Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Účastníci

Soutěžící – kategorie A

Jméno Příjmení Ročník Škola
1. Filip Bialas 7/8 G Opatov Praha 4, Konstantinova
2. Pavel Hudec 6/8 GJGJ Praha 1, Truhlářská 22
3. Danil Koževnikov 6/8 GJK Praha 6, Parléřova 2
4. Daniel Pišťák 8/8 GChD Praha 5, Zborovská 45
5. Marian Poljak 8/8 GJŠ Přerov, Komenského 29
6. Lucien Šíma 8/8 PORG Praha 8, Lindnerova 3
7. Pavel Turek 7/8 G Olomouc-Hejčín
8. Jan Václavek 8/8 GTGM Ústí nad Orlicí
9. Kryštof Kolář 8/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
10. Jakub Lőwit 8/8 G Praha 9, Českolipská 373
11. Jakub Mestek 7/8 G Jihlava, Jana Masaryka 1
12. Vojtěch Lukeš 8/8 GLP Plzeň, Opavská
13. Jan Petr 7/8 GJK Praha 6, Parléřova 2
14. Richard Hladík 7/8 G Mariánské Lázně, Ruská 353/3
15. Štěpán Stenchlák 5/6 G Třinec, Komenského
16. Jan Gocník 8/8 GJŠ Přerov, Komenského 29
17. Martin Raška 6/8 WG Ostrava-Poruba
18. Václav Volhejn 7/8 GJK Praha 6, Parléřova 2
19. Petr Zelina 7/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
20. Jáchym Bártík 7/8 G Havlíčkův Brod, Štáflova 2063
21. Robert Rössler 8/8 GTGM Litvínov, Studentská 640
22. Ondřej Svoboda 7/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
23. Jan Šorm 8/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
24. Adam Španěl 8/8 AG Praha 2, Korunní 2
25. Lukáš Janásek 8/8 GJGJ Praha 1, Truhlářská 22
26. Jiří Klepl 5/6 G Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
27. Martin Kovanda 7/8 G Žďár n. S., Neumannova 2
28. Ondřej Motlíček 7/8 G Šumperk
29. Michal Převrátil 5/6 GJV Klatovy, Nár. mučedníků
30. Jáchym Solecký 7/8 PORG Praha 8, Lindnerova 3
31. Václav Voráček 8/8 GVN Jindřichův Hradec
32. Pavel Gajdušek 8/8 WG Ostrava-Poruba
33. Jakub Matěna 8/8 G Praha 9, Českolipská 373
34. Adrián Mokrý 5/6 G Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
35. Ondřej Pavelka 8/8 MG Opava
36. Hedvika Ranošová 6/8 G Praha 4, Budějovická 680
37. Václav Růžek 8/8 G Havlíčkův Brod, Štáflova 2063
38. Jan Ševeček 8/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
39. Marek Janka 8/8 SG Olomouc
40. Klára Karasová 3/4 G Plzeň, Mikulášské nám 23
41. Stanislav Koleník 4/4 GaSOŠP Liberec, Jeronýmova
42. Tomáš Konečný 7/8 GJVJ České Budějovice
43. Lenka Kopfová 1/4 MG Opava
44. Tomáš Macek 7/8 JG Náchod, Řezníčkova 451
45. Zuzana Procházková 4/4 G Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
46. Jana Řežábková 8/8 PORG Praha 8, Lindnerova 3
47. Jiří Škrobánek 6/8 WG Ostrava-Poruba
48. Štěpán Šmíd 5/8 G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
49. Michal Töpfer 7/8 G Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav
50. Damian Waloszek 3/4 GMK Bílovec

Soutěžící – kategorie P

Jméno Příjmení Ročník Škola
1 Filip Bialas  7/8 Gymnázium Opatov, Praha 4
2 David Blažek  3/4 SPŠE V Úžlabině, Praha 10
3 Ondřej Borýsek  7/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
4 Jan Gocník  8/8 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
5 Richard Hladík  7/8 Gymnázium a OA Mariánské Lázně
6 Veronika Hladíková  5/6 Gymnázium Mikulášské nám., Plzeň
7 Petr Chmel  7/8 Dvořákovo G a SOŠE, Kralupy n. Vlt.
8 Tomáš Konečný  7/8 Gymnázium J. V.  Jirsíka, České Budějovice
9 Lenka Kopfová  1/4 Mendelovo gymnázium, Opava
10 Ivana Krumlová  7/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
11 Martin Kurečka  6/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
12 Jakub Löwit  8/8 Gymnázium Českolipská, Praha 9
13 Ronald Luc  7/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
14 Stanislav Lukeš  7/8 Gymnázium Písnická, Praha 4
15 Vojtěch Lukeš  8/8 Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
16 Jakub Matěna  8/8 Gymnázium Českolipská, Praha 9
17 Jan Pokorný  8/8 Gymnázium a OA Bučovice
18 Marian Poljak  8/8 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
19 Jan Priessnitz  7/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
20 Jakub Suchánek  6/8 Gymnázium Opatov, Praha 4
21 Jiří Škrobánek  6/8 Wichterlovo gymnázium, Ostrava
22 Přemysl Šťastný  7/8 Gymnázium Žamberk
23 Michaela Štolová  8/8 Gymnázium Sokolov
24 Michal Töpfer  7/8 Gym. Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav
25 Pavel Turek  7/8 Gymnázium Olomouc-Hejčín
26 Pavel Turinský  7/8 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs
27 Václav Volhejn  7/8 Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
28 Jiří Vozár  8/8 Gym. J. A. Komenského, Uherský Brod
29 Petr Zelina  7/8 Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno
30 David Žáček  7/8 Gymnázium Ch. Dopplera, Praha 5
  • Archiv příspěvků:

    Leden 2021
    Po Út St Čt So Ne
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se




Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.