.D. Mgr. Ivana Axmannová 30
2.B 8 Mgr. Lenka Koberová PhDr. Alena Vomlelová 30
3.A 8 Mgr. Martin Štěpánek Ing., Mgr. Nela Střídová 31
3.B 8 Mgr. Olga Vacková Mgr. Přemysl Machatý 30
4.A 8 Mgr. David Bogdanovič Ing., Mgr. Marcela Tučková 29
4.B 8 Mgr. Renata Čermáková Mgr. Zuzana Burianová 30
5.A 8 Mgr. Zuzana Střídová Ing. Milan Volejník 29
5.B 8 Mgr. Renata Málková Mgr. Kateřina Ulbrichová 30
6.A 8 Mgr. Radka Vašíčková Mgr. Silvie Dlouhá 31
6.B 8 Mgr. Ivana Hrdinková Mgr. Kateřina Nováková 31
7.A 8 Mgr. Hana Hyhlíková Mgr. Gabriela Chlandová 27
7.B 8 Mgr. Dana Kudláčková Mgr. Ivana Kvíderová 27
8.A 8 Mgr. Daniel Žák Mgr. Gabriela Blatná 26
8.B 8 Mgr. Iveta Motyčková PhDr. Marie Matyášová 26
1.F 4 Mgr. Eva Horáková PaedDr. Luděk Nagy 30
1.H 4 Mgr. Martina Sedláková Mgr. Lenka Blehová 31
2.F 4 Mgr. Pavel Kycl PhDr. Renata Jelínková 30
2.H 4 PaedDr. Ivana Eliášová Mgr. Ludmila Pačovská 29
3.F 4 RNDr. Daniela Pražanová Mgr. Michaela Ragoubi 29
3.H 4 Mgr. Soňa Křišťanová Mgr. Alena Dvořáková 28
4.F 4 PaedDr. Blanka Břízová PhDr. Hana Šimková 30
4.H 4 RNDr. Vladimír Vícha Mgr. Jitka Miletínová 31
        704

Přehled tříd ve školním roce 2015/2016

Třída Délka Třídní učitel Zástupce třídního Počet
1. A 8 Mgr. Štěpánek Martin Mgr. Ragoubi Michaela 31
1. B 8 Mgr. Vacková Olga Mgr. Kycl Pavel 30
2. A 8 Mgr. Rychlíková Alice Mgr. Janyšková Radka 30
2. B 8 Mgr. Čermáková Renata Mgr. Höbeltová Šárka 31
3. A 8 Mgr. Vondráčková Lucie Mgr. Chlandová Gabriela 32
3. B 8 Mgr. Málková Renata Mgr. Ulbrichová Kateřina 30
4. A 8 Mgr. Vašíčková Radka Mgr. Dlouhá Silvie 31
4. B 8 Mgr. Hrdinková Ivana PaedDr. Eliášová Ivana 32
5. A 8 Mgr. Hyhlíková Hana Mgr. Tučková Marcela 29
5. B 8 Mgr. Kudláčková Dana Mgr. Semenec Petr 29
6. A 8 Mgr. Žák Daniel Mgr. Blatná Gabriela 27
6. B 8 Mgr. Motyčková Iveta PhDr. Matyášová Marie 27
7. A 8 Mgr. Horáková Eva Mgr. Machatý Přemysl 32
7. B 8 PaedDr. Nagy Luděk Ing. Volejník Milan 30
8. A 8 Mgr. Vlasáková Alena Mgr. Burianová Zuzana 27
8. B 8 PhDr. Vomlelová Alena Mgr. Axmannová Ivana 30
1. F 4 RNDr. Pražanová Daniela Mgr. Šimková Hana 32
1. H 4 Mgr. Křišťanová Soňa Mgr. Dvořáková Alena 31
2. F 4 PaedDr. Břízová Blanka Mgr. Nováková Kateřina 30
2. H 4 RNDr. Vícha Vladimír Mgr. Miletínová Jitka 31
3. F 4 Mgr. Sedláková Martina Mgr. Blehová Lenka 31
3. H 4 Mgr. Petr Filip Mgr. Bílková Jana 31
4. F 4 Mgr. Holešínský Michal Mgr. Pačovská Ludmila 31
4. H 4 PhDr. Jelínková Renata Mgr. Sedláková Linda 29
Celkem   724

Přehled tříd ve školním roce 2014/2015

Třída Délka Třídní učitel Zástupce třídního Počet

1.A

8

Mgr. Rychlíková Alice Mgr. Janyšková Radka

30

1.B

8

Mgr. Fajfrová Dita Mgr. Čermáková Renata

30

2.A

8

Mgr. Vondráčková Lucie Mgr. Kudláčková Dana

31

2.B

8

Mgr. Málková Renata Mgr. Vašíčková Radka

30

3.A

8

Mgr. Herudková Jana Mgr. Kmoníčková Zuzana

32

3.B

8

Mgr. Hrdinková Ivana PaedDr. Eliášová Ivana

31

4.A

8

Mgr. Hyhlíková Hana Mgr. Tučková Marcela

30

4.B

8

Mgr. Pelíšková Jana Mgr. Kudláčková Dana

31

5.A

8

Mgr. Žák Daniel Mgr. Štěpánek Martin

29

5.B

8

Mgr. Motyčková Iveta PhDr. Matyášová Marie

29

6.A

8

Mgr. Horáková Eva Mgr. Machatý Přemysl

32

6.B

8

PaedDr. Nagy Luděk Ing. Volejník Milan

29

7.A

8

Mgr. Vlasáková Alena Mgr. Burianová Zuzana

29

7.B

8

PhDr. Vomlelová Alena Mgr. Axmannová Ivana

29

8.A

8

Mgr. Kycl Pavel Mgr. Ulbrichová Kateřina

30

8.B

8

Mgr. Vacková Olga PhDr. Hošková Dana

30

1.F

4

PaedDr. Břízová Blanka Mgr. Šimková Hana

30

1.H

4

RNDr. Vícha Vladimír Mgr. Miletínová Jitka

30

2.F

4

Mgr. Sedláková Martina Mgr. Blehová Lenka

30

2.H

4

Mgr. Petr Filip Mgr. Bílková Jana

32

3.F

4

Mgr. Holešínský Michal Mgr. Pačovská Ludmila

32

3.H

4

PhDr. Jelínková Renata Mgr. Svobodová Zdeňka

30

4.F

4

Mgr. Křišťanová Soňa Mgr. Dlouhá Silvie

30

4.H

4

RNDr. Pražanová Daniela Mgr. Chlandová Gabriela

27

Celkem  

723

přehled tříd 2013/2014 ke stažení (PDF)

přehled tříd 2013/2014

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.