Maturitní zkoušky více
MENU více

Středoškolák roku

Publikováno: 27. 6. 2023

Název vypovídá za vše – soutěž o nejaktivnějšího středoškolského studenta České republiky vyhlašovaná organizací ProStředoškoláky proběhla letos již podeváté. Soutěž má za cíl dávat dohromady studenty z různých koutů země, kteří excelují na republikové, evropské či světové úrovni ve sportu, vědě, umění, podnikání, občanské participaci či v ideálním případě všem najednou, avšak málokdy mají ve svém nejbližším okolí někoho, kdo by jejich bezbřehou hyperangažovanost kvitoval.

Soutěže se z naší školy účastnil David Theodor Nimrichtr ze 7. A, který díky své nepřeberné škále mimoškolních aktivit dosáhl umístění mezi 25 nejaktivnějšími středoškoláky v ČR (od 10. místa se přesné pořadí neurčuje). V této skupině také jako jediný zastupuje Pardubický kraj. Kromě cen a účasti na vzdělávacích a neformálních akcích si však hlavně odnáší cenné kontakty na ty nejzajímavější vrstevníky stejného smýšlení a všeoborového záběru.

Velice doporučuji, aby se soutěže v příštím ročníku účastnili žáci naší školy, jediným vstupem je online přihláška (přihlašování březen-duben), ve které stačí popsat svých 10 nejúspěšnějších aktivit / oblastí působení. Setkání ať už finalistů či TOP100 vybraných je nesmírně cenným zážitkem a příležitostí pro opravdu zajímavý networking.

David Theodor Nimrichtr

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.