Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Události a akce – archiv

Archiv událostí a akcí

  • datum: 01. září 2020
  • čas:
  • ukončení: 30 září 2020 23:59
  • místo:
  • datum: 13. května 2020
  • čas:
  • ukončení: 31 května 2020
  • místo:
  • datum: 01. března 2020
  • čas:
  • ukončení: 31 března 2020 23:59
  • místo:
  • datum: 02. února 2020
  • čas:
  • ukončení: 29 února 2020
  • místo:
  • datum: 01. ledna 2020
  • čas:
  • ukončení: 31 ledna 2020
  • místo:
  • datum: 02. prosince 2019
  • čas:
  • ukončení: 31 prosince 2019
  • místo:
  • datum: 31. října 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 listopadu 2019
  • místo:
  • datum: 01. října 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 října 2019 23:59
  • místo:
  • datum: 01. září 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 září 2019
  • místo:
  • datum: 01. září 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 června 2020 23:59
  • místo:
  • datum: 01. června 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 června 2019
  • místo:
  • datum: 01. května 2019
  • čas:
  • ukončení: 31 května 2019
  • místo:
  • datum: 01. dubna 2019
  • čas:
  • ukončení: 30 dubna 2019
  • místo:
  • datum: 01. března 2019
  • čas:
  • ukončení: 31 března 2019
  • místo:
  • datum: 01. února 2019
  • čas:
  • ukončení: 28 února 2019
  • místo:
  • datum: 01. ledna 2019
  • čas:
  • ukončení: 31 ledna 2019
  • místo:
  • datum: 01. prosince 2018
  • čas:
  • ukončení: 31 prosince 2018
  • místo:
  • datum: 31. října 2018
  • čas:
  • ukončení: 30 listopadu 2018
  • místo:
  • datum: 01. října 2018
  • čas:
  • ukončení: 31 října 2018
  • místo:

1. H - 1. + 2. hodina exkurze Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 21. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB - reprezentanti školy

  • datum: 19. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. AB 5. hodina, 1.FH 6. hodina – beseda s psycholožkou MM1

  • datum: 18. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přespolní běh - reprezentanti školy

  • datum: 18. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Atletika Corny pohár - reprezentanti školy

  • datum: 17. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5. B - 1. + 2. hodina exkurze Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 17. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt s Portugalci

  • datum: 13. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 20 září 2018
  • místo:

1. F - 1. + 2. hodina exkurze Krajská knohovna Pardubice

  • datum: 13. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška - podzimní termín - ústní část

  • datum: 11. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5. A - 1. + 2. hodina exkurze Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 11. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. FH, 5. AB - 3. hodina - prezentace VČD v  učebně MM1

  • datum: 10. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studijní pobyt v Německu - žáci nižšího gymnázia

  • datum: 10. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 14 září 2018
  • místo:

Adaptační pobyt tříd 1. AB

  • datum: 09. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2018
  • místo:

"Choltický deštník" - Pěvecký sbor

  • datum: 08. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zájezd do Velké Británie

  • datum: 08. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 14 září 2018
  • místo:

Adaptační pobyt tříd 1. FH

  • datum: 05. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 09 září 2018
  • místo:

Zahájení školního roku 2018/2019

  • datum: 03. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schůzka s rodiči 1. AB a 1. FH v 17 hodin v jídelně školy

  • datum: 03. září 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška - podzimní termín - písemná část

  • datum: 03. září 2018
  • čas:
  • ukončení: 05 září 2018
  • místo:

Opravné zkoušky

  • datum: 28. srpna 2018
  • čas:
  • ukončení: 29 srpna 2018
  • místo:

Hlavní prázdniny

  • datum: 25. června 2018
  • čas:
  • ukončení: 31 srpna 2018
  • místo:

Vydání vysvědčení za 2. pololetí, ukončení školního roku

  • datum: 22. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Závěrečná porada v 9.30 hod.

  • datum: 22. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Burza učebnic, třídnické hodiny, předávání skříněk, úklidové práce

  • datum: 21. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 2. pololetí

  • datum: 20. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace a docházky za 2. pololetí

  • datum: 18. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poznávací zájezd Ukrajina

  • datum: 17. června 2018
  • čas:
  • ukončení: 24 června 2018
  • místo:

"Odboj v Protektorátu" - DDM Alfa

  • datum: 15. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

"Příběhy bezpráví" Praha

  • datum: 08. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za 2. pololetí: začátek

  • datum: 08. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přebor škol v orientačním běhu - celostátní finále Pardubice

  • datum: 06. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Branný závod "Legie" - celostátní finále Ostrava

  • datum: 06. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

"Eurorebus" - celostátní finále Praha

  • datum: 05. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt Portugalsko

  • datum: 05. června 2018
  • čas:
  • ukončení: 12 června 2018
  • místo:

Poznávací soutěž rostlin a živočichů - okresní kolo

  • datum: 05. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

"Právo pro každý den" - krajské kolo Chrudim

  • datum: 05. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Slavnostní předání maturitních vysvědčení v Domě hudby pro 8. AB v 16 hodin

  • datum: 04. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Slavnostní předání maturitních vysvědčení v Domě hudby pro 4. FH v 17.30 hodin

  • datum: 04. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

"100 vědců do škol"

  • datum: 01. června 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 28. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 31 května 2018
  • místo:

Krajské kolo biologické olympiády D

  • datum: 25. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sportovní kurz v Itálii pro třídy 3. FH

  • datum: 25. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 03 června 2018
  • místo:
  • datum: 21. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 24 května 2018
  • místo:
  • datum: 18. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 25 května 2018
  • místo:

Sportovní kurz v Itálii pro třídy 7. AB

  • datum: 18. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 27 května 2018
  • místo:

Krajské kolo biologické olympiády C

  • datum: 17. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. FH - exkurze Botanická zahrada Praha

  • datum: 15. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo Soutěže ve francouzském jazyce

  • datum: 14. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Festival sborů Choltice

  • datum: 12. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přebor škol v orientačním běhu - krajské kolo

  • datum: 11. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Náhradní termín pro přijímací zkoušky

  • datum: 11. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Branný závod "Legie"

  • datum: 10. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Náhradní termín pro přijímací zkoušky

  • datum: 10. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - Matematika+

  • datum: 09. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. H - exkurze do Poslanecké sněmovny PČR a Přírodovědného muzea

  • datum: 07. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - anglický jazyk jazyk didaktický test

  • datum: 04. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - německý jazyk jazyk didaktický test

  • datum: 04. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - německý jazyk písemná práce

  • datum: 03. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. F - exkurze Botanická zahrada Praha

  • datum: 03. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projektový týden pro nižší gymnázium

  • datum: 02. května 2018
  • čas:
  • ukončení: 04 května 2018
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - matematika - ditaktický test

  • datum: 02. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky - anglický jazyk písemná práce

  • datum: 02. května 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. AB - exkurze do Kutné Hory

  • datum: 27. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olympiády z fyziky kategorie E

  • datum: 27. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3. H - "Po stopách Franze Kafky"

  • datum: 26. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olympiády z fyziky kategorie BCD

  • datum: 25. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky - 8leté studium II. kolo

  • datum: 17. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nižší gymnázium - sportovní den

  • datum: 17. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo matematické olympiády - Z8,7,6

  • datum: 17. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky - 4leté studium II. kolo

  • datum: 16. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky - 8leté studium

  • datum: 13. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nižší gymnázium - 2. - 3. hodina KD Hronovická

  • datum: 13. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo SOČ

  • datum: 12. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky - 4leté studium

  • datum: 12. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3. AB - 3. - 5. hodina - VČD - "Othello"

  • datum: 12. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo biologické olympiády kategorie D

  • datum: 12. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vyšší gymnázium - 3. - 6. hodina KD Hronovická

  • datum: 11. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná maturitní práce z ČJL

  • datum: 11. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda kategorie B

  • datum: 11. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol IV. kolo - reprezentanti školy

  • datum: 11. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. FH - exkurze Obecní dům

  • datum: 10. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo matematické olympiády kategorie B, C

  • datum: 10. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení: 16 dubna 2018
  • místo:
MatM, DloS

Soutěž Nj v předčítání - "Bücherwurm"

  • datum: 09. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Juniorský maraton - reprezentanti školy

  • datum: 09. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5. AB - exkurze Obecní dům

  • datum: 09. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo biologické olympiády kategorie B

  • datum: 06. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vědomostní soutěž Eurorebus - vybraní žáci

  • datum: 05. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pythágoriáda - školní kolo

  • datum: 05. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo dějepisné soutěže gymnázií

  • datum: 05. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 3. čtrvrletí;Třídní schůzky rodičů od 17 hod.

  • datum: 04. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo fyzikální olympiády kategorie EF

  • datum: 04. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo Olympiády z Čj

  • datum: 04. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v orientačním běhu - reprezentanti školy

  • datum: 04. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sp a Es exkurze do ČNB

  • datum: 03. dubna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Velikonoční prázdniny

  • datum: 29. března 2018
  • čas:
  • ukončení: 30 března 2018
  • místo:

4. A - exkurze do ČNB

  • datum: 28. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda ze zeměpisu - krajské kolo

  • datum: 28. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Divadlo ve francouzském jazyce

  • datum: 28. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v anglické a německé recitaci a zpěvu - vybraní žáci

  • datum: 27. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda - krajské kolo

  • datum: 27. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z biologie - kategorie D - písemná část

  • datum: 23. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematický náboj - vybraní žáci

  • datum: 23. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z chemie - školní kolo - kategorie C

  • datum: 22. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Evropský parlament mládeže - Karlovy Vary

  • datum: 22. března 2018
  • čas:
  • ukončení: 25 března 2018
  • místo:

Liga škol v orientačním běhu - III. kolo

  • datum: 21. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo soutěže ve francouzském jazyce

  • datum: 21. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7. A - exkurze do ČNB

  • datum: 21. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4. AB - 3. -4. hodina "Heydrichiáda na Pardubicku"

  • datum: 20. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematický klokan

  • datum: 19. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce

  • datum: 19. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt Francie

  • datum: 19. března 2018
  • čas:
  • ukončení: 28 března 2018
  • místo:

Jarní prázdniny

  • datum: 12. března 2018
  • čas:
  • ukončení: 16 března 2018
  • místo:

2. B - 3. hodina; 2. A - 4. hodina; Zs - geologové

  • datum: 09. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olympiády v německém jazyce

  • datum: 08. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž "Wolkrův Prostějov" - krajská přehlídka

  • datum: 08. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FVTP

  • datum: 08. března 2018
  • čas:
  • ukončení: 09 března 2018
  • místo:

Prezentiáda 2018 - školní kolo

  • datum: 07. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v ruském jazyce - krajské kolo v Hlinsku

  • datum: 07. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olympiády v německém jazyce

  • datum: 06. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z chemie - okresní kolo

  • datum: 06. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž - "Poetická scéna" - vybraní žáci

  • datum: 02. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v ruském jazyce - kategorie ZŠ

  • datum: 01. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž - "Poetická scéna" - vybraní žáci

  • datum: 01. března 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní ples tříd 4. FH

  • datum: 24. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3. H - Seminář Zločiny komunismu

  • datum: 23. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA

Okresní kolo zeměpisné olympiády

  • datum: 20. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z biologie - kategorie D - praktická část

  • datum: 19. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda v šachách SŠ

  • datum: 15. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo Soutěže ve francouzském jazyce

  • datum: 15. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo FVTP

  • datum: 15. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. H - 3. - 5. hodina - VČD

  • datum: 13. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž "Wolkrův Prostějov" - školní kolo

  • datum: 13. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo olympiády v německém jazyce - kategorie III A

  • datum: 13. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hudebně vzdělávací program - sportovní hala

  • datum: 08. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda kategorie D - školní kolo

  • datum: 07. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo olympiády v německém jazyce - kategorie I B

  • datum: 07. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. B - 8. - 9. hodina - Ekopaleta

  • datum: 06. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. FH; 6. AB - informační schůzka k volbě seminářů

  • datum: 05. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7. A - 3. - 4. hodina - VČD

  • datum: 05. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. FH; 5. AB - LVV - Pec pod Sněžkou; Nassfeld

  • datum: 04. února 2018
  • čas:
  • ukončení: 09 února 2018
  • místo:

6. B - exkurze Praha v Aj

  • datum: 01. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo soutěže Bobřík informatiky

  • datum: 01. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. AB + 2. AB - dívky - sexuální výchova

  • datum: 01. února 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání výpisu vysvědčení za I. pololetí

  • datum: 31. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. A – 8. – 9. hodina - Ekopaleta

  • datum: 30. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo FVTP

  • datum: 30. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo MO – B,C

  • datum: 30. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den jazyků

  • datum: 30. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. B – 3. hodina; 2. A – 4. hodina; Zs – 5. - 6. hodina - geologové

  • datum: 26. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za I. pololetí

  • datum: 26. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3. FH, 7. AB – 1. – 2. hodina beseda – první pomoc ARO HK

  • datum: 26. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín nahlášení ověřovacích zkoušek

  • datum: 24. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO – Z9

  • datum: 24. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FO - A

  • datum: 24. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení zadávání klasifikace a docházky za I. pololetí

  • datum: 24. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO - P

  • datum: 23. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. B – 8. – 9. hodina - Ekopaleta

  • datum: 23. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8. AB – maturitní ples Ideon

  • datum: 20. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za I. pololetí: začátek

  • datum: 17. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO - A

  • datum: 16. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. AB – LVVZ - Harrachov

  • datum: 14. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení: 19 ledna 2018
  • místo:

Krajské kolo MČR školních šachových družstev Svitavy

  • datum: 09. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení výuky v roce 2018

  • datum: 03. ledna 2018
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 01. prosince 2017
  • čas:
  • ukončení: 31 prosince 2017
  • místo:
  • datum: 01. listopadu 2017
  • čas:
  • ukončení: 30 listopadu 2017
  • místo:

1.B – 4.hodina, 1.A – 5.hodina „Halloween“

  • datum: 31. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH, 6.AB 1.-2.hodina Přednáška o Vietnamu

  • datum: 24. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.AB Exkurze Kolín, Kouřim

  • datum: 20. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A 2.-3.hodina Německé divadlo

  • datum: 19. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H 5.-6.hodina Německé divadlo

  • datum: 19. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.FH, 7.AB přednáška Ándor Šándor - terorismus

  • datum: 18. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
JelR

6.B 3.-5.hodina Divadelní představení „Commedia finita“

  • datum: 18. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB 2.-6. hodina Exkurze - Hvězdárna

  • datum: 16. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F Exkurze - ZOO Praha

  • datum: 13. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt Francie – vybraní žáci

  • datum: 12. října 2017
  • čas:
  • ukončení: 19 října 2017
  • místo:

Seminář z biologie 1.-2.hodina Exkurze PKN Oddělení soudního lékařství

  • datum: 11. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Budyšín „Divadelní expedice“ – vybraní žáci

  • datum: 11. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Bílá pastelka“ – vybraní žáci

  • datum: 11. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F,6.B Ev 7.-8.hodina – Výstava VČG „E.Filla a jeho žáci“

  • datum: 10. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Atletika – Přespolní běh SŠ – krajské finále – reprezentanti školy

  • datum: 10. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Seminář z biologie 1.-2.hodina Exkurze PKN Oddělení soudního lékařství

  • datum: 10. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.AB, 1.F výstava „Houby živé, jedlé i jedovaté“ Hradec Králové

  • datum: 06. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda SŠ – basketbal – reprezentanti školy

  • datum: 05. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

EYP Day – vybraní žáci

  • datum: 05. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB – reprezentanti školy

  • datum: 04. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda SŠ - fotbal – reprezentanti školy

  • datum: 04. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH Ev 3.-4.hodina – Výstava VČG „E.Filla a jeho žáci“

  • datum: 03. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Mise 2017“ – vybraní žáci

  • datum: 03. října 2017
  • čas:
  • ukončení: 04 října 2017
  • místo:

Olympiáda SŠ – basketbal chlapci – reprezentanti školy

  • datum: 03. října 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt Německo – vybraní žáci

  • datum: 02. října 2017
  • čas:
  • ukončení: 10 října 2017
  • místo:
  • datum: 29. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.AB turistický výstup na Sněžku v rámci projektu

  • datum: 27. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.A 1.-3.hodina - Ekonomická hra

  • datum: 27. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F – exkurze Okresní soud Pardubice (1. až 5. hod.)

  • datum: 26. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.F 4.-6.hodina – Ekonomická hra

  • datum: 26. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F 1.-2. hodina exkurze – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 25. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB 5. hodina, 1.FH 6. hodina – beseda s psycholožkou MM1

  • datum: 22. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB – reprezentanti školy

  • datum: 20. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.H 4.-6.hodina – Ekonomická hra

  • datum: 20. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H 1.-2.hodina exkurze – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 19. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Atletika Corny pohár – reprezentanti školy

  • datum: 19. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Věda a technika na dvorech škol“

  • datum: 19. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.B 2.-4 hodina – Ekonomická hra

  • datum: 19. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A 1.-2.hodina Exkurze – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 14. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přespolní běh – reprezentanti školy

  • datum: 14. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt Portugalsko

  • datum: 14. září 2017
  • čas:
  • ukončení: 21 září 2017
  • místo:

„Světluška“ – vybraní žáci

  • datum: 14. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Semináře z chemie 3. a 7. ročník – 3. - 4. hodina přednáška

  • datum: 12. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. září 2017
  • čas:
  • ukončení: 16 září 2017
  • místo:

Maturitní zkouška - podzimní termín – ústní část

  • datum: 11. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B 1.-2.hodina Exkurze – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 11. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studijní pobyt Německo

  • datum: 11. září 2017
  • čas:
  • ukončení: 15 září 2017
  • místo:

Zájezd do Velké Británie

  • datum: 09. září 2017
  • čas:
  • ukončení: 16 září 2017
  • místo:

1.FH, 5.AB - 2.hodina - prezentace VČD v MM1

  • datum: 08. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. září 2017
  • čas:
  • ukončení: 12 září 2017
  • místo:

4.AB 1.-4. hodina „Beach volejbal“

  • datum: 05. září 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 04. září 2017
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Opravné zkoušky

  • datum: 30. srpna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Opravné zkoušky

  • datum: 29. srpna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání vysvědčení za II.pololetí, ukončení škol. roku

  • datum: 30. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Závěrečná porada od 9:00 hod.

  • datum: 30. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídnické hodiny,burza učebnic, předání šatních skříněk, úklid Vyšší gym. – od 8:00 , nižší gym. – od 9:00 Všichni - od 11:00 oběd dle rozpisu

  • datum: 29. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení prospěchu a chování za II.pololetí – od 8:00

  • datum: 28. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.AB-od 10:00 – areál TCV Polabiny IV,Brožíkova

  • datum: 28. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ostatní třídy-od 10:00 –Th –od 11:30 oběd dle rozpisu

  • datum: 28. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměna učebnic – 2.A,B – 3. a 4.hod., 1.A,B-4. a 5.hod.

  • datum: 28. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní exkurze

  • datum: 26. června 2017
  • čas:
  • ukončení: 27 června 2017
  • místo:

Ukončení klasifikace, zápis známek a absence do 14:00 hod.

  • datum: 23. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměna učebnic – 4.A,B-1. a 2. hod., 3.A,B -2. a 3. hod

  • datum: 23. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověření znalostí z M a ČJ u dvou žáků studujících v zahraničí

  • datum: 22. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Mistrovství republiky škol. družstev v šachu - Zlín

  • datum: 20. června 2017
  • čas:
  • ukončení: 21 června 2017
  • místo:

Ověřovací zkoušky za II.pololetí

  • datum: 19. června 2017
  • čas:
  • ukončení: 23 června 2017
  • místo:

Opravné zkoušky žáků maturitního ročníku

  • datum: 19. června 2017
  • čas:
  • ukončení: 23 června 2017
  • místo:

Návrhy na ověřovací zkoušky

  • datum: 16. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B-S2 – exkurze- Pivovar Pardubice – v hod. lab. z Ch

  • datum: 15. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F - exkurze- Pivovar Pardubice - 4.-6.hod. (hod.Ch a lab.Ch)

  • datum: 15. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Branný závod „Legie 2017“- nár.finále v Olomouci

  • datum: 13. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Orientační běh – celostátní finále

  • datum: 07. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A-2.-3. hod. – „Tisíce let hudby“

  • datum: 06. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poznávání rostlin a živočichů-okr.kolo -postupující

  • datum: 06. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B-S1 – exkurze- Pivovar Pardubice – v hod. lab. z Ch

  • datum: 06. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zeměpisná soutěž „Eurorébus“ – celostátní kolo

  • datum: 05. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předání maturit.vysvědčení v DH:16:00-8.AB,17:30-4.FH

  • datum: 01. června 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Portugalsko

  • datum: 01. června 2017
  • čas:
  • ukončení: 08 června 2017
  • místo:

6.A – 3.-5. hod. VčD-MS – „Normální debil“

  • datum: 31. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A,4.B- 1.-4.hod.– KD Dukla – projekce „Síla lidskosti“

  • datum: 31. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B – exkurze – Petrof Hradec Králové

  • datum: 31. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 2.-3. hod. –VčD - MS – „Tisíce let hudby“

  • datum: 29. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve francouzském jazyce – celostátní kolo

  • datum: 29. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Škol.pěvecký sbor -1.-3.hod.-v Domově pro seniory

  • datum: 29. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studijní stáž vítězů FVTP ve Francii

  • datum: 28. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 03 června 2017
  • místo:

BiO-kat.D – kraj.kolo v Chrudimi

  • datum: 25. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Světový den OB

  • datum: 24. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A,6.B – NG Praha – Veletržní palác

  • datum: 24. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Branný závod „Legie 2017“ – 6 žáků 1.F

  • datum: 24. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda - nohejbal

  • datum: 24. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Právo pro každý den – krajské finále-Chrudim

  • datum: 24. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H, 6.A – 1.-5. hod. –Okresní soud

  • datum: 23. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H – exkurze – NG Praha – Gerhard Richter

  • datum: 23. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB,2.AB-2.hod. –„Můj život s handicapem“ - beseda

  • datum: 23. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústní část MZ – 8.B,4.H

  • datum: 22. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 25 května 2017
  • místo:

Poznávání rostlin a živočichů – škol. kolo

  • datum: 19. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A,B - sportovní kurz v Itálii

  • datum: 19. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 28 května 2017
  • místo:

4.B –1.-6. hod. - plošné testování ČŠI – Čj, Aj, Ch

  • datum: 19. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bio-kat C – krajské kolo v Chrudimi

  • datum: 17. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústní část MZ – 8.A,4.F

  • datum: 16. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 19 května 2017
  • místo:

4.A –1.-6. hod. - plošné testování ČŠI – Čj, Aj, Ch

  • datum: 16. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A – 3.-5. hod. – VčD – „Lucerna“

  • datum: 15. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pythagoriáda –okr.kolo na ZŠ Štefánikova

  • datum: 15. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F,H - sportovní kurz v Itálii

  • datum: 12. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 21 května 2017
  • místo:

Krajské kolo SOČ

  • datum: 11. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B – Praha – „Po stopách F. Kafky“

  • datum: 11. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Náhradní přijímací zkoušky do osmiletého studia (1 uchazeč)

  • datum: 11. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A- exkurze Praha –„Body the Exhibition“

  • datum: 11. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Divadelní den v Zittau – 10 žáků

  • datum: 10. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Region. olympiáda – orientační běh

  • datum: 10. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – 1. – 5.hod.– Okresní soud

  • datum: 09. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projektový týden pro třídy nižšího gymnázia

  • datum: 09. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 12 května 2017
  • místo:

2.B – exkurze – Botanická zahrada Praha

  • datum: 05. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H – exkurze Praha –„Body the Exhibition“

  • datum: 04. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD,Pet

Písemné práce a didaktické testy společné části MZ

  • datum: 02. května 2017
  • čas:
  • ukončení: 04 května 2017
  • místo:

2.F,2.H – exkurze NG Praha

  • datum: 02. května 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Eurorebus - regionální kolo v HK

  • datum: 28. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vysvědčení za maturitní ročník

  • datum: 28. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední zvonění pro třídy 8.A,8.B,4.F,4.H

  • datum: 28. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.AB-3.-6.hod. – festival „Pod duhovými křídly“-ABC klub

  • datum: 27. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A - 1.-5.hod. – „Spotřebitelské právo“

  • datum: 27. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A,1.F-3.-4.hod., 4.B,1.H-5.,6.hod. – festival „Pod duhovými křídly“-ABC klub

  • datum: 27. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VonL, Kyc, MálR, EliI

Písemná profilová maturitní zkouška z matematiky

  • datum: 26. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 2.pololetí pro třídy 8.A,8.B,4.F,4.H od 9:40

  • datum: 26. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná profilová maturitní zkouška ze zeměpisu

  • datum: 25. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj – kat.2B- ústřední kolo

  • datum: 24. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná profilová maturitní zkouška z programování

  • datum: 24. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H - 1.-5.hod. – „Spotřebitelské právo“

  • datum: 24. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do osmiletého studia (44 uchazečů)

  • datum: 20. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A – exkurze do Botanické zahrady v Praze

  • datum: 20. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj – kat.2B- ústřední kolo

  • datum: 20. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Prezentiáda – krajské kolo

  • datum: 20. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do čtyřletého studia (83 uchazečů)

  • datum: 19. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sportovní den pro žáky nižšího gymnázia

  • datum: 19. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB - reprezentanti

  • datum: 19. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. sběrové ráno

  • datum: 19. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FO-kat.BCD – krajské kolo na naší škole

  • datum: 19. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ředitelské volno pro žáky všech ročníků

  • datum: 18. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj-kat.3A,3B – ústřední kolo - postupující

  • datum: 18. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky žáků maturitních tříd

  • datum: 18. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení: 21 dubna 2017
  • místo:

Přijímací zkoušky do osmiletého studia (172 uchazečů)

  • datum: 18. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Velikonoční prázdniny

  • datum: 13. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 3. čtvrtletí od 14:00 hod.

  • datum: 12. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů od 17:00

  • datum: 12. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Návrhy na ověřovací zkoušky pro žáky 8.AB, 4.FH

  • datum: 12. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do čtyřletého studia (84 uchazečů)

  • datum: 12. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F-1.-3.hod.-VčD :“Muž, který miloval Yngveho“

  • datum: 12. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška-společná část-PP z českého jazyka a literatury

  • datum: 11. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

MO-kat.B,C – krajské kolo na naší škole

  • datum: 11. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 3. čtvrtletí do 14:00

  • datum: 10. dubna 2017
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Studijní volno pro maturanty

  • datum: 10. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO-kat. D – okresní kolo - postupující

  • datum: 10. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A, 1.B – exkurze do Vídně

  • datum: 07. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO-kat.B- krajské kolo – Svitavy - postupující

  • datum: 07. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematický náboj 2017 – Praha – 10 reprezentantů

  • datum: 07. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

SOČ-okresní kolo na G Chrudim

  • datum: 06. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bücherwurm-celostátní kolo –D29

  • datum: 05. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB - reprezentanti

  • datum: 05. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž gymnázií – krajské kolo

  • datum: 05. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO – kat.B – školní kolo, 8:00 ve 110, 14:00 v Bl

  • datum: 05. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Návrat z výměnného pobytu ve Francii

  • datum: 04. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

MO-kat. Z6-8 – okr.kolo na ZŠ Štefánikova

  • datum: 04. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A-S2-5. a 6. hod – exkurze-Pivovar Pardubice

  • datum: 03. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Němečtí studenti z Buxheimu v ČR

  • datum: 01. dubna 2017
  • čas:
  • ukončení: 07 dubna 2017
  • místo:
  • datum: 31. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A-1. a 2.hod. – divadel.představení v německém jaz.

  • datum: 31. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B – exkurze Praha – „Body the Exhibition“

  • datum: 30. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MotI

Soutěž ve Fj – krajské kolo na naší škole

  • datum: 29. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„O bílého havrana“- pěvec. a recitač. soutěž v Aj a Nj

  • datum: 28. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Astronomická olympiáda-škol. kolo

  • datum: 27. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Středoškol. divadelní festival v Praze

  • datum: 27. března 2017
  • čas:
  • ukončení: 29 března 2017
  • místo:

7.A-S1 5. a 6. hod.: exkurze Pivovar Pardubice

  • datum: 27. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt ve Francii

  • datum: 26. března 2017
  • čas:
  • ukončení: 04 dubna 2017
  • místo:
  • datum: 23. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nár. výběr. konference EPM ČR v Písku

  • datum: 23. března 2017
  • čas:
  • ukončení: 26 března 2017
  • místo:

7.B – 3. a 4. hod. – VčD – Malá scéna :“Povolání H.Roseové“

  • datum: 23. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda ze zeměpisu – krajské kolo - postupující

  • datum: 22. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB - reprezentanti

  • datum: 22. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – Praha - předávání cen Lit. soutěže o cenu F. Venclíka

  • datum: 22. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda – Z9 – krajské kolo – ZŠ Resslova

  • datum: 21. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – školní kolo

  • datum: 20. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Divadel. představení ve fr. jazyce – v D 29: 2. a 3. hod. – skup.Fj 8.A,7.A, 6.A, 4.B, 3.F, 4.F

  • datum: 17. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematický klokan – školní kolo

  • datum: 17. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Divadel. představení ve fr. jazyce – v D 29: 4. a 5. hod. - skup. Fj 7. B, 5.A, 2.F

  • datum: 17. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FVTP

  • datum: 16. března 2017
  • čas:
  • ukončení: 17 března 2017
  • místo:

Beseda o studiu SŠ v zahraničí – 14:00 v MM1

  • datum: 15. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. března 2017
  • čas:
  • ukončení: 12 března 2017
  • místo:

Soutěž v ruském jazyce - krajské kolo v Hlinsku

  • datum: 02. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v německém jazyce - krajské kolo na naší škole

  • datum: 01. března 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve Fj – školní kolo

  • datum: 27. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní ples tříd 8.A, 8.B

  • datum: 25. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Do 12:00 hod. odevzdat přihlášky k volitelným předmětům: 2.FH, 6.AB

  • datum: 24. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v ruském jazyce – od 14:00 v uč. 405

  • datum: 22. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda ze zeměpisu okresní kolo: postupující

  • datum: 21. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda s městskou policií: 1.-2.h.-3.A,4.B, 3.-4.h.-3.B,4.A

  • datum: 17. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda s městskou policií: 1.-2.h.-1.A,2.A, 3.-4.h.-1.B,2.B

  • datum: 16. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FVTP: okresní kolo

  • datum: 16. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda šachy SŠ: reprezentanti

  • datum: 16. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo BiO: kat.A,B

  • datum: 15. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Aj – okresní kolo na naší škole (109, 110, J2)

  • datum: 13. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH, 6.AB – informace k volbě seminářů 7:05 ve škol. jídelně

  • datum: 13. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A, 4.B 2. a 3.hod.: „Heydrichiáda na Pardubicku“

  • datum: 13. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO: školní kolo

  • datum: 09. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj kat. IB - okresní kolo

  • datum: 08. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO kat.D – školní kolo - uč. 407

  • datum: 08. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO kat.D – školní kolo – uč.Cr

  • datum: 07. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FO kat.A – celostátní kolo

  • datum: 07. února 2017
  • čas:
  • ukončení: 10 února 2017
  • místo:

LVVZ 1.FH,5.AB: Nassfeld, Pec pod Sněžkou

  • datum: 05. února 2017
  • čas:
  • ukončení: 10 února 2017
  • místo:

Pololetní prázdniny

  • datum: 03. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj kat. IIIA: okresní kolo

  • datum: 02. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 01. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pythagoriáda – školní kolo

  • datum: 01. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z ČJ – okresní kolo

  • datum: 01. února 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo MO – kat. B, C

  • datum: 31. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 31. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den jazyků

  • datum: 30. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo FVTP

  • datum: 30. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 28. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 25. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H - 3. a 4. hod. - Malá scéna: „George Kaplan“

  • datum: 25. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO kat. Z9 – na ZŠ Štefánikova

  • datum: 24. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 1. pololetí – do 14:00

  • datum: 23. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FO – kat. A

  • datum: 18. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO v programování – na naší škole

  • datum: 17. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za 1.pololetí

  • datum: 16. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení: 20 ledna 2017
  • místo:
  • datum: 15. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení: 20 ledna 2017
  • místo:

Návrhy na ověřovací zkoušky – do 14:00

  • datum: 13. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Use of English“-školní kolo- ústní část

  • datum: 12. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – basketbal chlapců

  • datum: 12. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO – kat.A – na naší škole

  • datum: 10. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj. kolo přeboru škol. družstev v šachu - Svitavy

  • datum: 10. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – basketbal dívek

  • datum: 05. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Use of English“-školní kolo

  • datum: 04. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení výuky v roce 2017

  • datum: 03. ledna 2017
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení: 02 ledna 2017
  • místo:

Nižší gym.+1.FH – od 10:00 – VčD „Kráska a zvíře“ Vyšší gym . –od 9:30 – KD Hronovická – jazzový koncert - od 11:15 – Hala Dašická – vystoupení žáků školy

  • datum: 22. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hokejové utkání – žáci - maturanti : učitelé od 15:00 na ZS

  • datum: 21. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.-2.hod – turnaj v badmintonu pro nižší gymnázium 3.hod. – soutěž v aerobiku pro přihlášené třídy 4.-6.hod-turnaj v badmintonu pro vyšší gymnázium

  • datum: 21. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B -1.- 4.hod. –D29 – „Colours of Pardubice“

  • datum: 20. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení pěveckého sboru- „Kostelíček“ – od 17:00

  • datum: 19. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj – nižší gym.- 8:00 hod. v uč.J3

  • datum: 15. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Volejbal chlapců, dívek – krajské finále v Chocni

  • datum: 15. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda s Dominikem Ferim (nejmladší radní Teplic)-od 14:00

  • datum: 14. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Florbal chlapců – okresní finále - reprezentanti

  • datum: 14. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. přebor družstev v šachu – nižší gym. – mistři ČR

  • datum: 14. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj – nižší gym.- 8:00 hod v uč.107

  • datum: 13. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení pěveckého sboru v DD na Dubině

  • datum: 13. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A, 1.B - 2.-6. hod. - Planetárium Hradec Králové

  • datum: 12. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Nj-vyšší gym. – 1. a 6. hod. ve 110

  • datum: 12. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení pěveckého sboru v DS Sluníčko na Dukle

  • datum: 12. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zájezd do Drážďan – přihlášení žáci

  • datum: 09. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Aj -3.kat. -8:00 – uč.308

  • datum: 09. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské finále v plavání –chlapci, dívky - reprezentanti

  • datum: 08. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Aj – 2. kat -10:00 –uč.108

  • datum: 08. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs2 (8.AB) –exkurze – PKN Pardubice-patologie

  • datum: 07. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v Aj-1.kat. -8:00 – uč.110

  • datum: 07. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda ze zeměpisu – od 14:00 hod. v MM1

  • datum: 07. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda-kat.A – školní kolo

  • datum: 06. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs1 (4.FH) - exkurze – PKN Pardubice-patologie

  • datum: 05. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H,4.B – exkurze VIDA Brno

  • datum: 05. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z Čj – školní kolo - 0. a 1. hod. v uč. Br

  • datum: 02. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A – 1.-4. hod. – testování CLoSE

  • datum: 01. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Astronomická olympiáda – 12:45 hod. ve Fr

  • datum: 01. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5 jazyků na pódiu – reprezentanti -Holice

  • datum: 01. prosince 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Angličtinář roku“ –on-line soutěž – 30 žáků různých tříd

  • datum: 30. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fyziklání – on-line soutěž

  • datum: 30. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.AB,3.FH – 2.-3.h.- KD Hronovická - BESIP

  • datum: 30. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BlaG, VlaA, DvoA, NovK

1.F – 1.-4.hod. – testování CLoSE

  • datum: 30. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – Praha – „Hamlet“

  • datum: 29. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA,BlaG,HrdI,VonL,PraD

Zkoušky DELF – A2

  • datum: 29. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Internetová matematická olympiáda – přihlášení žáci

  • datum: 29. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A – 1. a 2. hod. – Ekocentrum Paleta

  • datum: 28. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Exkurze – Osvětim – 40 žáků různých tříd

  • datum: 28. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 1. a 2. hod. – Ekocentrum Paleta

  • datum: 25. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Náboj junior –Praha - 8 žáků 4.AB

  • datum: 25. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zkoušky DELF – B2

  • datum: 25. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zkoušky DELF – B1

  • datum: 24. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Němčinář roku - on-line soutěž –přihlášení žáci

  • datum: 23. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1.čtvrtletí – od 14:00 hodin

  • datum: 23. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů všech tříd – od 17:00 hodin

  • datum: 23. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž gymnázií v Chebu - reprezentanti

  • datum: 23. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení: 24 listopadu 2016
  • místo:
VomA

2.FH – sk.Eh – 3. a 4.hod. (v hod Eh) – Kraj.knihovna Pce

  • datum: 22. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – 1.-4.hod. – testování CLoSE

  • datum: 22. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 1.čtvrtletí – do 14:00 hod.

  • datum: 21. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1. a 2.hod. –náhradní termín testování ČŠI

  • datum: 21. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – 5.-6.hod. – „Planeta Země“

  • datum: 21. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ředitelské volno

  • datum: 18. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.AB,2.FH-1.hod. ve ŠJ – R. John: Memento

  • datum: 16. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A-3.a 4.hod.-GIS DAY na Univerzitě Pardubice

  • datum: 16. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Mistr slov“ na ZŠ Závodu m. - šest žáků nižšího gym.

  • datum: 16. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – florbal dívek - reprezentantky

  • datum: 16. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH – sk.Eh – 7. a 8.hod. (v hod Eh) – Kraj.knihovna Pce

  • datum: 15. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F 1. a 2. hod. – testování ČŠI – přírodovědná gramotnost

  • datum: 14. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Piškvorky: krajské kolo na naší škole

  • datum: 14. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Piškvorky: oblastní kolo na naší škole

  • datum: 11. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B-1. a 2. hod. – testování ČŠI – přírodovědná gramotnost

  • datum: 11. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A-1. a 2. hod. – testování ČŠI – přírodovědná gramotnost

  • datum: 10. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H-3. a 4. hod. – testování ČŠI – přírodovědná gramotnost

  • datum: 10. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den otevřených dveří: od 16:00 a od 18:00 hod.

  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.AB – sk.Eh – 3. a 4.hod. (v hod Eh) – Kraj.knihovna Pce

  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A,1.B – 3.-6.hod.- Archeopark Všestary

  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.H – exkurze do ČNB Praha

  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda-volejbal –reprezentanti , v naší tělocvičně

  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda-volejbal –reprezentanti , v naší tělocvičně

  • datum: 08. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B – 3.-4.hod. – VčD – „Living dead“

  • datum: 07. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – plavání - reprezentanti

  • datum: 07. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schola Bohemia v Ideonu

  • datum: 04. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení: 05 listopadu 2016
  • místo:

PPVT – ZŠ Benešovo náměstí

  • datum: 03. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fs31,Fs32-exkurze AV ČR Praha

  • datum: 03. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.AB,3.FH -2.-5.hod. – VčD –„Oliver Twist“ – v anglickém jaz.

  • datum: 03. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Es3 – exkurze do ČNB Praha

  • datum: 01. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Příběhy bezpráví – Praha - reprezentanti

  • datum: 01. listopadu 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A, 1.B – 1. a 2. hod . – „Halloween“

  • datum: 31. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Informace o „dobrovolnictví“ – vždy asi 20 minut: 3.hod. 7.AB, 4.hod. 3.FH, 5.hod. 2.FH, 6.hod. 6.AB

  • datum: 31. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Podzimní prázdniny

  • datum: 26. října 2016
  • čas:
  • ukončení: 28 října 2016
  • místo:

2.FH-sk. Eh – 3. a 4. hod.(v hod.Eh) – Kraj. knihovna Pardubice

  • datum: 25. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nakl. Hueber – seminář na naší škole od 13:30 hod.

  • datum: 24. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Evrop. parlament mládeže: Estonsko, čtyři žáci

  • datum: 21. října 2016
  • čas:
  • ukončení: 27 října 2016
  • místo:

PPTV ZŠ Studánka

  • datum: 20. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sběrové ráno

  • datum: 19. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.AB-sk. Eh – 3. a 4. hod.(v hod.Eh) – Kraj. knihovna Pardubice

  • datum: 19. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda stolní tenis - reprezentanti

  • datum: 19. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB,7.AB,4.FH,3.FH – 2. a 3.h. –„Konec prokrastinace“ 8:50-9:50 hod.

  • datum: 18. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

EYP den: 24 žáků 1.FH, 5.AB

  • datum: 17. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. kolo voleb do Senátu ČR - uč. 106,107,108

  • datum: 14. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – ZŠ Spořilov

  • datum: 13. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda - přespolní běh - reprezentanti

  • datum: 12. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB –od 5. hod. reprezentanti z nižšího gym.

  • datum: 12. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH – sk.Eh – 7. a 8.hod.(v hod. Eh) – KK Pardubice

  • datum: 11. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Francouzští studenti v ČR

  • datum: 11. října 2016
  • čas:
  • ukončení: 18 října 2016
  • místo:

Reg.olympiáda – fotbal – finále -reprezentanti

  • datum: 11. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B-4.hod., 2.A-5.hod. – „První pomoc“ – praktický nácvik

  • datum: 11. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B - exkurze- Muzeum východních Čech v Hradci Králové

  • datum: 07. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské a senátní volby – uč. 106,107,108

  • datum: 07. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. října 2016
  • čas: 14:00
  • ukončení: 06 října 2016 16:00
  • místo:

8.B 1. a 2.hod. – finanční gramotnost

  • datum: 06. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A - exkurze- Muzeum východních Čech v Hradci Králové

  • datum: 06. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – ZŠ Lázně Bohdaneč

  • datum: 06. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB od 5. hod. reprezentanti z nižšího gym.

  • datum: 05. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB,4.FH,7.A 1.-3. hod. - Cinestar – „Poslední hurá“

  • datum: 05. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F – exkurze – ZOO Praha

  • datum: 04. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda – fotbal - reprezentanti

  • datum: 04. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda – přespolní běh - reprezentanti

  • datum: 04. října 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Mise 2016 – Chrudim – 6 žáků

  • datum: 04. října 2016
  • čas:
  • ukončení: 05 října 2016
  • místo:

Zájezd do Německa - Buxheim

  • datum: 03. října 2016
  • čas:
  • ukončení: 10 října 2016
  • místo:

5.A sk. Fj 2. – 3.hod.: Francouzská aliance Pardubice

  • datum: 29. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„100 vědců do škol“

  • datum: 26. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 27 září 2016
  • místo:

4.B sk. Fj 3. – 4. hod.: Francouzská aliance Pardubice

  • datum: 26. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Evropský den jazyků – – 5.B – 1. a 2.hod.

  • datum: 22. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H 1. – 2. hod.: exkurze do Krajské knihovny v Pardubicích

  • datum: 22. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H – exkurze do ZOO Praha

  • datum: 22. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB – reprezentanti – od 6. vyuč.hodiny

  • datum: 21. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB- 4. hod., 3.AB- 3. hod. - „Výzkumné šetření MAT 2021“

  • datum: 21. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH – 5.hod, 1.AB – 6.hod. –beseda s psychologem v MM1

  • datum: 21. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studentské volby

  • datum: 20. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F – 7. a 8. hod. – Vč muzeum – „Pravěk“

  • datum: 19. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Portugalští studenti v ČR

  • datum: 16. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 23 září 2016
  • místo:

5.B 1. – 2. hod.: exkurze do Krajské knihovny v Pardubicích

  • datum: 15. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Adaptační pobyt 1.F, 1.H

  • datum: 13. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 17 září 2016
  • místo:

5.A 1. – 2. hod.: exkurze do Krajské knihovny v Pardubicích

  • datum: 13. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška, podzimní termín: ústní část

  • datum: 12. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B – exkurze do České televize Praha

  • datum: 12. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A, 5.B 3. a 4. hod.: Výzkumné šetření MAT 2021

  • datum: 09. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Adaptační pobyt 1.A, 1.B

  • datum: 09. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2016
  • místo:

1.F,1.H 3.-4.hod.: beseda s herci VčD

  • datum: 09. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F 1. – 2. hod.: exkurze do Krajské knihovny v Pardubicích

  • datum: 08. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B - 1.-5.hod. – finanční gramotnost

  • datum: 06. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studijní pobyt v SRN pro žáky nižšího gymnázia

  • datum: 05. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 09 září 2016
  • místo:

Zájezd do Velké Británie

  • datum: 03. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 09 září 2016
  • místo:

1.AB: 1.-4.h. TH + učebnice, 5.-6. h. výuka * 1.FH: 1.-3.h. TH, 4.-6.h. výuka * ostatní: 1.-2.h. TH , 3.-6.h. výuka

  • datum: 02. září 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schůzka s rodiči žáků 1. ročníků – od 17:00 hod.

  • datum: 01. září 2016
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení školního roku

  • datum: 01. září 2016
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Opravná maturitní zkouška, podzimní termín: písemná část

  • datum: 01. září 2016
  • čas:
  • ukončení: 07 září 2016
  • místo:

Závěrečná porada – 9:30 hod.

  • datum: 30. června 2016
  • čas: 09:30
  • ukončení:
  • místo:

Předání vysvědčení za školní rok 2015/2016

  • datum: 30. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.-4.h.: Burza učebnic, třídnické práce, předání šatnových skříněk

  • datum: 29. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. června 2016
  • čas:
  • ukončení: 28 června 2016
  • místo:

Exkurze – Osvětim – 42 žáků vyššího gymnázia

  • datum: 24. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
DloS, MatM

Výuka od 1. do 4. vyučovací hodiny

  • datum: 24. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Divadel. představení v Aj :2.hod.-1.AB,2.B,4.hod.- 2.A,3.AB

  • datum: 24. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za II. pololetí škol. roku 2015/2016 – ve 13:00 hod.

  • datum: 24. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměna učebnic pro třídy nižšího gymnázia - dle rozpisu

  • datum: 23. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace, zápis známek do 14:00 hodin

  • datum: 22. června 2016
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

7.A+3.F-Fj: divadel.předst. ve Fj – D29

  • datum: 22. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nár. finále přeboru škol. družstev v šachu – Zlín - reprezentanti

  • datum: 21. června 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 června 2016
  • místo:

3.H – 5. a 6. hod. (v hod.Ch)- exkurze do pivovaru

  • datum: 16. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F – 7. a 8. hod. (v hod.Ch)- exkurze do pivovaru

  • datum: 16. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Příběhy bezpráví – Praha - reprezentanti

  • datum: 16. června 2016
  • čas:
  • ukončení: 17 června 2016
  • místo:
  • datum: 14. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 14. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky

  • datum: 13. června 2016
  • čas:
  • ukončení: 17 června 2016
  • místo:
  • datum: 10. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Návrhy na ověřovací zkoušky za II.pololetí – do 14:00

  • datum: 10. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. června 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 01. června 2016
  • čas: 16:00
  • ukončení: 01 června 2016 18:30
  • místo:

MO Z6-8: slavnostní vyhodnocení na ZŠ Šefánikova

  • datum: 31. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt - Portugalsko – 19 žáků

  • datum: 27. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 03 června 2016
  • místo:

Biologická olympiáda-kat.D-kraj.kolo - postupující

  • datum: 26. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 26 května 2016
  • místo:
  • datum: 20. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 29 května 2016
  • místo:
  • datum: 18. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 16. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 19 května 2016
  • místo:
  • datum: 13. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 května 2016
  • místo:
PačL, Hol, VašR

Krajské kolo SOČ – Chrudim - postupující

  • datum: 12. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve francouzském jazyce-ústřední kolo

  • datum: 09. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 13 května 2016
  • místo:
  • datum: 06. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 03. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.AB-1.-3.hod.,5.AB-3.-5.hod. – „Den Slunce“ v KK Pce

  • datum: 03. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB – 1.-4.hod. –„Den Slunce v KK Pce“

  • datum: 03. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PP a DT společné části maturitní zkoušky

  • datum: 02. května 2016
  • čas:
  • ukončení: 05 května 2016
  • místo:

5.A – exkurze – Praha – Obecní dům

  • datum: 02. května 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předání vysvědčení žákům maturitního ročníku

  • datum: 29. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná profilová maturitní zkouška z matematiky

  • datum: 28. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za II.pololetí pro třídy 4.FH,8.AB- od 9:40 hod.

  • datum: 27. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná profilová maturitní zkouška z programování

  • datum: 26. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B -1.-3. hod. – exkurze –jednání Okr. soudu Pardubice

  • datum: 26. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání rozhodnutí o přijetí uchazečům o osmileté studium-16:00

  • datum: 25. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace 4.FH,8.AB – zápis známek do 14:00 hod.

  • datum: 25. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 25. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Česká lingvistická olympiáda – národní kolo

  • datum: 23. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání rozhodnutí o přijetí uchazečům o čtyřleté studium-15:00

  • datum: 22. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 22. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FO – kat.B,C,D

  • datum: 20. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Koncert Praha – 25 žáků různých tříd

  • datum: 20. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B- exkurze do Parlamentu ČR

  • datum: 19. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A,4.B - 2.-4.hod.-KD Hronovická-operní projekt Konzervatoře

  • datum: 19. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 19. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do osmiletého studia

  • datum: 18. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Všechny třídy – ředitelské volno

  • datum: 18. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj – ústřední kolo - Praha

  • datum: 18. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky žáků 4.FH, 8.AB

  • datum: 18. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 dubna 2016
  • místo:
  • datum: 17. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 26 dubna 2016
  • místo:
Mac,SedL

Přijímací zkoušky do čtyřletého studia

  • datum: 15. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO – kat.B – krajské kolo - Svitavy

  • datum: 15. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB – exkurze do Vídně

  • datum: 15. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

9:30-10:30-2.AB,3.AB,4.AB,5.AB,1.FH,2.FH-KD Hronovická - 4.-6. hod. výuka * Ostatní třídy - výuka 1.-6.hod. podle rozvrhu

  • datum: 15. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematický náboj – na MFF UK

  • datum: 15. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Prezentiáda – krajské kolo - postupující

  • datum: 14. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

EXPO SCIENCE AMAVET – národní kolo

  • datum: 14. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 15 dubna 2016
  • místo:
  • datum: 14. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 3. čtvrtletí od 14:00 hod. Třídní schůzky rodičů od 17:00 hod.

  • datum: 13. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nahlášení žáků 4.FH,8.AB na ověřovací zkoušky za II.pololetí

  • datum: 13. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo SOČ

  • datum: 13. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO-kat. C – okresní kolo - postupující

  • datum: 13. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO-kat.B,C – na naší škole

  • datum: 12. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 3.čtvrtletí do 14:00 hod.

  • datum: 11. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Office Arena – kraj. kolo v Litomyšli - postupující

  • datum: 11. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo MO - kat. P - pořádá naše škola

  • datum: 06. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 08 dubna 2016
  • místo:

Ars Poetica Hradec Králové – šest žákyň 3.B

  • datum: 06. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO-kat.B – praktická část

  • datum: 06. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž gymnázií – kraj. kolo - reprezentanti

  • datum: 06. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO – kat. Z6-Z8 - postupující

  • datum: 05. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO-kat. B – teoretická část

  • datum: 05. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 04. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 11 dubna 2016
  • místo:
  • datum: 03. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení: 06 dubna 2016
  • místo:

Krajské kolo ChO

  • datum: 02. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB,2.AB-3.-5.hod. :VčD-„Hodina Komenského“

  • datum: 01. dubna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 31. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

CB1-2.A-8. a 9.hod. –Ekocentrum Paleta

  • datum: 29. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VonL
  • datum: 29. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BříB
  • datum: 24. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 25 března 2016
  • místo:

Fyzikální olympiáda - kat. E,F – okresní kolo - postupující

  • datum: 23. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„O bílého havrana“: recitační a pěvecká soutěž

  • datum: 22. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda kat. Z9 – krajské kolo - postupující

  • datum: 22. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

CB2-2.AB-8. a 9.hod. –Ekocentrum Paleta

  • datum: 22. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MalR
  • datum: 21. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Workshop v Památníku Terezín – 30 žáků různých tříd

  • datum: 21. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 března 2016
  • místo:

PPTV-Fy+Ch – ZŠ Studánka

  • datum: 18. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda kat.C – školní kolo – test

  • datum: 18. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fk 3: divadelní představení ve francouzském jazyce, Chrudim

  • datum: 18. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B – 1.-5. hod. – testování CLOSE

  • datum: 18. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická klokan: nižší g.:7:00-8.10, vyšší g. :7:00-8:25

  • datum: 18. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v anglickém jazyce – krajské kolo na naší škole

  • datum: 17. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda kat. C, školní kolo: praktická část

  • datum: 16. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve francouzském jazyce: krajské kolo na naší škole

  • datum: 16. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – 1.-5. hod. – testování CLOSE

  • datum: 16. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zeměpisná olympiáda – krajské kolo-postupující

  • datum: 15. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV-Fy+Ch – ZŠ Spořilov

  • datum: 14. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 11 března 2016
  • místo:
  • datum: 09. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v ruském jazyce, krajské kolo, Hlinsko: postupující

  • datum: 09. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV-Fy+Ch – ZŠ Lázně Bohdaneč

  • datum: 07. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda-kat. D - postupující

  • datum: 07. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 11 března 2016
  • místo:
  • datum: 06. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 12 března 2016
  • místo:

PPTV-Fy+Ch – ZŠ Benešovo náměstí

  • datum: 04. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 03. března 2016
  • čas:
  • ukončení: 04 března 2016
  • místo:

Olympiáda v Nj-kat.II.B – krajské kolo - postupující

  • datum: 02. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj-kat.III A,B – kraj. kolo - postupující

  • datum: 01. března 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F exkurze: Praha Obecní dům

  • datum: 29. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Jarní prázdniny

  • datum: 22. února 2016
  • čas:
  • ukončení: 28 února 2016
  • místo:

Uzávěrka přihlášek do seminářů – do 12:00

  • datum: 19. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo FVTP

  • datum: 18. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – exkurze Coca-Cola Praha

  • datum: 18. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1F,1.H-Ev – 1. a 2.hod.- VčG Pardubice

  • datum: 17. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B,2.F -Ev – 3. a 4.hod.- VčG Pardubice

  • datum: 17. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z Fj- kat.B – školní kolo

  • datum: 16. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z Fj- kat.A – školní kolo

  • datum: 15. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní ples tříd 8.A,8.B

  • datum: 13. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FYKOSí Fyzikální – celostátní finále – Praha - postupující

  • datum: 12. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda pro zájemce o studium na Univerzitě obrany- 13:40 –MM1

  • datum: 12. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo BiO – kat. A,B

  • datum: 12. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Wolkrův Prostějov 2016-školní kolo

  • datum: 12. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj-kat.IIIA-okresní kolo na naší škole

  • datum: 11. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO-kat.D – školní kolo 6. a 7. hod. v Bl

  • datum: 11. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Besedy s městskou policií

  • datum: 10. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BiO – kat.D – školní kolo – 4. – 6. hod. v Bl

  • datum: 10. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda pro zájemce o studium na FF Univerzity Pardubice ve 14:00 v MM1

  • datum: 10. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B – 1. a 2. hod. – Krajská knihovna – beseda s A.Vašíčkem

  • datum: 09. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Informační schůzka k volbě seminářů – 7:05 ve školní jídelně

  • datum: 08. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sp1, Ds1 (mat.): beseda s předsedou právního výboru Europarlamentu doc. JUDr. Pavlem Svobodou, Ph.D.,D.E.A. 8:30 až 9:40 v MM1

  • datum: 08. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
JelR, Pet

Besedy s městskou policií

  • datum: 05. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A,2.H-skup. Eh – 3. a 4. hod. –VčG Pardubice

  • datum: 05. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO-kat.D – školní kolo – 14:00 v Cr

  • datum: 04. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den jazyků pro ZŠ

  • datum: 03. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výchovný koncert – Praha – 25 žáků různých tříd

  • datum: 03. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj – kat.IB-okresní kolo

  • datum: 03. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda pro zájemce o studium na MU Brno – od 14:00 v MM1

  • datum: 03. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky nanečisto, výuka do 13:30 hod.

  • datum: 02. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – od 13:00 – Krajský soud

  • datum: 02. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F-skup.Fj – 2.hod. – návštěva Francouzské aliance v Pardubicích

  • datum: 02. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FyO – celostátní kolo - postupující

  • datum: 02. února 2016
  • čas:
  • ukončení: 05 února 2016
  • místo:

1.A-Ev-7. a 8. hod. – VčG Pardubice

  • datum: 01. února 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pololetní prázdniny

  • datum: 29. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Basketbal dívek: krajské finále Svitavy

  • datum: 28. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání výpisu vysvědčení za 1. pololetí v kmenových učebnách 5.hod. 5.hod.: 1.B,3.B,4.A,6.A,6.B,3.F,7.A,8.A 6.hod.: ostatní třídy. Výuka je podle rozvrhu do 9. vyučovací hodiny

  • datum: 28. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den jazyků pro žáky ZŠ: hala

  • datum: 27. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projekty FVTP: školní kolo

  • datum: 27. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Angličtinář roku, online soutěž 9:00 až 11:00, VT2, VT3

  • datum: 27. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1. pololetí od 14:00 hodin

  • datum: 27. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.AB 3. až 5.hod. Vč muzeum: „Heydrichiáda“

  • datum: 27. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MilJ,Pet

Florbal: okresní finále v naší hale

  • datum: 26. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace za 1. pololetí, zápis známek do 14:00 hodin

  • datum: 25. ledna 2016
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo matematické olympiády

  • datum: 21. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Volejbal SŠ chlapci + dívky: krajské finále Svitavy

  • datum: 20. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Němčinář roku, online soutěž: 2. a 3.hod. VT2

  • datum: 20. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO-P: na naší škole

  • datum: 19. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO-Z9: na ZŠ Štefánikova

  • datum: 19. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za 1. pololetí

  • datum: 18. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 ledna 2016
  • místo:
  • datum: 17. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení: 22 ledna 2016
  • místo:

Okresní olympiáda basketbal chlapců SŠ

  • datum: 14. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků na ověřovací zkoušku

  • datum: 13. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO-A: na naší škole

  • datum: 12. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z NJ nižší gymnázium: 1. hod. v J3

  • datum: 06. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výchovný koncert Praha: 25 žáků různých tříd

  • datum: 05. ledna 2016
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení výuky v roce 2016

  • datum: 04. ledna 2016
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení: 03 ledna 2016
  • místo:
  • datum: 22. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 22. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výuka do 6. vyučovací hodiny

  • datum: 22. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výuka do 6. vyučovací hodiny

  • datum: 21. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Nádorová onemocnění“-přednáška :1. a 2. hod.-Bs1 (4.r.) + 7.B 3. a 4. hod.-Bs1 (3.r.) + 6.B

  • datum: 21. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD HyhH
  • datum: 18. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Škol. pěv. sbor – vystoupení v kostele U Kostelíčka – od 17:00 hod.

  • datum: 17. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.H – exkurze do ČNB Praha

  • datum: 16. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – finále - volejbal dívek – na naší škole

  • datum: 16. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.-4. hod. – školní pěvecký sbor v DS Slunečnice - Dukla

  • datum: 16. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v AJ - kat.I – od 8:00 v uč. 108 - kat. II- od 10:00 v uč. 108

  • datum: 16. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
UlbK MilJ

Olympiáda v AJ -kat.III – od 13:45 v MM1

  • datum: 15. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 14. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zkoušky SCIO na naší škole

  • datum: 12. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – volejbal chlapců – na naší škole

  • datum: 09. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo zeměpisné olympiády – od 14:00 v MM1

  • datum: 09. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda - plavání

  • datum: 08. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.-5.hod. – Sp41,Sp42 –exkurze - Okresní soud Pardubice

  • datum: 08. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda-kat.A – školní kolo

  • datum: 08. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2. odpoledne otevřených dveří – od 17:00

  • datum: 07. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.AB – Eh – Krajská knihovna (v hodinách Eh)

  • datum: 07. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z ČJ – školní kolo – 0. a 1. hod. v uč. 107,108

  • datum: 07. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – volejbal dívek – na naší škole

  • datum: 04. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – basketbal dívek

  • datum: 03. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní finále – florbal chlapců ZŠ

  • datum: 02. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A,B-5.hod – debata s místopředs. Senátu ČR Mgr. M. Horskou a PhDr. L. Svobodou z ÚSTR o protikomunistickém odboji

  • datum: 01. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž „5 jazyků na pódiu“ – Holice – 15 žáků

  • datum: 01. prosince 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Škol.pěv.sbor-vystoupení při Vánočním jarmarku Mirea

  • datum: 30. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 7. a 8. hod. (v hodinách Ev) – VčG Pardubice

  • datum: 30. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.AB – exkurze VIDA Brno

  • datum: 30. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový zájezd do Londýna

  • datum: 29. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 05 prosince 2015
  • místo:
ŠimH, MotI

Zkoušky DELF – B2

  • datum: 27. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zkoušky DELF – B1

  • datum: 26. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B – exkurze do ČNB Praha

  • datum: 26. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
JelR

FOXCONN – akce pro žáky ZŠ

  • datum: 26. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 27 listopadu 2015
  • místo:

Jídelna nevaří

  • datum: 26. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž gymnázií v Chebu

  • datum: 25. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 26 listopadu 2015
  • místo:
VomA

Jazykový kurz v Berlíně – 12 žáků školy

  • datum: 23. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 27 listopadu 2015
  • místo:
VlaA

Zkoušky DELF- A2

  • datum: 20. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Piškvorky – krajské kolo na naší škole

  • datum: 20. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs1,2,Cs1,2 (3.roč.) – 5. a 6. hod.- přednáška –“Epigenetika…“

  • datum: 18. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okresu Pardubice – florbal SŠ – dívky

  • datum: 18. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1. čtvrtletí od 14:00 hod.

  • datum: 18. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů od 17:00 hod.

  • datum: 18. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA
  • datum: 16. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 1. čtvrtletí do 14:00 hod.

  • datum: 16. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

EYP day – na naší škole - pro 20 žáků z různých tříd

  • datum: 13. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okresu Pardubice-florbal SŠ – chlapci

  • datum: 12. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – kat.A – teorie – školní kolo

  • datum: 10. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – 8:00 – 9:00 – „Memento“ – ve škol. jídelně

  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okresu Pardubice-plavání SŠ

  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – kat.A – prakt.část – školní kolo

  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – 3. a 4. hod . – VčD – „Výtečníci“

  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B – Praha – „Orchestr bez fraku“

  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 11 listopadu 2015
  • místo:
  • pondělí 9. 11. 2015 kategorie Senior:
    • 8.A (Rak, TucM), 7.A (Rak), 8.B (Rak, Vol)
  • úterý 10. 11. 2015 kategorie Junior:
    • 6.B (TucM, Vol), 1H (BleL, NovK), 2.H (TucM, Vol), 2.F (TucM, NovK), 1.F (BleL, Vol)
  • středa 11. 11. 2015 kategorie Kadet:
    • 4.A (NovK, BleL)

PPTV – Bi,Ch pro žáky ZŠ Studánka

  • datum: 06. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fs31,32 – exkurze – Ústav jaderné fyziky AV v Řeži

  • datum: 06. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ds3 – 5. a 6. hod . – SOA Pardubice

  • datum: 06. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schola Bohemia v Ideonu

  • datum: 06. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 07 listopadu 2015
  • místo:

3.A,3.B,2.B - exkurze do ZOO Praha (PPTV)

  • datum: 05. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Piškvorky – oblastní kolo na naší škole

  • datum: 05. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soustředění talentovaných žáků (2.cizí jazyk)-na naší škole

  • datum: 05. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení: 07 listopadu 2015
  • místo:
  • datum: 04. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 04. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H – Praha – „Orchestr bez fraku“

  • datum: 04. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – 1. a 2. hod. (v hodinách Ev) – VčG Pardubice

  • datum: 04. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 03. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Stolní tenis - krajské kolo - Litomyšl - reprezentanti

  • datum: 03. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – Bi,Ch pro žáky ZŠ Spořilov

  • datum: 02. listopadu 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. října 2015
  • čas:
  • ukončení: 30 října 2015
  • místo:
  • datum: 27. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„S archeologem o pravěku“-5.AB-3.hod.,1.FH-4.hod., - MM1

  • datum: 27. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH – 4. a 5. hod. – přednáška o Antarktidě – v Cr

  • datum: 27. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
JanR

8.a – 6. a 7. hod. - přednáška o Antarktidě – MM1 Žak

  • datum: 27. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 26. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A,2.H – 3. a 4.hod. (v hod. Eh,Ev) – VčD – „Hej mistře“

  • datum: 23. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Domácí násilí“ - 1. a 2. hod. – 4.AB v MM1, 3. a 4. hod. – 3.AB

  • datum: 22. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B - 3. a 4. hod. – VčD – „Výtečníci“

  • datum: 22. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Region. olympiáda - stolní tenis - reprezentanti

  • datum: 21. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sběrové ráno

  • datum: 21. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Koncert Praha – žáci různých tříd

  • datum: 21. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.AB,3.FH – od 5. hod. - VčD –„ M.L.King“ – v anglickém jazyce

  • datum: 20. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – Bi, Ch – pro žáky ZŠ Benešovo nám.

  • datum: 16. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 14. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – Bi, Ch – pro žáky ZŠ Lázně Bohdaneč

  • datum: 12. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Region. olympiáda – fotbal – reprezentanti

  • datum: 08. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda – přespolní běh - reprezentanti

  • datum: 08. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H-1. a 2. hod.- beseda se spisovatelkou K.Smolíkovou v KK

  • datum: 07. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Březinův pohár v lehké atletice – reprezentanti

  • datum: 07. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F,2.H – exkurze – Brno

  • datum: 06. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. října 2015
  • čas:
  • ukončení: 13 října 2015
  • místo:

2.F,2.H – exkurze – Muzeum Hradec Králové

  • datum: 02. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A,6.B - 1.- 6. hod. – exkurze – Muzeum Hradec Králové

  • datum: 01. října 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Příjezd francouzských studentů

  • datum: 29. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

LA – přespolní běh - reprezentanti

  • datum: 29. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. září 2015
  • čas: 07:00
  • ukončení: 24 září 2015 15:00
  • místo:

CORNY pohár v LA-kraj.finále – Litomyšl-reprezentanti

  • datum: 24. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B-1.- 4.hod.- hra „Finanční svoboda II“

  • datum: 23. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B-2.-3. hod. – výstava „Vynálezy a objevy“ v AFI

  • datum: 23. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A-3.-4.hod. – výstava „Vynálezy a objevy“ v AFI

  • datum: 23. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A-4.-5. hod. – výstava „Vynálezy a objevy“ v AFI

  • datum: 22. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.A-5.-6. hod. – výstava „Vynálezy a objevy“ v AFI

  • datum: 22. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B-3.-4. hod. – výstava „Vynálezy a objevy“ v AFI

  • datum: 21. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F - 1. a 2.hod. – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 18. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B-1.- 6.hod.- hra „Finanční svoboda I“

  • datum: 17. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Březinův pohár v atletice - reprezentanti

  • datum: 17. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

CORNY pohár v LA - reprezentanti

  • datum: 15. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Podzimní termín MZ ústní část

  • datum: 11. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zájezd na Korsiku

  • datum: 11. září 2015
  • čas:
  • ukončení: 20 září 2015
  • místo:
Mac,Hol

Ds3 5. a 6.hod. „Legiovlak“ pardubické nádraží

  • datum: 11. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A - 1. a 2.hod. – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 10. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Adaptační pobyt tříd 1.F, 1.H

  • datum: 08. září 2015
  • čas:
  • ukončení: 12 září 2015
  • místo:

5.B -1. a 2.hod. – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 08. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ds1 (3.roč.) -3. a 4. hod. –„Legiovlak“ - pardubické nádraží

  • datum: 07. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H-1. a 2.hod. – Krajská knihovna Pardubice

  • datum: 07. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ds1 (4. roč.) 1. a 2.hod. –„Legiovlak“ - pardubické nádraží

  • datum: 07. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. září 2015
  • čas:
  • ukončení: 11 září 2015
  • místo:
Nag,UlbK

Adaptační pobyt tříd 1.A,1.B

  • datum: 04. září 2015
  • čas:
  • ukončení: 08 září 2015
  • místo:

3.A 3. a 4. hod. „Legiovlak“ pardubické nádraží

  • datum: 03. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA

7.B-3. a 4. hod. –„Legiovlak“ – pardubické nádraží

  • datum: 03. září 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schůzka s rodiči žáků 1. ročníků od 17:00

  • datum: 01. září 2015
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení výuky

  • datum: 01. září 2015
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 30. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 25. června 2015
  • čas:
  • ukončení: 26 června 2015
  • místo:

Hodnocení za 2. pol. školního roku

  • datum: 24. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A,1.B – od 9:30 – „Hudební dílna v Domě hudby"

  • datum: 23. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace, zápis známek do 14:00

  • datum: 22. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A,7.B-„Workshop v Památníku Terezín“

  • datum: 22. června 2015
  • čas:
  • ukončení: 23 června 2015
  • místo:

4.AB,7.AB-4. a 5.hod. –přednáška V.Kyncla o II.sv.válce – MM1

  • datum: 19. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. června 2015
  • čas:
  • ukončení: 19 června 2015
  • místo:
  • datum: 12. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pohár vědy – celost. kolo v Nymburce - postupující

  • datum: 12. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H – sk.Rj – 4.-8. hod. –„Den ruského jazyka“

  • datum: 11. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A,5.B – 3.hod.- beseda s ředitelkou UNICEF ČR

  • datum: 05. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přírodovědná poznávací soutěž – DDM Delta

  • datum: 03. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H,6.A – exkurze – NG Praha

  • datum: 02. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 02. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.F,4.H – předávání maturitních vysvědčení – 17:00 – Dům hudby

  • datum: 01. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – 2.-4. hod. – „Planeta Země“ – KD Dukla

  • datum: 01. června 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.A,8.B – předávání maturitních vysvědčení v DH od 17:00 hod.

  • datum: 29. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 1. a 2. hod (v hodinách Eh) – Krajská knihovna

  • datum: 27. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předávání cen z matematických soutěží – ZŠ Štefánikova

  • datum: 27. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – nohejbal SŠ

  • datum: 27. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A-J12 - 3. a 4.hod. - Britská rada

  • datum: 27. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F,6.B-exkurze NG Praha

  • datum: 26. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.F,4.H – ústní část MZ

  • datum: 25. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 28 května 2015
  • místo:

7.B,3.F – sportovní kurz – Itálie

  • datum: 22. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 31 května 2015
  • místo:

4.B – 1. a 2. hod.-přednáška „Internet a e-shopy“

  • datum: 22. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VlaA

4.AB- 4.-6.hod. – Kraj.úřad – beseda s veterány II.sv. války

  • datum: 21. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F,5.B-Eh – exkurze Petrof HK

  • datum: 21. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – 1. a 2. hod. – přednáška „Nákup, záruka a reklamace“

  • datum: 21. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H,5.A-Ev -4. a 5. hod. (v hodinách Eh) – krajská knihovna

  • datum: 20. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo BiO – Chrudim – postupující

  • datum: 20. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H – 1. 2. hod. – přednáška – „Co je smlouva..“

  • datum: 20. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A – 1. a 2. hod. (v hodinách Eh) – Kraj.knihovna

  • datum: 19. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.A,8.B – ústní část MZ

  • datum: 18. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 21 května 2015
  • místo:

2.A (19 žáků),1.B (5 žáků)-jazyk.pobyt v Sebnitz (Německo)

  • datum: 18. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 22 května 2015
  • místo:

7.A,3.H – sportovní kurz – Itálie

  • datum: 15. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 24 května 2015
  • místo:

1.A – exkurze BOO Praha

  • datum: 13. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo SOČ – Chrudim – postupující

  • datum: 13. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – orientační běh

  • datum: 13. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – exkurze BOO Praha

  • datum: 12. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projektový týden pro třídy nižšího gymnázia

  • datum: 11. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 15 května 2015
  • místo:

5.B-exkurze do ČRo Praha

  • datum: 11. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F – exkurze – ZOO Praha

  • datum: 07. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B- 6. hod.(hodina Eh) –Kraj.knihovna , hudební oddělení

  • datum: 07. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H – exkurze – ZOO Praha

  • datum: 06. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky spol. části MZ- podle rozpisu

  • datum: 04. května 2015
  • čas:
  • ukončení: 11 května 2015
  • místo:

2.FH-Hv -1.a 2. hod.(v hodinách Eh) –Kraj.knihovna

  • datum: 04. května 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vysvědčení za maturitní ročník

  • datum: 30. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Poslední zvonění“ pro třídy 4.FH, 8.AB

  • datum: 30. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Žáci ZŠ Benešovo nám.: využití IT v kartografii

  • datum: 30. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za II. pololetí pro třídy 4.FH, 8.AB od 9:40 hod.

  • datum: 29. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Turečtí studenti na naší škole

  • datum: 29. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Koncert Praha

  • datum: 29. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná zkouška profilové části MZ: matematika

  • datum: 28. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemná zkouška profilové části MZ: programování, deskript. geom.

  • datum: 27. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace 4.FH, 8.AB, zápis známek do 14:00

  • datum: 27. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A: 3. a 4.hod. Malá scéna “Kdo se bojí V. Woolfové“

  • datum: 24. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FO kat. B, C, D krajské kolo

  • datum: 24. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Němčinář roku“ – 3.hod. ve VT2

  • datum: 24. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H: exkurze Praha „Po stopách F. Kafky“

  • datum: 23. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Žáci ZŠ L. Bohdaneč: využití IT v kartografii

  • datum: 23. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.AB, 4.FH: exkurze ČAV Praha (pro Fs31,32 v mat. ročníku)

  • datum: 23. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Kyc

Soutěž v poznávání přírodnin: školní kolo

  • datum: 22. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A 1. až 3.hod., 7.B 4. až 6. hod.: „Ekonomická hra“

  • datum: 22. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fotografování tříd

  • datum: 22. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD, KudD, HyhH, MálR

Ověřovací zkoušky pro žáky maturitních tříd

  • datum: 20. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení: 24 dubna 2015
  • místo:

3.H 1. až 3.hod., 3.F 4. až 6. hod.: „Ekonomická hra“

  • datum: 17. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací řízení do čtyřletého studia => nižší gymnázium: sportovní dopoledne, vyšší gymnázium: studijní volno

  • datum: 16. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 3. čtvrtletí od 14:00 hodin

  • datum: 15. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů od 17:00 hodin

  • datum: 15. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků mat. roč. na ověřovací zkoušku

  • datum: 15. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací řízení do čtyřletého studia => studijní volno 7.AB,3.FH, 8.AB,4.FH

  • datum: 15. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B exkurze Praha „Po stopách F. Kafky“

  • datum: 14. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO kat. B školní kolo teoretická část

  • datum: 14. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předávání diplomů DELF 3. a 4. hod. na naší škole

  • datum: 14. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 3. čtvrtletí do 14:00

  • datum: 13. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v němčině – ústřední kolo

  • datum: 13. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO kat. B školní kolo praktická část

  • datum: 13. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt: němečtí studenti v ČR

  • datum: 13. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení: 20 dubna 2015
  • místo:
  • datum: 10. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Radek Horáček, Matěj Prokop třída 3.B. dozor: Josef Rak

Testování PISA 2015: 1. až 4. hod. ve VT 2,3, 35 žáků 1.F,H

  • datum: 09. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Žáci ZŠ Spořilov: využití IT v kartografii

  • datum: 09. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO Z6-9 na ZŠ Štefánikova

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Přírodovědný inspiromat“ od 13:00 na naší škole

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž gymnázií – krajské kolo

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH – Praha – „Nebojte se České filharmonie“

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bücherwurm (soutěž v předčítání něm.textu) – finále, postupující

  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení: 11 dubna 2015
  • místo:

Okresní kolo SOČ Chrudim

  • datum: 07. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 02. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení: 03 dubna 2015
  • místo:
nechodit do školy nezdržovat se v okolí školy

1.F – 5.a 6. hod. – botanická exkurze

  • datum: 01. dubna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO – kat. B,C – na naší škole

  • datum: 31. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 31. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA, PačL http://literarnisoutezocenufilipavenclika.cz/
  • datum: 30. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H – 5.-8. hod. - exkurze do pivovaru

  • datum: 26. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo soutěže ve francouzském jazyce – na naší škole

  • datum: 25. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Francouzští studenti v ČR

  • datum: 25. března 2015
  • čas:
  • ukončení: 30 března 2015
  • místo:

Liga škol v OB

  • datum: 25. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B – 1.-3. hod. – exkurze do pivovaru

  • datum: 25. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – 3. a 4. hod. – „Kejklíř z Lublinu“ ve VčD

  • datum: 24. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A – 5.-8. hod. – exkurze do pivovaru

  • datum: 24. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B – 3. a 4. hod. – Malá scéna – „Celebrita“

  • datum: 23. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor- vystoupení na „Velikonočním jarmarku“ v Nemošicích

  • datum: 23. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Národní výběrová konference EYP

  • datum: 19. března 2015
  • čas:
  • ukončení: 22 března 2015
  • místo:

Krajské kolo FVTP

  • datum: 19. března 2015
  • čas:
  • ukončení: 20 března 2015
  • místo:

Právo pro každý den – okr.kolo - postupující

  • datum: 18. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A-1.-5. hod. – exkurze - jednání Krajského soudu

  • datum: 17. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda – basketbal dívek

  • datum: 17. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – kat.C

  • datum: 17. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zeměpisná olympiáda – krajské kolo

  • datum: 17. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B-sk.Nj – 2. a 3. hod. – Goethe-Institut

  • datum: 16. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ak1,2 (3.roč.-vybraní žáci) -1.-4. hod. –TyfloCentrum

  • datum: 16. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.A,3.B – 4.-6. hod.- KD Dukla- divadlo v Aj

  • datum: 16. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dívky: 5.AB-5. hod., 1.FH – 6.hod. – přednáška

  • datum: 12. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A,5.B-skup.Fj – 4. a 5. hod. – Francouzská aliance Pardubice

  • datum: 11. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ak31,32 – exkurze-Americké centrum Praha

  • datum: 10. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – okresní kolo

  • datum: 09. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj – krajské kolo –kat- G2B - postupující

  • datum: 04. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Volejbal chlapců – národní kolo-kvalifikace – Žďár nad Sázavou

  • datum: 04. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 04. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – 1.-5. hod. – exkurze do VÚOS Pardubice

  • datum: 02. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H,6.A-Ev2 -1. a 2. hod. – animační program ve VčG

  • datum: 02. března 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

LVVZ – 1.FH,5.AB – Dolní Morava

  • datum: 01. března 2015
  • čas:
  • ukončení: 06 března 2015
  • místo:

LVVZ – 1.FH, 5. B - Nassfeld

  • datum: 01. března 2015
  • čas:
  • ukončení: 07 března 2015
  • místo:

Maturitní ples tříd 4.F, 4.H

  • datum: 28. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FVTP – okresní kolo - postupující

  • datum: 27. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Physics Masterclasses – ve VT3 - 20 žáků školy

  • datum: 26. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Region. olympiáda – basketbal SŠ – chlapci - reprezentanti

  • datum: 24. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH, 6.AB – odevzdání přihlášek na volitelné předměty

  • datum: 23. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 16. února 2015
  • čas:
  • ukončení: 23 února 2015
  • místo:

3.F – 3. a 4. hod. – „Bílá nemoc“ – KD Hronovická

  • datum: 12. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve francouzské konverzaci – kat.A

  • datum: 12. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ONJ – okresní kolo kat. 3A – na G Mozartova – postupující

  • datum: 11. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert Praha – 20 žáků z různých tříd

  • datum: 11. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

OAJ – okresní kolo na naší škole

  • datum: 10. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předání certifikátů „Angličtinář roku“, beseda o VŠ studiu v zahraničí

  • datum: 10. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A – v hodinách Ev – exkurze VčG Pardubice

  • datum: 06. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Informační schůzka k výběru volitelných předmětů -7:05 ve šk.jídelně

  • datum: 06. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo OČJ – 2. kat. – DDM Štolbova

  • datum: 06. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – sk.Fj -3. a 4. hod. – Francouzská aliance Pardubice

  • datum: 05. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Chemická olympiáda – kat. D – školní kolo

  • datum: 05. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Region. olympiáda – šachy SŠ – reprezentanti

  • datum: 05. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo OČJ – 1. kat. – DDM Štolbova

  • datum: 05. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 04. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Volejbal – krajské finále – Chvaletice – reprezentanti

  • datum: 04. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ONJ – okresní kolo kat. G1B – DDM Štolbova – postupující

  • datum: 04. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 03. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž ve francouzské konverzaci – kat.B

  • datum: 03. února 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pololetní prázdniny

  • datum: 30. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání výpisu vysvědčení za 1. pololetí

  • datum: 29. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1. pololetí – od 14:00

  • datum: 28. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projekty FVTP – školní kolo

  • datum: 28. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F-3. a 4. hod. – Malá scéna – „Ženitba“

  • datum: 28. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – basketbal chlapců SŠ

  • datum: 27. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace a docházky za 1.pol.,zápis do počítače do 14:00

  • datum: 26. ledna 2015
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Ev-2.FH-1. a 2. hod. (v hodinách Ev) – VčG – dům U Jonáše

  • datum: 26. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Besedy s Policií ČR – podle rozpisu

  • datum: 26. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení: 28 ledna 2015
  • místo:

Celostátní finále v plavání Jindřichův Hradec: reprezentanti

  • datum: 26. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. finále- volejbal chlapců SŠ u nás ve VT

  • datum: 23. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo MO-B,C

  • datum: 22. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. finále- volejbal dívek SŠ u nás ve VT

  • datum: 21. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za 1. pol.

  • datum: 19. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení: 23 ledna 2015
  • místo:
  • datum: 18. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení: 23 ledna 2015
  • místo:

Reg. olympiáda volejbal chlapců SŠ u nás ve velké tělocvičně

  • datum: 16. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků na ověřovací zkoušku

  • datum: 14. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda-volejbal dívek SŠ u nás ve VT

  • datum: 14. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v AJ školní kolo: ústní část

  • datum: 13. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Nag, Bou
  • datum: 13. ledna 2015
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení: 04 ledna 2015
  • místo:
  • datum: 19. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 19. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB,2.AB – 1.-4.hod. – „GYPCE CUP“ v AJ - malá těl.

  • datum: 18. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B 4. a 5. hod.: Animační program ve VčG

  • datum: 16. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor GYPCE – od 15:00 na Pernštýnském náměstí

  • datum: 12. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná exkurze – Vídeň

  • datum: 12. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fk3 – exkurze: Francouzský institut v Praze

  • datum: 12. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor GYPCE – od 17:00 v Domě hudby

  • datum: 11. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – florbal – chlapci SŠ

  • datum: 11. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH,5.AB – 4.-6. hod. – KD Hronovická – „Přednáška o sexu“

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda s H. Kmoníčkem – 5. a 6. hod. v MM1

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ev1 – 1.H,5.A - od 10:00 - Animační program ve VčG

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor GYPCE- 2.-4.hod. – Den.stacionář Slunečnice

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A,4.B-– 2. a 3. hod. - beseda s p. J.Stibicovou

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA

Zeměpisná olympiáda – 14:00 v Pv

  • datum: 10. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Hol

Školní kolo MO – kat.A

  • datum: 09. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A, 3.F – 1. a 2. hod. – „K.Čapek“ v MM1

  • datum: 09. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.B, 8.B – 3. a 4. hod. – „K.Čapek“ v MM1

  • datum: 09. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Plavání – krajské finále – reprezentanti

  • datum: 09. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den otevřených dveří – od 16:00 a 18:00 hod.

  • datum: 08. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B – exkurze – ČT Praha

  • datum: 08. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – florbal – reprezentanti

  • datum: 08. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB-1. a 2. hod – beseda o správné výživě

  • datum: 05. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A+8 žáků 2.H - Praha – výstava A. Warhola

  • datum: 04. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Reg. olympiáda – florbal – chlapci SŠ

  • datum: 04. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert – Praha – 20 žáků

  • datum: 04. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 1. a 2. hod Ekopaleta

  • datum: 03. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B – 12 žáků – „Pět jazyků na pódiu“ - Holice

  • datum: 03. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A – 3. a 4. hod Ekopaleta

  • datum: 02. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v ČJ – 0. a 1. hod. v učebnách 108, 208

  • datum: 02. prosince 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

28. Adventní zájezd do Drážďan

  • datum: 28. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MatM,DloS

Olympiáda okr. Pardubice – florbal reprezentanti

  • datum: 27. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
JanR

Měsíc filmu na školách – Ds, Sp (mat. roč) – 3. až 4. hod . v MM1

  • datum: 27. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H: 1. až 4. hod. – exkurze do Foxconnu

  • datum: 27. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Pet, Svo, HerJ

2.F: 5. až 8. hod. – exkurze do Foxconnu

  • datum: 27. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BleL, SedM, Vol

6.B: 1. až 4. hod. – exkurze do Foxconnu

  • datum: 25. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Rak, Kyc, TučM
  • datum: 24. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BurZ

PPTV: praktická cvičení z Bi,Fy – ZŠ Benešovo nám.

  • datum: 21. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO kat. A: školní kolo

  • datum: 20. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
ChlG, HyhH

Piškvorky: krajské kolo na naší škole

  • datum: 20. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Kyc

Dějepisná soutěž gymnázií v Chebu – reprezentanti

  • datum: 20. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA

20. 3.H-3. a 4. hod. –Malá scéna „Po pláči smích“

  • datum: 20. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PelJ

6.A: 1. až 4. hod. Exkurze do Foxconnu

  • datum: 19. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HorE, Vol,BleL

Hodnocení prospěchu a chování za 1. čtvrtletí – od 14:00

  • datum: 19. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů žáků – od 17:00

  • datum: 19. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž „Angličtinář roku“ – vybraní žáci – ve VT2

  • datum: 19. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
ŠimH

2.H: 3. až 5. hod. VčD „Jméno růže“

  • datum: 18. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 1. čtvrtletí (do 14:00)

  • datum: 18. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A: 3. až 5. hod. Malá scéna – „Bakersfield Mist“

  • datum: 14. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV: praktická cvičení z Bi, Fy – ZŠ Spořilov

  • datum: 14. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B: 1. až 3. hod. –VčD – „Poslední trik Georgese Méliése“

  • datum: 12. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs,Cs: 3. a 7. roč. exkurze Brno „Odhalená těla“

  • datum: 12. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD, MalR

6.A: 3. až 5.hod. divadlo Exil „Elles“ ve francouzském jazyce

  • datum: 12. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB: 3. až 4.hod. – „Romantismus“

  • datum: 11. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.AB,4.AB: 1. až 3. hod. – VčD - „Tanecbook“

  • datum: 11. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Odpoledne otevřených dveří od 16 a 18 hod.

  • datum: 10. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okr. Pardubice – plavání-reprezentanti

  • datum: 10. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ak1 (8.B,4.FH) -1. a 2. hod. – exkurze-Britské centrum Pardubice

  • datum: 10. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ak2 (7.AB,3.FH) -3. a 4. hod. – exkurze-Britské centrum Pardubice

  • datum: 10. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Nag

7.AB,3.FH – 5. a 6. hod. – VčD – „Frankenstein“ – v angl. jazyce

  • datum: 07. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

EYP den (Evrop.parlament mládeže) – na naší škole, 25 žáků školy

  • datum: 07. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BilJ

PPTV – praktická cvičení z Bi,Fy – ZŠ Lázně Bohdaneč

  • datum: 07. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

PPTV – praktická cvičení z Bi,Fy – ZŠ Lázně Bohdaneč

  • datum: 07. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs2 (8.A,B) – 1. a 2. hod. –exkurze-Oddělení soudního lékařství

  • datum: 06. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs1 (4.F,H) – 1. a 2. hod. –exkurze-Oddělení soudního lékařství

  • datum: 05. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HyhH

5.B – exkurze Praha – Orchestr bez fraku

  • datum: 04. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Halloween 2014 – od 14:00 v malé tělocvičně pro 1.-3. AB

  • datum: 03. listopadu 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
ŠimH

Praktická cvičení z Bi,Fy-ZŠ Studánka (PPTV)

  • datum: 31. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – 3. – 5. hod. – VčD „Lháři“

  • datum: 31. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Nag
  • datum: 30. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Podzimní prázdniny

  • datum: 27. října 2014
  • čas:
  • ukončení: 29 října 2014 23:59
  • místo:

Praktická cvičení z Bi,Fy-ZŠ Spořilov (PPTV)

  • datum: 24. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sběrové ráno

  • datum: 22. října 2014
  • čas: 07:00
  • ukončení:
  • místo:

Celostátní finále v přespolním běhu

  • datum: 22. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PačL

3.AB,4.AB – 2.-6. hod – „Obrana vlasti“

  • datum: 21. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HorE

5.A – exkurze Praha – „Orchestr bez fraku“

  • datum: 20. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Praktická cvičení z Bi,Fy-ZŠ L. Bohdaneč (PPTV)

  • datum: 17. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr.Pardubice – stolní tenis

  • datum: 15. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – 8:00-8:55 – „Memento“ - ve škol. jídelně

  • datum: 13. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Praktická cvičení z Bi,Fy-ZŠ Studánka (PPTV)

  • datum: 10. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Ště

Praktická cvičení ze Z – ZŠ Spořilov (PPTV)

  • datum: 09. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 08. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. října 2014
  • čas:
  • ukončení: 07 října 2014
  • místo:

Praktická cvičení z Bi,Fy-ZŠ Benešovo nám. (PPTV)

  • datum: 03. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B –exkurze –KRNAP (PPTV)

  • datum: 02. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr.Pardubice – fotbal SŠ

  • datum: 02. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Praktická cvičení ze Z – ZŠ L.Bohdaneč (PPTV)

  • datum: 02. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert – Praha – vybraní žáci

  • datum: 01. října 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda, přespolní běh (nominovaní žáci)

  • datum: 30. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PačL
  • datum: 30. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – přespolní běh – nominovaní žáci

  • datum: 30. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zájezd do Německa (přihlášení žáci)

  • datum: 29. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MatM,DloS
  • datum: 25. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PačL
  • datum: 24. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BurZ

Zájezd do Francie (přihlášení žáci)

  • datum: 21. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Mac,ŠvaL

1.FH, 6.hod. v MM1: beseda se školní psycholožkou

  • datum: 18. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Březinův pohár, LA: nominovaní žáci

  • datum: 18. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Zak,PačL

PPTV-zeměpis – ZŠ Studánka

  • datum: 18. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB, 6.hod. v MM1: beseda se školní psycholožkou

  • datum: 17. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

CORNY pohár v LA: nominovaní žáci

  • datum: 16. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Zak,PačL

Fs31,32 – exkurze AVČR Praha

  • datum: 16. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH, 5.AB, 3. hod.: beseda s herci VČD (MM1)

  • datum: 15. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

VčD „Operace Romeo“ ve fr. jazyce: 7.B celá, Fj 3.F,4.H,8.A

  • datum: 12. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nižší gym. 3. a 4. hod.: „AUTHOR BACK TO SCHOOL“ (hala)

  • datum: 12. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška, podzimní termín: ústní část

  • datum: 11. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.AB 1. hod. v MM: beseda o astronomii

  • datum: 10. září 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení: 10 září 2014 09:00
  • místo:

Adaptační pobyt 1.F, 1.H

  • datum: 09. září 2014
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2014
  • místo:

Zájezd do Anglie (přihlášení žáci)

  • datum: 06. září 2014
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2014
  • místo:
MotI,SedM

Adaptační pobyt – 1.A, 1.B

  • datum: 05. září 2014
  • čas:
  • ukončení: 09 září 2014
  • místo:

8.B, 5.B – Švandovo divadlo – „Hamlet“

  • datum: 03. září 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VacO,MatM

Začátek školního roku 2014/2015

  • datum: 01. září 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky spol. části MZ – podzimní termín

  • datum: 01. září 2014
  • čas:
  • ukončení: 04 září 2014
  • místo:

Opravné zkoušky

  • datum: 26. srpna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení: 27 srpna 2014 08:00
  • místo:
  • datum: 25. srpna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 30. června 2014
  • čas:
  • ukončení: 31 srpna 2014
  • místo:

Závěrečná porada v 9:30 hodin

  • datum: 27. června 2014
  • čas: 09:30
  • ukončení:
  • místo:

Vydání vysvědčení za 2. pololetí, ukončení školního roku

  • datum: 27. června 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení: 27 června 2014 08:45
  • místo:

Burza učebnic, třídnické hodiny, předávání skříněk, úklidové práce

  • datum: 26. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Všichni žáci mimo 3.FH,7.AB- 1.-2.hod. – ukázky dravých ptáků – ZŠ Spořilov

  • datum: 26. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. června 2014
  • čas:
  • ukončení: 25 června 2014
  • místo:

Hodnocení za 2. pololetí ve 14:00 hodin

  • datum: 23. června 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Učebnice – 3.AB, 4.AB

  • datum: 23. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace za 2. pololetí, zápis známek a docházky do počítače do 14:00 hodin

  • datum: 20. června 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

5.A – 3. – 5. hod.- Malá scéna VčD „Mrzák inishmaanský“

  • datum: 20. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B CB – 8. a 9. hod. – Ekopaleta

  • datum: 17. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Celostátní finále soutěže Battlefield - SŠ

  • datum: 17. června 2014
  • čas:
  • ukončení: 18 června 2014
  • místo:

4.A,4.B – 2. a 3. hod. – beseda „Čechoslováci v RAF“

  • datum: 12. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků na ověřovací zkoušku za II.pololetí

  • datum: 11. června 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

2.H – exkurze do ČT Praha

  • datum: 11. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A,7.B – 2. a 3. hod. – beseda „Čechoslováci v RAF“

  • datum: 11. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Celostátní kolo – orientační běh

  • datum: 11. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A CB – 8. a 9. hod. - Ekopaleta

  • datum: 10. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 4.F, 4.H: 17:00 Dům hudby

  • datum: 06. června 2014
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:
  • Slavnostní předávání maturitních vysvědčení se uskuteční v pátek 6. 6. 2014 od 17:00 hodin v Domě hudby.

4.B – exkurze – Hvězdárna Ondřejov

  • datum: 05. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přírodovědná „poznávačka“ – DDM Delta - postupující

  • datum: 04. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.B – exkurze Praha – „Neviditelná výstava“

  • datum: 03. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – exkurze – Hvězdárna Ondřejov

  • datum: 02. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH, 5.AB – 1. a 2. hod. – videoprojekce Indonésie – kino Dukla

  • datum: 02. června 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.A, B- slavnostní předávání mat.vysvědčení v Domě hudby od 17:00

  • datum: 30. května 2014
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:

2.H – exkurze do NG Praha

  • datum: 28. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda –nohejbal SŠ

  • datum: 28. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A, 6.B – exkurze do NG Praha

  • datum: 27. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 26. května 2014
  • čas: 07:00
  • ukončení: 29 května 2014 07:00
  • místo:

Ústní zkoušky společné i profilové části MZ pro třídy 4. F, 4. H

  • datum: 26. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 30 května 2014
  • místo:
  • datum: 23. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 01 června 2014
  • místo:
  • datum: 23. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KudD,JelR
  • datum: 22. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústní zkoušky společné i profilové části MZ pro třídy 8. A, 8. B

  • datum: 19. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 23 května 2014
  • místo:

8.AB – ústní část MZ

  • datum: 19. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 22 května 2014
  • místo:

Krajské kolo BiO – kat.C - postupující

  • datum: 16. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F – exkurze ZOO Praha

  • datum: 16. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD,Hol

Vyhlášení výsledků matematických soutěží na ZŠ Štefánikova

  • datum: 14. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předávání diplomů DELF

  • datum: 13. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 16 května 2014
  • místo:
  • datum: 12. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 16 května 2014
  • místo:
  • datum: 12. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor – vystoupení v Divadle 29 od 18:00

  • datum: 12. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor- Festival dětských sborů v Cholticích

  • datum: 10. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB, 4.FH – MZ – 8:00 – FJ-DT

  • datum: 09. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB, 4.FH – MZ – 8:00 – NJ-DT, 12:15 – NJ-PP

  • datum: 07. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký sbor –vystoupení v Domově pro seniory U Kostelíčka

  • datum: 07. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB, 4.FH – MZ – 8:00 – AJ-DT, 12:15 – FJ-PP

  • datum: 06. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 06. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB, 4.FH – MZ – 8:00 – ČJ-DT, 11:30 – ČJ - PP

  • datum: 05. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projekt Comenius – Vídeň – vybraní žáci

  • datum: 05. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 09 května 2014
  • místo:

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky

  • datum: 02. května 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení: 09 května 2014 17:00
  • místo:

8.AB,4.FH – MZ – 8:00 – M-DT, 13:00 – AJ-PP

  • datum: 02. května 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 01. května 2014
  • čas:
  • ukončení: 08 května 2014
  • místo: @ Albuquerque, New Mexico, USA

Poslední zvonění pro třídy 8. A, 8. B, 4. F, 4. H

  • datum: 30. dubna 2014
  • čas: 09:00
  • ukončení: 30 dubna 2014 11:30
  • místo:

Vysvědčení za maturitní ročník

  • datum: 30. dubna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert Praha – 20 žáků z různých tříd

  • datum: 30. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.FH, 8.AB – 1. hod. – TH , vysvědčení za II. pololetí 2.-4. hod. – „poslední zvonění“

  • datum: 30. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky profilové části – přihlášení žáci 4. F, 4. H, 8. A, 8. B

  • datum: 29. dubna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Maturitní zkouška : profilová – písemná : M, Fy, Ch

  • datum: 29. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 2. pololetí pro třídy 4. F, 4. H, 8. A, 8. B v 9:40 hodin

  • datum: 28. dubna 2014
  • čas: 09:40
  • ukončení: 28 dubna 2014 10:00
  • místo:

Fotografování tříd

  • datum: 28. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FO-kat.B,C,D – na naší škole

  • datum: 25. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A –sk.2 – 5. a 6. hod. - exkurze do pivovaru

  • datum: 25. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. dubna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

„Němčinář roku“ – 1. – 3. hod. ve VT2

  • datum: 24. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H – beseda „Současnost EU“

  • datum: 24. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo OFj - postupující

  • datum: 24. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB,2.AB,3.A,4.AB – 9:00 – 12:00 – sportovní den

  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.FH,7.AB – Malá scéna VčD „Mrzák inishmaanský“

  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B – exkurze NM Praha

  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB

  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Geologická exkurze- Barandien – vybraní žáci

  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení: 25 dubna 2014
  • místo:
  • datum: 23. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

První kolo přijímacího řízení do čtyřletého a osmiletého studia

  • datum: 22. dubna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení: 23 dubna 2014 08:00
  • místo:

1.AB,2.AB,3.AB – výuka od 2. vyuč. hodiny 4.AB,1.FH,5.AB,2.FH,6.AB – koncert VUS – v KD Hronovická 3.FH,7.AB – ředitelské volno 4.FH,8.AB – výuka

  • datum: 22. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení: 18 dubna 2014
  • místo:

Maturitní zkouška: profilová – písemná : Dv , Pc

  • datum: 16. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ev -1.FH,5.AB –3.-5.h.- Vč galerie –„Pocta K.Malichovi“

  • datum: 16. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B – večerní představení v D J. Cimrmana „Němý Bobeš“

  • datum: 16. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.FH,7.AB-Sp11,Sp12 - beseda s RNDr.L.Niedermayerem

  • datum: 16. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské finále basketbalu chlapců

  • datum: 15. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 14. dubna 2014
  • čas: 08:30
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky pro žáky maturitních tříd

  • datum: 14. dubna 2014
  • čas: 07:00
  • ukončení: 22 dubna 2014 17:00
  • místo:
dříve se to jmenovalo DSK

3.FH,7.AB-vybraní žáci – exkurze AVČR Praha

  • datum: 14. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj. kolo Obi – Svitavy – postupující

  • datum: 11. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A –sk.1 – 5. a 6. hod. - exkurze do pivovaru

  • datum: 11. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.F – „Othello“ – od 12:30 v D29

  • datum: 10. dubna 2014
  • čas: 12:30
  • ukončení:
  • místo:

3.F,8.A –„Podoby sonetů, podoby lásky“ od 10:00 v D29

  • datum: 10. dubna 2014
  • čas: 10:00
  • ukončení:
  • místo:
FajD,MilJ

Poslední termín pro nahlášení žáků mat.ročníku na ověřovací zkoušku

  • datum: 10. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj.kolo Očj – 2. kat. – postupující

  • datum: 10. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků 4.FH,8.AB na ověřovací zkoušku za II.pololetí

  • datum: 10. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
dříve DSK

Třídní schůzky rodičů (od 17 hodin)

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas: 17:00
  • ukončení: 09 dubna 2014 19:00
  • místo:

Hodnocení za 3. čtvrtletí

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

4.FH, 8.AB – 1. a 2. hod. – Čj – písemná práce

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH, 5.AB – 4. – 6. hod. –KD Hronovická – přednáška o sexu

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dějepisná soutěž – oblast.kolo – reprezentanti

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO – kat. Z6-Z9 - postupující

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj.kolo Očj – 1. kat. – postupující

  • datum: 09. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A – exkurze Praha

  • datum: 08. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO B,C – na naší škole

  • datum: 08. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 3. čtvrtletí (do počítače do 14 hodin)

  • datum: 07. dubna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo ONj – Praha – postupující

  • datum: 07. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž v předčítání německého textu – škol. kolo – 4.vyuč.hod.

  • datum: 04. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Seminář ISES

  • datum: 04. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení: 05 dubna 2014
  • místo:
  • datum: 02. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.FH-Ev – 4. a 5. hod. – KK Pardubice

  • datum: 02. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Regionální olympiáda – fotbal SŠ - reprezentanti

  • datum: 02. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studenti z Buxheimu na naší škole

  • datum: 01. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení: 07 dubna 2014
  • místo:

„O bílého havrana E.A.Poea“- Aj a Nj recitace a zpěv- reprezentanti

  • datum: 01. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B-CF – exkurze ČVUT Praha

  • datum: 01. dubna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

8.AB,4.FH – odevzdání seznamu literárních děl pro MZ

  • datum: 31. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Příjezd studentů z Buxheimu

  • datum: 31. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Odevzdání seznamu literárních děl pro maturitní zkoušku: 4. F, 4. H, 8. A, 8. B

  • datum: 31. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj. kolo olymp. z dějepisu - postupující

  • datum: 27. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B – CB – 8. a 9. hod. - Ekopaleta

  • datum: 25. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB, 2.AB – 1. a 2.hod. – Malá scéna VČD - „Baroko pro oko“

  • datum: 24. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výměnný pobyt ve Francii

  • datum: 24. března 2014
  • čas:
  • ukončení: 31 března 2014
  • místo:
  • datum: 21. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rychl%C3%A9_%C5%A1%C3%ADpy

Krajské kolo přehlídky FVTP – postupující

  • datum: 20. března 2014
  • čas:
  • ukončení: 21 března 2014
  • místo:

Krajské kolo olympiády ve Fj – na naší škole

  • datum: 20. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Celostátní kolo MO – A

  • datum: 20. března 2014
  • čas:
  • ukončení: 26 března 2014
  • místo:

Chemická olympiáda –okresní kolo - postupující

  • datum: 20. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO – Z9 – postupující

  • datum: 19. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert – Praha – vybraní žáci

  • datum: 19. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo ChO – kat. C - test

  • datum: 18. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A – CB – 8. a 9. hod. - Ekopaleta

  • datum: 18. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A – 3. a 4.hod. – Malá scéna VČD – „Svět v parku“

  • datum: 17. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Fk – mat.roč. – beseda se spisovatelem Y. Manai (Tunisko)

  • datum: 17. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo ChO – kat. C –praktická část

  • datum: 17. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olymp. ze zeměpisu – postupující

  • datum: 17. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sp21,Sp22-mat.roč. –exkurze HK – nový občanský zákoník

  • datum: 14. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. kolo recitační soutěže – III. kat. - postupující

  • datum: 14. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sp21,Sp22 – mat.roč. – 5.a 6. beseda – Metropolitní univ.

  • datum: 13. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. kolo recitační soutěže – IV. kat. - postupující

  • datum: 12. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.FH, 7.AB – 2. hod. – beseda s MUDr.J.Preslem o návyk.látkách

  • datum: 11. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okresu Pardubice – basketbal dívek

  • datum: 11. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olymp. v AJ- kat III.A,B – na naší škole

  • datum: 11. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. března 2014
  • čas:
  • ukončení: 15 března 2014
  • místo:
  • datum: 09. března 2014
  • čas:
  • ukončení: 15 března 2014
  • místo:

3.A – 1. a 2.hod. – přednáška – Práce geologa v Antarktidě

  • datum: 06. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – 2. a 3.hod. – přednáška – Práce geologa v Antarktidě

  • datum: 05. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo olymp. v Nj - postupující

  • datum: 05. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B – 5. a 6.hod. – přednáška – Práce geologa v Antarktidě

  • datum: 04. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.A,B – 3. a 4. hod. koncert KD Hronovická

  • datum: 04. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okresu Pardubice – basketbal chlapců

  • datum: 04. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B – sk. Fj – 2. a 3. hod. – Alliance francaise

  • datum: 03. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.AB,2.FH – Eh – 4. a 5. hod. – Krajská knihovna

  • datum: 03. března 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.F – Exkurze Praha – „Po stopách F.Kafky“

  • datum: 28. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HrdI,KřiS

3.H – 2.-4.hod. – Dům techniky –„Eures“

  • datum: 27. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VlaA

6.A-sk. Nj – 7. a 8. hod – Goethe-Zentrum

  • datum: 27. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VlaA

1FH,5.AB,4.A – 3. a 4.hod. – koncert KD Hronovická

  • datum: 26. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KmoZ
  • datum: 25. února 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení: 25 února 2014 16:00
  • místo:
Vol, ChlaG Univerzita Pardubice, nám. Legii

2.B – 8. a 9. hod. - Ekopaleta

  • datum: 25. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
RycA

Maturitní ples tříd 8. B, 4. F

  • datum: 22. února 2014
  • čas: 19:00
  • ukončení: 23 února 2014 02:30
  • místo:

3. odpoledne otevřených dveří od 16:00 a 18:00 hodin

  • datum: 19. února 2014
  • čas: 16:00
  • ukončení: 19 února 2014 19:00
  • místo:
sraz v 16 a 18 hodin: školní jídelna

Odevzdávání přihlášek volitelných předmětů: 6. A, 6. B, 2. F, 2. J

  • datum: 19. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Nostrifikační zkoušky

  • datum: 19. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Svo

6.AB,2.FH,7.AB,3.FH – odevzdání přihlášek volitelných předmětů

  • datum: 19. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Eh – 1.F,1.H – exkurze - Petrof Hradec Králové

  • datum: 19. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HrdI, SedM

Olympiáda ze zeměpisu – okresní kolo - postupující

  • datum: 18. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Festival věd.-tech. projektů: okr. kolo, postupující

  • datum: 18. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B – CF – exkurze Praha

  • datum: 18. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KřišS
  • datum: 10. února 2014
  • čas:
  • ukončení: 16 února 2014
  • místo:
  3. 2. -  9. 2. 2014 Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník
 10. 2. - 16. 2. 2014 Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město
   17. 2. - 23. 2. 2014 Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Prostějov, Karviná
24. 2. -   2. 3. 2014 Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek
3. 3. -  9. 3. 2014 Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín
10. 3. - 16. 3. 2014 Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

Olympiáda v ČJ – vyšší gym. –okr.kolo – postupující

  • datum: 07. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Ště

Chemická olympiáda – kat.D – školní kolo – test

  • datum: 06. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
RychA

Olympiáda v ČJ – nižší gym. –okr.kolo - postupující

  • datum: 06. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Nag

Olympiáda okr.Pardubice – šachy SŠ – vybraní reprezentanti

  • datum: 06. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Svo

6.AB,2.FH,3.FH,7.AB – informace k volbě volitelných předmětů

  • datum: 05. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
ředitel

Olympiáda v NJ – ZŠ – okresní kolo

  • datum: 05. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BurZ

Chemická olympiáda – kat.D – školní kolo

  • datum: 05. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.B – sk. J22 – 1. a 2. hod. - exkurze – Alliance francaise

  • datum: 05. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A – 8 . a 9. hod. - Ekopaleta

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v NJ-SŠ– okresní kolo na naší škole

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.A – sk.J21 – 1. a 2. hod. - exkurze – Alliance francaise

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – sk.J22 – 3. – 4. hod. - exkurze – Alliance francaise

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.F – sk.J21 – 5. -6. hod. - exkurze – Alliance francaise

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž – školní kolo

  • datum: 04. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
StřJ, MatM

5.A – 1. a 2. hod. – exkurze – Alliance francaise

  • datum: 03. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – 8. a 9. hod. - exkurze – Alliance francaise

  • datum: 03. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Biologická olympiáda – kat.D – školní kolo

  • datum: 03. února 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 31. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání výpisu vysvědčení za 1. pololetí

  • datum: 30. ledna 2014
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

1.A,1.B- beseda s policií ČR – k tématu „Dopravní výchova“

  • datum: 30. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.A,3.B – beseda se zástupci armády ČR – „Obrana vlasti“

  • datum: 30. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní kolo vědecko-technických projektů FVTP

  • datum: 29. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1. pololetí

  • datum: 28. ledna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda z dějepisu – okresní kolo - postupující

  • datum: 28. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ukončení klasifikace a docházky za 1. pololetí, zápis do počítače

  • datum: 24. ledna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
do 14 hodin!!!

Školní kolo MO – kat. B,C

  • datum: 23. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo MO – kat. Z9

  • datum: 22. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO – kat.P

  • datum: 21. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 1. a 2. hod. – Ekopaleta 1.A – 3. a 4. hod. - Ekopaleta

  • datum: 21. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ověřovací zkoušky za 1. pololetí

  • datum: 20. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení: 24 ledna 2014
  • místo:
dříve DSK...

Lyžařský kurz 2. A, 2. B Harrachov

  • datum: 19. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení: 24 ledna 2014
  • místo:

Maturitní ples 8. A, 4. H

  • datum: 18. ledna 2014
  • čas: 19:00
  • ukončení:
  • místo:

Poslední termín pro nahlášení žáků na ověřovací zkoušku za 1.pol.

  • datum: 15. ledna 2014
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
OZ = podobná zkouška jako DSK, ale má to jiná pravidla...

Krajské kolo MO – kat.A

  • datum: 14. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Právo pro každý den – školní kolo soutěže

  • datum: 10. ledna 2014
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení výuky v roce 2014

  • datum: 06. ledna 2014
  • čas: 07:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 05 ledna 2014 23:59
  • místo:
  • datum: 20. prosince 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení: 20 prosince 2013 12:00
  • místo:
Audience: http://youtu.be/EnefoLZ9nsg
  • datum: 20. prosince 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení:
  • místo:

1.hod.- třídnická hodina

  • datum: 20. prosince 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení: 20 prosince 2013 08:45
  • místo:

1.AB,1.FH,5.AB – besedy pro dívky

  • datum: 19. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Školní finále třídních družstev v aerobiku

  • datum: 19. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 19. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Koncert Praha – vybraní žáci

  • datum: 18. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Škol.pěvecký sbor: vystoupení v DD U kostelíčka

  • datum: 18. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.B – exkurze - Praha

  • datum: 18. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Astronomická olympiáda - školní kolo

  • datum: 17. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Vic

Škol.pěvecký sbor – vystoupení v den.stacionáři na Dukle

  • datum: 16. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 16. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 13 prosince 2013
  • místo:

3.H – exkurze do České televize Praha

  • datum: 13. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení škol.pěvec. sboru na Pernštýnském n. – od 15:00

  • datum: 11. prosince 2013
  • čas: 15:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda okr. Pardubice - volejbal: Chvaletice

  • datum: 11. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj školní kolo: nižší gymnázium

  • datum: 11. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 12 prosince 2013
  • místo:

Matematická olympiáda – škol.kolo kat.A

  • datum: 10. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda – plavání – Chrudim

  • datum: 10. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Exkurze do ČNB Praha – Es3

  • datum: 10. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Aj – školní kolo

  • datum: 10. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 11 prosince 2013
  • místo:

Druhé odpoledne otevřených dveří

  • datum: 09. prosince 2013
  • čas: 16:00
  • ukončení: 09 prosince 2013 19:00
  • místo:

Olympiáda z Čj – školní kolo

  • datum: 09. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB – 3.hod.- škol.jídelna – „Memento“

  • datum: 06. prosince 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení: 06 prosince 2013 10:45
  • místo:

Exkurze – Drážďany – přihlášení žáci

  • datum: 06. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Futsal dívek ve sportovní hale

  • datum: 04. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr Pardubice – florbal chlapci

  • datum: 04. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 03. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 12 prosince 2013
  • místo:
  • datum: 02. prosince 2013
  • čas:
  • ukončení: 02 prosince 2013
  • místo:

Olymp. okr. Pardubice: volejbal chlapců (na naší škole)

  • datum: 29. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VašR
  • datum: 28. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MálR

Olymp. okr. Pardubice: florbal SŠ (dívky, chlapci)

  • datum: 28. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BurZ
  • datum: 26. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VomA

Olymp. okr. Pardubice - volejbal dívek (na naší škole)

  • datum: 26. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
VašR
  • datum: 25. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení: 26 listopadu 2013
  • místo:

 Žákovský » DELF

Žákovský DELF se obsahově shoduje s DELF « Junior », ale koná se ve školském zařízení, které je akreditováno francouzským velvyslanectvím. Zkoušky se konají jednou ročně, na přelomu listopadu a prosince. « Žákovský » DELF nabízí úrovně A1, A2, B1, B2 a je cenově velice výhodný. V Pardubickém a Královéhradeckém kraji lze « Žákovský » DELF složit ve 3 školských zařízeních:
  • Gymnázium Dašická, Pardubice (od roku 2009), kontaktní osoba: Ivana Axmannová

Třídní schůzky rodičů

  • datum: 20. listopadu 2013
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 1. čtvrtletí

  • datum: 20. listopadu 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MálR

zápis známek za 1. pololetí do počítače

  • datum: 18. listopadu 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 14. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD
  • datum: 13. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD
  • datum: 08. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD
  • datum: 08. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
StříJ http://www.play.cz/radio/cesky-rozhlas-pardubice/
  • datum: 06. listopadu 2013
  • čas: 16:00
  • ukončení: 06 listopadu 2013 19:00
  • místo:
  • 16:00 školní jídelna
  • 18:00 školní jídelna
  • datum: 04. listopadu 2013
  • čas: 10:45
  • ukončení: 04 listopadu 2013 12:45
  • místo:
KmoZ
  • datum: 04. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení: 08 listopadu 2013
  • místo:
BílJ

Olympiáda okr. Pardubice: plavání - vybraní reprezentanti

  • datum: 04. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Bur
  • datum: 01. listopadu 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 31. října 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
ŠimH
  • datum: 29. října 2013
  • čas:
  • ukončení: 30 října 2013
  • místo:
  • datum: 25. října 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení: 26 října 2013 14:00
  • místo: @ Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice
Kandidující subjekty[12]
Pořadí[13] Název Volební vůdce Poznámky Web politická příslušnost kandidátů[14]
14. Aktiv nezávislých občanů (ANEO) Jiří Ratvaj[zdroj?] Kandiduje jen v Praze,Středočeském kraji,Královéhradeckém krajiKraji Vysočina [1] bezpartijní (12), Aktiv nezávislých občanů (1)
20. ANO 2011 (ANO) Andrej Babiš [2] ANO 2011 (245), bezpartijní (87), Severočeši.cz (6), Východočeši (3), Hnutí pro Prahu 11 (1)
3. Česká pirátská strana(Piráti) Ivan Bartoš [3] Česká pirátská strana (145), bezpartijní (46)
1. Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) Bohuslav Sobotka [4] Česká strana sociálně demokratická (337), bezpartijní (6)
18. Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas [5] Dělnická strana sociální spravedlnosti (246), bezpartijní (97)
5. HLAVU VZHŮRU - volební blok (HV) Jana Bobošíková [6] bezpartijní (171), SUVERENITA - Blok Jany Bobošíkové (106), Uzdravme naši politiku (29), Pro sport a zdraví (21), Jihočeši 2012 (7), Věci Veřejné (3), Demokratická strana zelených (2), Právo a Spravedlnost (1), Suverenita – strana důstojného života (1), HLAVU VZHŮRU - volební blok (1), Česká strana regionů (1)
8. Klub angažovaných nestraníků (KAN) Pavel Holba Kandiduje jen vPardubickém kraji [7] Klub angažovaných nestraníků (13), bezpartijní (6)
21. Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) Vojtěch Filip [8] Komunistická strana Čech a Moravy (279), bezpartijní (61), Strana demokratického socialismu (3)
24. Koruna Česká (KČ) Václav Srb Nekandiduje v krajích Královéhradeckém, Libereckém a Vysočina [9] bezpartijní (177), Koruna Česká (66)
11. Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (KDU-ČSL) Pavel Bělobrádek [10] Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (208), bezpartijní (59),Konzervativní strana (1), SNK Evropští demokraté (1), Alternativa (1), Hnutí O co jim jde?! (1)
22. LEV 21 - Národní socialisté (LEV 21) Tereza Bernardová [11] LEV 21 - Národní socialisté (260), bezpartijní (83)
16. OBČANÉ 2011 Ludvík Adámek Kandiduje jen v Praze [12] Občané 2011 (6), bezpartijní (5)
6. Občanská demokratická strana(ODS) Miroslava Němcová Úřadujícím předsedou je po rezigaci Petra Nečase Martin Kuba [13] Občanská demokratická strana (340), bezpartijní (3)
9. Politické hnutí Změna(Změna) Jan Korytář [14] bezpartijní (205), Klíčové hnutí (17), Humanistická strana (11), Zelení (4), Politické hnutí Změna (4), Občané.cz (2), Moravané (1), Věci veřejné (1), Hnutí Fair Play (1)
7. Romská demokratická strana (RDS) Miroslav Tancoš Kandiduje pouze vLibereckém aStředočeském kraji [15] Romská demokratická strana (5)
15. Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (SPOZ) Zdeněk Štengl [16] Strana Práv Občanů Zemanovci (268), bezpartijní (73), Pro sport a zdraví (1)
10. Strana soukromníků České republiky (SsČR) Rostislav Senjuk [17] Strana soukromníků České republiky (173), bezpartijní (125), Konzervativní strana (20), SNK Evropští demokraté (7), LIDEM – liberální demokraté (7), Nový směr (6), Tábor 2020 (1), Starostové pro Liberecký kraj (1), Občané České republiky (1)
2. Strana svobodných občanů (Svobodní) Petr Mach [18] Strana svobodných občanů (300), bezpartijní (43)
23. Strana zelených (SZ) Ondřej Liška [19] Strana zelených (249), bezpartijní (99), Strana rovných příležitostí (8), B10 (1)
13. Suverenita - strana zdravého rozumu(Suverenita) Petr Hannig Nejde o Blok Jany Bobošíkové "začleněný" do volebního bloku Hlavu vzhůru [20] bezpartijní (317), Suverenita - strana zdravého rozumu (22), Česká strana národně sociální (4)
4. TOP 09 Karel Schwarzenberg [21] TOP 09 (224), Starostové a nezávislí (79), bezpartijní (30), Starostové pro Liberecký kraj (6), Karlovarská občanská alternativa (2), Občané pro Budějovice (2)
17. Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury (Úsvit) Tomio Okamura [22] bezpartijní (308), Moravané (10), Věci veřejné (8), Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury (6), Občané 2011 (5), Česká strana sociálně demokratická (2), Nespokojení občané! (2), Komunistická strana Čech a Moravy (1), Balbínova poetická strana (1)
12. Volte Pravý Blok www.cibulka.net(oficiální zkratka) Petr Cibulka Kandiduje jen v Praze [23] bezpartijní (35), Volte Pravý Blok (1)

Předvolební průzkumy[editovat | editovat zdroj]

Poslední výsledky předvolebních průzkumů mohly být zveřejněny 21. října.[15]

Stranické preference[editovat | editovat zdroj]

Procenta podle stranických preferencí
Výzkum Počet respondentů ČSSD KSČM TOP 09 ODS SPOZ ANO 2011 Ostatní Nerozhodnutí Nevoliči
PPM Factum, 12. 8. - 16. 8. 2013[16] 1 002
21 %
9 %
10 %
6 %
5 %
5 %
10 %
25 %
10 %
CVVM, 9. 9. - 16. 9. 2013[17] 1 029
19,5 %
12,5 %
7,5 %
5 %
3 %
8,5 %
6,5 %
14,5 %
23 %

Volební model[editovat | editovat zdroj]

Procenta podle volebního modelu
Výzkum Počet respondentů Volební účast (%) ČSSD KSČM TOP 09 ODS SPOZ ANO 2011 KDU-ČSL Úsvit Ostatní
PPM Factum, 14. 6. – 20. 6. 2013[18] 945 50,5
29,3 %
16,1 %
15 %
8 %
6,6 %
7,5 %
17,5 %
Sanep, 4. 7. – 10. 7. 2013 [19] 7 159 53,4
27,2 %
17,5 %
9,2 %
8 %
7 %
2 %
7,1 %
2,9 %
19,1 %
Median, 14. 6. – 14. 7. 2013[20] 1 377 62
34 %
18,5 %
15 %
13 %
3%
5,5 %
11 %
Sanep, 8. 8. – 14. 8. 2013 [21] 6 138 55,2
27,9 %
16,7 %
13,1 %
7,8 %
7,2 %
2,6 %
6,4 %
2,7 %
15,6 %
Median, 15. 7. – 15. 8. 2013[22] 1 161 63,5
32 %
15,5 %
15 %
13,5 %
5 %
4 %
15 %
TNS Aisa, 2. 9. – 5. 9. 2013 [23] 1 205 71
28 %
15,5 %
13 %
9,5 %
5,5 %
7 %
5,5 %
16 %
Sanep, 5. 9. – 11. 9. 2013 [24] 7 879 56,2
26,2 %
16,2 %
13,9 %
8,7 %
6,9 %
6,1 %
5,2 %
3,7 %
13,1 %
PPM Factum, 5. 9. – 15. 9. 2013 [25] 967 52,7
26,2 %
16,7 %
13,8 %
8 %
5,1 %
10,9 %
6,7 %
2,5 %
10,1 %
CVVM, 9. 9. – 16. 9. 2013 [17] 1 029 62
30,5 %
19,5 %
12,5 %
7 %
5,5 %
14 %
4,5 %
2,5 %
4 %
STEM, 15. 9. – 21. 9. 2013[26] 1 043 65
28 %
17 %
11 %
12,5 %
5,5 %
10 %
5,5 %
2,5 %
8 %
TNS Aisa, 18. 9. – 24. 9. 2013[27] 1 051 71
29 %
14,5 %
10,5 %
9 %
4 %
11 %
5,5 %
5 %
11,5 %
TNS Aisa, 23. 9. – 2. 10. 2013[28] 1 210[29] 73[29]
29 %
11 %
9,5 %
8,5 %
5 %
13 %
6,5 %
4,5 %
13 %
TNS Aisa, 30. 9. – 9. 10. 2013[30] 865 77
28,5 %
12,5 %
11 %
6,5 %
4,5 %
12,5 %
6 %
5 %
13,5 %
PPM Factum, 30. 9. – 10. 10. 2013[31] 972 54
22,8 %
17,1 %
13,2 %
7,2 %
4,7 %
12,1 %
5,9 %
3,7 %
13,3 %
STEM, 8. 10. – 15. 10. 2013[32] 1 052 67
25,9 %
13,3 %
11,5 %
8,6 %
2,6 %
16,1 %
4,5 %
5,9 %
11,6 %
CVVM, 7. 10. – 14. 10. 2013[33] 999 63
26 %
18 %
9 %
6,5 %
3,5 %
16,5 %
5 %
5 %
10,5 %
Median, 16. 9. – 16. 10. 2013[34] 1 083 60
25,5 %
16 %
13 %
8 %
5 %
13 %
6 %
4 %
9,5 %
TNS Aisa, 7. 10. – 16. 10. 2013[35] 1 200 78
23 %
14 %
10,5 %
7 %
4 %
16 %
6 %
6 %
8 %
Volební místnost v Nových Zákupech krátce po zahájení voleb
Strany, které v prvním průzkumu získaly nad 1 % hlasů, byly Strana zelených (3,1 %), Úsvit přímé demokracie (2,9 %), LEV 21 (2,9 %),Dělnická strana sociální spravedlnosti (2,8 %), Česká pirátská strana (2,6 %), SUVERENITA - Blok Jany Bobošíkové (2,1 %) aStarostové a nezávislí (1,8 %). V druhém průzkumu nad 1 % hlasů získaly Suverenita (3,2 %), Strana zelených (2,8 %), Úsvit přímé demokracie (2,7 %), Česká pirátská strana (2,4 %), LEV 21 (2,0 %). Podle čtvrtého průzkumu by nad 3 % hlasů získaly Úsvit (3,7 %) aSuverenita SBB (3,3 %). Těsně pod hranicí 3 % by zůstali PirátiSvobodníDSSS a LEV 21.   zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Poslaneck%C3%A9_sn%C4%9Bmovny_Parlamentu_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky_2013

7.A,7.B,3.F,3.H-od 5.hod.-VČD-představení v Aj-„Dr.Jekyll…“

  • datum: 24. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
BurZ
  • datum: 23. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KmoZ,VacO
  • datum: 17. října 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení: 17 října 2013 12:00
  • místo:
  • datum: 15. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. října 2013
  • čas: 11:50
  • ukončení: 11 října 2013 13:30
  • místo:
Pet
  • datum: 09. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
MalR, ChlaG
  • datum: 08. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Kyc, Vic
  • datum: 08. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KřiS
  • datum: 08. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Žák
  • datum: 07. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HerJ
  • datum: 04. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PraD
  • datum: 03. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Kyc

Výzkum UP Olomouc-1.A,2.B,3.B,4.B -1 hod. dle rozpisu

  • datum: 03. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Bur
  • datum: 03. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 02. října 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení: 02 října 2013 12:35
  • místo:
VacO, HrdI
  • datum: 02. října 2013
  • čas:
  • ukončení: 02 října 2013
  • místo:
Vol, ChlaG
  • datum: 02. října 2013
  • čas:
  • ukončení: 03 října 2013
  • místo:
VomA
  • datum: 01. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
HerJ,KřiS

Koncert Praha – 20 žáků z 6.AB,2.FH

  • datum: 01. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
KmoZ
  • datum: 01. října 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PačL

Francouzští studenti v ČR - výměnný pobyt

  • datum: 30. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 07 října 2013
  • místo:
  • datum: 30. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 08 října 2013
  • místo:
  • datum: 27. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB – nižší gymnázium

  • datum: 25. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 25. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 23. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení: 18 září 2013 10:00
  • místo:
  • datum: 17. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:

Přespolní běh - vybraní reprezentanti

  • datum: 17. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
PacL
  • datum: 16. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení: 16 září 2013 10:00
  • místo:

Zájezd do Francie – vybraní žáci

  • datum: 13. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 22 září 2013
  • místo:

Comenius: 3. projekt. schůzka - Itálie – vybraní žáci

  • datum: 13. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 20 září 2013
  • místo:

Opravná MZ: podzimní termín - ústní část

  • datum: 11. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2013
  • místo:

Zájezd do Velké Británie - vybraní žáci

  • datum: 07. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 13 září 2013
  • místo:

Opravná MZ – písemná profil.zk. z Fy – 8:00

  • datum: 06. září 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 09 září 2013
  • místo:

1.roč.- 1. – 4. hod. – TH, ostatní třídy 1. a 2. hod. TH - dále výuka podle rozvrhu

  • datum: 03. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Schůzka s rodiči žáků l. ročníků v 17:00

  • datum: 02. září 2013
  • čas: 17:00
  • ukončení:
  • místo:

Zahájení školního roku

  • datum: 02. září 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Opravná MZ – písemná část – pro žáky z jiných škol

  • datum: 02. září 2013
  • čas:
  • ukončení: 05 září 2013
  • místo:

Opravné zkoušky

  • datum: 27. srpna 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení: 28 srpna 2013 08:00
  • místo:

Nástup učitelů do školy

  • datum: 26. srpna 2013
  • čas: 08:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. června 2013
  • čas:
  • ukončení: 01 září 2013
  • místo:
Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 29. června 2013 do neděle 1. září 2013. Období školního vyučování ve školním roce 2013/2014 začne v pondělí 2. září 2013.                                                                                                     Mgr. Josef Dobeš, v.r. ministr

Závěrečná porada

  • datum: 28. června 2013
  • čas: 09:30
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 28. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

GYPCE CUP – soutěž v Aj pro žáky 1.AB,2.AB

  • datum: 27. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Do Německa na zkušenou“ – beseda pro vybrané žáky předmat. roč. – 9:30 – 11:00 v MM2

  • datum: 27. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Předávání skříněk

  • datum: 27. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za II. pololetí

  • datum: 26. června 2013
  • čas: 12:00
  • ukončení:
  • místo:

Beseda o práci „Dobrovolnického centra Pardubice“

  • datum: 26. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek do infosystému Bakaláři

  • datum: 24. června 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Třídní exkurze

  • datum: 24. června 2013
  • čas:
  • ukončení: 25 června 2013
  • místo:
  • datum: 20. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. června 2013
  • čas: 10:00
  • ukončení: 17 června 2013 11:35
  • místo:

Dodatečné stanovení klasifikace

  • datum: 17. června 2013
  • čas: 07:00
  • ukončení: 21 června 2013 07:00
  • místo:

Beseda se studenty prestižních zahraničních VŠ – od 10:00- pro zájemce z předmaturitního ročníku

  • datum: 17. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 17. června 2013
  • čas:
  • ukončení: 18 června 2013
  • místo:
  • datum: 17. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Návrhy DSK řediteli školy

  • datum: 13. června 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. června 2013
  • čas:
  • ukončení: 13 června 2013
  • místo:
Vážení spoluobčané, máte jedinečnou možnost spolurozhodnout v referendu o budoucnosti Pardubic. Věnujte svému městu pár minut času a přijďte vyjádřit svůj názor. Děkuji Vám MUDr. Štěpánka Fraňková primátorka města Místní referendum bude 13. června 2013 od 10:00 do 22:00. Otázka pro referendum zní: „Souhlasíte s členěním statutárního města Pardubic na městské obvody?“
  • datum: 13. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 12. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
České vysoké učení technické v Praze pořádá dne 12. června 2013 již sedmý ročník setkání studentů středních škol Středoškolská technika 2013 - StreTech 2013. Cílem konference StreTech je umožnit setkání a prezentaci prací studentek a studentů a jejich středních škol na půdě naší univerzity. Práce mohou být individuální nebo kolektivní a mohou být prezentovány buď formou posteru nebo modelu, případně elektronickou prezentací na notebooku. Témata pro konferenci StreTech 2013 mohou být ze všech vědních oborů - humanitní, umělecká, přírodovědná nebo technická. Každému vytvoříme na setkání prostor, ve kterém se v průběhu návštěvníkům několikrát krátce představí, přiblíží svůj exponát a zodpoví dotazy. Workshop proběhne v několika dopoledních hodinách a setkání je koncipováno jako otevřené a veřejnosti přístupné
  • datum: 12. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.F, 4.H, 4.J slavnostní předání maturitních vysvědčení

  • datum: 05. června 2013
  • čas: 17:00
  • ukončení: 05 června 2013 18:00
  • místo: @ Dům hudby
  • datum: 05. června 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení: 05 června 2013 14:45
  • místo:
  • datum: 05. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
https://sites.google.com/site/zavod20130605/ 30.05.2013 21:00 hod - Celkem přihlášeno 392 závodníků.

2.H a 6.A exkurze Praha

  • datum: 05. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 05. června 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 29. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okr. ol. - nohejbal

  • datum: 29. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.FH,6.AB,3.F,7.B -1. a 2.hod.-VŠ umělecký soubor-Husův sbor

  • datum: 28. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B-CF – exkurze Praha

  • datum: 28. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústní zkoušky MZ tříd 4.F, 4.H, 4.J

  • datum: 27. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 30 května 2013
  • místo:
  • datum: 27. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.H, 7.A – sportovní kurz Itálie

  • datum: 24. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 02 června 2013
  • místo:

Ústní zkoušky MZ tříd 8.A,8.B

  • datum: 20. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 23 května 2013
  • místo:
  • datum: 17. května 2013
  • čas: 09:00
  • ukončení: 17 května 2013 10:55
  • místo:
  • datum: 17. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 26 května 2013
  • místo:
  • datum: 15. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hokejbal

  • datum: 14. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 13. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 17 května 2013
  • místo:
  • datum: 13. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo BiO-kat C – v Chrudimi-postupující

  • datum: 10. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 10. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 09. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.H – exkurze Praha

  • datum: 07. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Beseda s D.Zelingerem o práci pro EU – pro Sp a Ak v MM1

  • datum: 06. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Sportovní den : 1.AB,2.AB-9:00-11:00, 3.AB,4.AB-11:00-13:00

  • datum: 03. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo FO – na naší škole

  • datum: 03. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 02. května 2013
  • čas:
  • ukončení: 09 května 2013
  • místo:

3.F,H – 3. a 4.hod.-„Na útěku“-Malá scéna VČD

  • datum: 02. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Deutsch an der UNI“ – UnHK – vybraní žáci

  • datum: 02. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pěvecký kroužek – vystoupení v Domově pro seniory U Kostelíčka

  • datum: 02. května 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vysvědčení za maturitní ročník

  • datum: 30. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Písemné zkoušky profilové části MZ pro třídy 8.AB,4.FHJ

  • datum: 29. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za II.pololetí pro třídy 8.AB,4.FHJ – 9:40 hod.

  • datum: 26. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Celostátní kolo OFj - postupující

  • datum: 25. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 24. dubna 2013
  • čas: 17:30
  • ukončení:
  • místo:

Ve středu 24. 4. 2013 se ve školní jídelně uskuteční schůzka pro všechny rodiče žáků, kteří konali na gymnázium Dašická 1083 přijímací zkoušky.

Na této schůzce dostanete informace o průběhu a výsledcích přijímacího řízení, o možnosti odvolání se proti výsledku přijímacího řízení a přijatí studenti mohou okamžitě odevzdat zápisový lístek. Schůzka se koná:
  • od 16:00 –  pro rodiče dětí na čtyřleté gymnázium
  • od 17:30 –  pro rodiče dětí na osmileté gymnázium
  • datum: 24. dubna 2013
  • čas: 16:00
  • ukončení:
  • místo:

Ve středu 24. 4. 2013 se ve školní jídelně uskuteční schůzka pro všechny rodiče žáků, kteří konali na gymnázium Dašická 1083 přijímací zkoušky.

Na této schůzce dostanete informace o průběhu a výsledcích přijímacího řízení, o možnosti odvolání se proti výsledku přijímacího řízení a přijatí studenti mohou okamžitě odevzdat zápisový lístek. Schůzka se koná:
  • od 16:00 –  pro rodiče dětí na čtyřleté gymnázium
  • od 17:30 –  pro rodiče dětí na osmileté gymnázium

Ukončení klasifikace 8.AB,4.FHJ – zápis známek do 14:00

  • datum: 24. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr.Pardubice - hokejbal

  • datum: 24. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do 1. ročníku

  • datum: 23. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

KD Dubina – třídy nižšího gymnázia

  • datum: 23. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Koncert –Praha – vybraní žáci

  • datum: 23. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.AB – 1. a 2. hod. – přednáška o ekologii v Domě techniky

  • datum: 23. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Prezentace Microsoft – 3.FH,7.AB

  • datum: 23. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Přijímací zkoušky do 1. roč.

  • datum: 22. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.AB,2.AB,3.AB,4.AB,5.AB,1.FH – Ze života hmyzu-KD Hronovická

  • datum: 22. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.AB,2.FH,7.AB,3.FH- KD Dukla- N.Winton: „Síla lidskosti“

  • datum: 22. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Projekt Comenius-Partnerství škol – VB – 6 žáků 3.H,7.A

  • datum: 22. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení: 26 dubna 2013
  • místo:

DSK žáků maturitních tříd

  • datum: 18. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení: 23 dubna 2013
  • místo:

Návrhy na DSK pro 8.AB,4.FHJ

  • datum: 17. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Liga škol v OB - nominovaní žáci nižšího gym.

  • datum: 17. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda – kat.Z6,7,8 – okr.kolo –postupující

  • datum: 17. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

4.A – 3. a 4.hod – VčG

  • datum: 11. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zeměpisná olympiáda – krajské kolo - postupující

  • datum: 11. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů – od 16:30 hod.

  • datum: 10. dubna 2013
  • čas: 16:30
  • ukončení:
  • místo:

Hodnocení za 3. čtvrtletí od 14:00

  • datum: 10. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda Čj – krajské kolo – postupující

  • datum: 10. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda Bi –kat.D – okresní kolo – postupující

  • datum: 10. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo – Bücherwurm - postupující

  • datum: 10. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda – kat.B,C – krajské kolo na naší škole

  • datum: 09. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zápis známek za 3. čtvrtletí do 14:00 hod.

  • datum: 08. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Dětská scéna 2013 – kat.III. –kraj.kolo - postupující

  • datum: 08. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Studenti z Buxheimu ve škole

  • datum: 08. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení: 15 dubna 2013
  • místo:

Výměnný pobyt ve Francii

  • datum: 08. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení: 16 dubna 2013
  • místo:

Dětská scéna 2013 – kat.IV. – kraj.kolo - postupující

  • datum: 04. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Závěrečná písemná práce z českého jazyka

  • datum: 03. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Ústřední kolo ONj - postupující

  • datum: 02. dubna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 28. března 2013
  • čas:
  • ukončení: 29 března 2013
  • místo:
V roce 2013 připadne velikonoční pondělí na 1. 4. 2013, takže na apríla. Prodloužený velikonoční víkend tedy vychází na 30. března až 1. dubna, školáci navíc mají velikonoční prázdniny od čtvrtka 28. 3. 2013. Jde o poměrně brzký termín, v této pětiletce 🙂 nejdřívější. Datum Velikonoc se totiž určuje podle následujícího pravidla: Velikonoce připadají na neděli následující po prvním jarním úplňku, přičemž když první jarní úplněk bude v neděli, slaví se Velikonoce až další neděli. Dle těchto pravidel může velikonoční pondělí připadnout na den v rozmezí od 23. března do 26. dubna.

Odevzdání seznamu literárních děl pro MZ

  • datum: 27. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 27. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 26. března 2013
  • čas: 07:00
  • ukončení: 26 března 2013 14:00
  • místo:

Republikové finále – florbal SŠ-chlapci

  • datum: 26. března 2013
  • čas:
  • ukončení: 27 března 2013
  • místo:
  • datum: 22. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 22. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Den jazyků - Hradec Králové - vybraní žáci

  • datum: 22. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 22. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 21. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda ve francouzském jazyce-kraj.kolo na naší škole

  • datum: 21. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské kolo MO – Z9 - postupující

  • datum: 21. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 20. března 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení: 20 března 2013 15:30
  • místo: @ MM2
Multimediální učebna 2
  • datum: 20. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 19. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Komenský a my – soutěž v Brandýse n.O. –vybraní žáci

  • datum: 19. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Aj – krajské kolo - postupující

  • datum: 19. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Seminář ICT na naší škole

  • datum: 19. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 18. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 15. března 2013
  • čas: 13:45
  • ukončení: 15 března 2013 17:30
  • místo:
Žáci si s sebou přinesou černý mikrofix tl. 0,5 (slouží k vyplnění záznamových archů) a běžné psací potřeby na poznámky a výpočty. Jiné pomůcky nejsou povoleny, mobilní telefony budou před začátkem vybírány. Po zkouškách budou vráceny.
  • datum: 15. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Termín odevzdání přihlášek do volit.předmětů -1.AB,2.AB

  • datum: 15. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A –CB –Ekocentrum Paleta – 7. a 8. hod.

  • datum: 14. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž – okr.kolo – postupující

  • datum: 14. března 2013
  • čas:
  • ukončení: 15 března 2013
  • místo:

Okresní kolo olympiády ze zeměpisu kat. A,B,C,D – postupující

  • datum: 14. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

ChO – škol. kolo - praktická část

  • datum: 13. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 11. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní kolo olympiády ze zeměpisu kat. A,B,C,D – postupující

  • datum: 08. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
  • datum: 07. března 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Bs,Cc (7.AB,3.FH)-5. a 6.hod.-přednáška prof.Šmardové (LF MU)

  • datum: 27. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

LVVZ Nassfeld – 5.B, 1.F

  • datum: 24. února 2013
  • čas:
  • ukončení: 02 března 2013
  • místo:

Maturitní ples tříd 4.FHJ

  • datum: 23. února 2013
  • čas: 19:00
  • ukončení:
  • místo:

Okres.přehlídka projektů vědecko-tech. činnosti - postupující

  • datum: 20. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zeměpisná olympiáda – školní kolo

  • datum: 20. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

19. 1.A,1.B – 1. a 2. hod – hudební dílna v Domě hudby

  • datum: 19. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

6.A-sk.Fj – 2. a 3. hod. –Alliance francaise Pardubice

  • datum: 19. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda – volejbal-dívky

  • datum: 18. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A, 1.B : besedy s Městskou policií Pardubice

  • datum: 15. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

5.A – 3. a 4. hod. – Scénické čtení – Malá scéna VČD

  • datum: 15. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Odevzdání přihlášek volitelných předmětů – 2.FH, 6.AB

  • datum: 15. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.A,2.B – 1. a 2. vyuč.hodinu – přednáška z Ch v MM1

  • datum: 15. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třetí odpoledne otevřených dveří (druhý blok)

  • datum: 14. února 2013
  • čas: 18:00
  • ukončení: 14 února 2013 19:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

Třetí odpoledne otevřených dveří (první blok)

  • datum: 14. února 2013
  • čas: 16:00
  • ukončení: 14 února 2013 17:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

4.A, 4.B – 1.-3. hod. :N.Winton:“Síla lidskosti“ – KD Dukla

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v ČJ – okresní kolo – II.kat.-postupující

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj – okresní kolo – kat.III. – postupující

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pythagoriáda – školní kolo (1.-3.roč.)

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Okresní olympiáda – šachy SŠ

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Literární seminář-čtenářská beseda s T.ZářeckýmLiterární seminář-čtenářská beseda s T.Zářeckým

  • datum: 14. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Porada učitelů vytvářejících DŮM – MM1

  • datum: 13. února 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

2.A - 1. -5. hod – projekt „Trojlístek“ z chemie

  • datum: 13. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v Nj – okresní kolo – kat.I.A – postupující

  • datum: 13. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Soutěž Street law – okr.kolo – vybraní žáci

  • datum: 13. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v ČJ – okresní kolo - I.kat. – postupující

  • datum: 12. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.B – 1. -5. hod – projekt „Trojlístek“ z chemie

  • datum: 12. února 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Besedy s Městskou policií Pardubice – 1.A,4.A,1.H,2.F,3.H,7.B

  • datum: 31. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vědecko-technické projekty – školní kolo

  • datum: 31. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vydání výpisu vysvědčení

  • datum: 31. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.B – 1. – 3. hod. - Ekopaleta

  • datum: 30. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Besedy s Městskou policií Pardubice – 2.B,2.H,6.A

  • datum: 30. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Pedagogická rada – hodnocení za 1.pololetí – 14:00 hod. (úterý)

  • datum: 29. ledna 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

Besedy s Městskou policií Pardubice – 3.B,4.B,1.F,5.A,6.B,7.A

  • datum: 29. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Informativní schůzka k volitelným předmětům v 7:15 h ve školní jídelně

  • datum: 28. ledna 2013
  • čas: 07:15
  • ukončení: 28 ledna 2013 07:55
  • místo:

Nabídka volitelných předmětů pro žáky 2.F, 2.H, 6.A, 6.B

Dvouleté volitelné předměty č. 1 a č. 2 pro školní roky 2013 až 2015 (2 hodiny týdně)

  1. Konverzace v anglickém jazyce
  2. Konverzace v německém jazyce
  3. Konverzace ve francouzském jazyce
  4. Konverzace v ruském jazyce
  5. Latina
  6. Literární seminář
  7. Společenskovědní seminář
  8. Seminář z dějepisu
  9. Seminář z matematiky
  10. Seminář z fyziky
  11. Seminář z biologie
  12. Seminář z chemie
  13. Seminář z programování
  14. Deskriptivní geometrie

Jednoletý volitelný předmět č. 3 pro školní rok 2014/2015 (4 hodiny týdně)

  1. Konverzace v anglickém jazyce
  2. Konverzace v německém jazyce
  3. Konverzace ve francouzském jazyce
  4. Konverzace v ruském jazyce
  5. Seminář z dějepisu
  6. Seminář ze zeměpisu
  7. Seminář z fyziky
  8. Seminář z chemie
  9. Seminář z ekonomiky
  10. Seminář z programování

Volitelné předměty se otevřou jen v případě dostatečného počtu zájemců.

Žáci dostanou formulář přihlášky  do volitelných předmětů  28. 1. 2013. Vyplněné je odevzdají třídním učitelům nejpozději 15. 2. 2013.

Uzavření klas. a docházky za 1.pol., zápis známek do 14:00 hod.

  • datum: 25. ledna 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

FO- kat.A- krajské kolo na naší škole

  • datum: 25. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

MO- kat. B,C – školní kolo

  • datum: 24. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

MO- kat.P – krajské kolo na naší škole

  • datum: 22. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

LVVZ – Nassfeld – 5.A, 1.H

  • datum: 20. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení: 26 ledna 2013
  • místo:

Maturitní ples tříd 8.A a 8.B

  • datum: 19. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

FC TORF - Nejzbach Vysoké Mýto

  • datum: 18. ledna 2013
  • čas: 20:00
  • ukončení:
  • místo:
extraliga futsal muži

Dodatečné stanovení klasifikace

  • datum: 16. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení: 22 ledna 2013
  • místo:

Cs3 –exkurze – 2. – 6. hod. - „Den otevřených dveří-U Pce-FCHT“

  • datum: 16. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Návrhy na DSK – do 14:00 hod.

  • datum: 14. ledna 2013
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:

MO-kat.A-krajské kolo na naší škole

  • datum: 14. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Recitační soutěž

  • datum: 08. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olympiáda v anglickém jazyce – ústní část

  • datum: 08. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

BK Studánka - VŠ Praha

  • datum: 06. ledna 2013
  • čas: 16:00
  • ukončení:
  • místo:
extraliga basketbal ženy

LVVZ – Velká Úpa - 2.AB+ někteří žáci 1.FH,5.AB

  • datum: 06. ledna 2013
  • čas:
  • ukončení: 11 ledna 2013
  • místo:

Nižší gymnázium – KD Hronovická-folklórní skupina Trdlo, 3. a 4.h.-TH

  • datum: 21. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vyšší gymnázium – 1. a 2.hod-TH, VČD - Mefisto

  • datum: 21. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

hokejové utkání - učitelé : maturanti –– zim.stad. -malá hala

  • datum: 20. prosince 2012
  • čas: 13:30
  • ukončení:
  • místo:

maraton v zumbě –– Sportovní hala Dašická

  • datum: 20. prosince 2012
  • čas: 13:00
  • ukončení:
  • místo:

Výuka –1. - 4. vyučovací hodina

  • datum: 20. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení „Pěveckého kroužku“ v domově důchodců – U kostelíčka

  • datum: 19. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení „Pěveckého kroužku“ v domově důchodců - Dukla

  • datum: 18. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.AB,3.FH-2.-4.hod-VČD- představení v anglickém jazyce

  • datum: 18. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Vystoupení „Pěveckého kroužku“ v domově důchodců- Dubina

  • datum: 17. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zájezd do Vídně

  • datum: 14. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajská olympiáda-basketbal dívek –Ústí n.O.

  • datum: 13. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Matematická olympiáda-kat.A-školní kolo

  • datum: 11. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Druhé odpoledne otevřených dveří (druhý blok)

  • datum: 10. prosince 2012
  • čas: 18:00
  • ukončení: 10 prosince 2012 19:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

Druhé odpoledne otevřených dveří (první blok)

  • datum: 10. prosince 2012
  • čas: 16:00
  • ukončení: 10 prosince 2012 17:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

3.F,3.H-1. a 2.hod. – přednáška Ing.Setničky-Nanotechnologie

  • datum: 10. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Krajské finále-plavání-Č.Třebová

  • datum: 10. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Kraj.kolo CHO – kat.A

  • datum: 08. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

2.H – 3. a 4. hod.-VČD – scénické čtení „Konec světa:jedna žena“

  • datum: 07. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

7.A,7.B-1. a 2.hod. – přednáška Ing.Setničky-Nanotechnologie

  • datum: 05. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr. Pardubice-basketbal- chlapci

  • datum: 03. prosince 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Termín odevzdání přihlášek k maturitní zkoušce

  • datum: 30. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

1.A-1.-3.hod.-Ekocentrum Paleta-DDM Štolbova

  • datum: 29. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Zkoušky DELF na naší škole

  • datum: 26. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení: 27 listopadu 2012
  • místo:

Soutěž ve znalostech z historie-Cheb

  • datum: 22. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Piškvorky-krajské kolo na naší škole

  • datum: 21. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Výukový koncert Praha-vybraní studenti

  • datum: 20. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Olymp.okr.Pardubice-basketbal-dívky

  • datum: 19. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

„Genet.modifik.org.“-JČU ČB-pro Bs-mat.roč.

  • datum: 15. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Třídní schůzky rodičů

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas: 16:30
  • ukončení: 14 listopadu 2012 19:00
  • místo: @ kmenové třídy

Zápis do přípravných kurzů k přijímacím zkouškám

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas: 16:00
  • ukončení: 14 listopadu 2012 18:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

Ped. rada-hodnocení za 1. čtvrtletí – od 14:00 hod.

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas: 14:00
  • ukončení: 14 listopadu 2012 16:00
  • místo:

5.B,3.H-„Příběhy bezpráví“-5. a 6. hod. v MM1

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas: 11:40
  • ukončení: 14 listopadu 2012 13:30
  • místo:
5.B,3.H-„Příběhy bezpráví“-5. a 6. hod. v MM1

Piškvorky-okr.kolo na naší škole

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas: 07:00
  • ukončení: 14 listopadu 2012 15:00
  • místo:

1.B-1. a 2. hod.-Krajská knihovna

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

3.B-3.-6.hod.-Krajská knihovna

  • datum: 14. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

Exkurze -2.B (sk. CF) – FBI Kladno

  • datum: 13. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Exkurze -2.B (sk. CF) – FBI Kladno

Zápis známek za 1.čtvrtletí-do 14:00 hod.

  • datum: 12. listopadu 2012
  • čas: 14:00
  • ukončení:
  • místo:
Zápis známek za 1.čtvrtletí-do 14:00 hod.

Olymp.okr.Pardubice-basketbal-chlapci

  • datum: 12. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:
Olymp.okr.Pardubice-basketbal-chlapci

Testování žáků 1.AB – celý den

  • datum: 12. listopadu 2012
  • čas:
  • ukončení:
  • místo:

První odpoledne otevřených dveří (druhý blok)

  • datum: 07. listopadu 2012
  • čas: 18:00
  • ukončení: 07 listopadu 2012 19:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia

První odpoledne otevřených dveří (první blok)

  • datum: 07. listopadu 2012
  • čas: 16:00
  • ukončení: 07 listopadu 2012 17:00
  • místo: @ školní jídelna gymnázia
  • Archiv příspěvků:

    Listopad 2020
    Po Út St Čt So Ne
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30  
Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se




Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.